Додавання товарів на сайт

Додавання товарів на сайт

Додавання товарів на сайт

Наша веб-студія рада запропонувати вам послугу з додавання товарів на ваш сайт. Ми розуміємо, що в сучасному інтернет-бізнесі важливо не лише мати якісний та функціональний сайт, а й забезпечувати його постійне оновлення та наповнення актуальною інформацією.

+50

Клієнтів, які довірили нам свій бізнес

Обговоримо проект

  Скажи слово "Паляниця" та отримай знижку 10%

  Якісне додавання товарів на сайт

  Наша веб-студія рада запропонувати вам послугу з додавання товарів на ваш сайт. Ми розуміємо, що в сучасному інтернет-бізнесі важливо не лише мати якісний та функціональний сайт, а й забезпечувати його постійне оновлення та наповнення актуальною інформацією.

  Наші фахівці готові взяти на себе завдання щодо додавання товарів на ваш сайт, використовуючи найсучасніші інструменти та технології. Ми гарантуємо, що всі додані товари будуть оформлені професійно, з урахуванням усіх вимог до дизайну та досвіду користувача.

  Крім того, ми готові обговорити додаткові можливості для покращення вашого інтернет-магазину, такі як оптимізація продуктових сторінок для пошукових систем, створення додаткових розділів та функціональних можливостей.

  Ми гарантуємо конфіденційність усіх даних, наданих нам у рамках виконання цієї послуги. Ми також готові надати вам регулярні звіти про виконану роботу та результати.

  Вартість послуги залежить від обсягу робіт та складності завдання, тому ми пропонуємо вам зв’язатися з нами для отримання більш детальної інформації про ціни та умови співпраці.

  24

  Кількість фахівців, які будуть працювати з вами

  5.0/5.0

  Оцінка від наших клієнтів на Google відгуках

  Ціна залежить від типу сайту та функціональності. Сайт візитівка коштує від 8000 гривень. Все залежить від того, які фахівці будуть задіяні в проект. Чи потрібна буде розробка логотипу для вашого бізнесу, розробка дизайну, сео просування і т.д. Для більш детальної консультації зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або у будь-якому зручному месенджері.

  Все залежить від складності проекту та ваших побажань. Найчастіше, якщо йдеться про розробку візитки – це може тривати близько тижня. Інтернет-магазин може тривати до місяця. Для більш детальної консультації зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або у будь-якому зручному месенджері.

  Так. Технічно ми гарантуємо річну підтримку безкоштовно. У це входить виправлення помилок, оновлення модулів, чищення від вірусів, а також дрібні завдання.

  При розробці сайту ми спочатку налаштовуємо його під Google індексацію для подальшого просування. Тобто після здачі сайту він не буде просто висіти в інтернеті, але для цього є ряд рекомендацій від наших фахівців, які ми дамо по завершенню проекту. Для того, щоб замовити послугу просування сайту, зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або в будь-якому зручному месенджері.

  Ми гарантуємо безкоштовне річне обслуговування сайту, а також безкоштовний домен та хостинг на цілий рік. А також ми офіційна веб студія і несемо відповідальність за все не тільки на словах, а й на документах.

  Ми надаємо послуги по всій Україні. Ми вже співпрацюємо та надаємо послуги в таких містах як: Київ,Одеса Дніпро, Кіровоград, Нікополь, Полтава, Черкаси, Харків, Кременчук і тд. а також у дружніх країнах, такі як: Польща, Казахстан, Америка тощо.

  Скільки може коштувати веб-сайт?

  Скільки часу займає розробка сайту?

  Чи буде подальша підтримка сайту?

  Як далі просувати сайт?

  Чому саме студія byShep?

  В яких містах ви надаєте послуги?