Доопрацювання веб-сайтів

Доопрацювання сайтів

Ви помітили, що у вашого сайту знизилася рентабельність і впали продажі? А може підвисає завантаження сторінок? Полювання змінити дизайн або вдосконалити існуючий функціонал? А може ви на півдорозі до створення сайту втратили порозуміння з колишніми розробниками та хочете знайти нову команду? Тоді Вам знадобиться доопрацювання веб-сайтів Україна, яку можна замовити у веб-студії byShep! Саме тут ви отримаєте якісні послуги від кращих і досвідчених фахівців, які поліпшать роботу вашої інтернет-майданчика.

Доопрацювання сайтів
+50

Клієнтів, які довірили нам свій бізнес

Обговоримо проект

  Скажи слово "Паляниця" та отримай знижку 10%

  Ви помітили, що ваш веб-сайт знизився прибутковістю і розпроданий? І чи можна завантажувати сторінку? Бажаєте змінити дизайн чи покращити наявний функціонал? А чи може ви на шляху до створення сайту втратили взаєморозуміння з попередніми розробниками і хочете знайти нову команду? Потім вам потрібно буде розробити сайт України, який можна замовити у веб-студії від Шепа! Зокрема, тут Ви отримаєте якісні послуги від найкращих та найдосвідченіших професіоналів, які покращать роботу Ваших Інтернет-сайтів.

  Що таке розробка веб-сайту і коли вона потрібна?

  Розробка веб-сайту – це комплекс заходів, спрямованих на покращення функціонування веб-ресурсу. Вони дозволяють прибрати помилки, які були допущені на початку проекту і заважають коректній роботі ресурсу. Також з їх допомогою можна перетворити функціональну частину в нову, змінити дизайн або замінити конструктивні елементи, щоб ділянка була комфортною для гостей. Останніми роками з’являються нові технології, які спеціально спрямовані на розробку веб-сайтів. Сила цього проекту вичерпалася, втратила свою актуальність та ефективність.

  Доробка сайтів у такому разі буде найкращим рішенням для власників веб-сайтів. Всі проекти потребують технічної модернізації після певної кількості часу. У нашій веб-студії byShep доробка сайтів в Україні є однією з найпопулярніших послуг серед клієнтів. У більшості випадків ми співпрацюємо з інтернет-магазинами, яким необхідно покращити функціональні характеристики та юзабіліті. Робота над ними є важливою складовою, оскільки дрібні зміни допомагають поліпшити конверсію, а також підвищити дохід. Наявність багів надає згубний вплив на сам сайт і розвиток бізнесу в цілому, що є неприйнятним для компаній. Доробка веб-сайтів має персональну ціну в кожному окремому випадку.

  Доопрацювання веб-ресурсів потрібне у таких випадках:

  • Позиції веб-сайту у видачі значно знизилися;
  • У гугл з’явилися нові алгоритми;
  • Веб-ресурс підпадає під фільтр;
  • У компанії проводився ребрендинг;
  • Зріс відсоток відмов;
  • У компанії розширився асортимент товару або змінився список послуг;
  • Зросла кількість мобільних користувачів і необхідна адаптована версія сайту.

  Кожен веб-проект з часом потребує впровадження нових змін. Веб-сайти із застарілою базою потрібно підлаштовувати під сучасні алгоритми, адже технології не стоять дома. Тому доопрацювання сайтів в Україні вважається найпопулярнішою послугою в нашій веб-студії.

  Покладаючись на вимоги клієнтів, доробка сайтів може складатися з наступних кроків:

  Удосконалення бізнес-логіки. На цій стадії збільшується юзабіліті, а це означає, що користувачам буде зручніше користуватися веб-ресурсом.

  Верстка. Забираються помилки, проводиться оптимізація веб-сайту та адаптація під різні браузери, різні роздільні здатності екранів та типи сучасних пристроїв. Техно основа, у якої раніше були переваги, починає створювати проблеми. Наше завдання, поправити ситуацію і допомогти сайту зайняти лідируючі позиції на ринку.

  Редизайн. Правки в дизайні та інтерфейсі веб-сайту. Сюди також відносяться редагування картинок і фото, заміна більш якісні матеріали, доопрацювання функціоналу.

  Рефакторинг. Технічне доопрацювання програмного коду. Робиться прискорення завантаження сторінок за рахунок усунення багів та покращення продуктивності веб-сайту.

  Розробка нового функціоналу. На цьому етапі можна додати додаткові модулі, такі як калькулятор, покращена форма замовлення, галерея, налаштування віджетів, можливість залишати коментарі без реєстрації на веб-сайті.

  Який принцип нашої роботи?

  Більшою мірою доопрацювання сайтів проводиться за узгодженим із замовником технічним завданням та його особистими побажаннями. Також, ми можемо запропонувати проведення аудиту веб-сайту та його окремих частин на наявність проблемних місць та, зрештою, запропонувати варіанти їх вирішення. Доопрацювання сайтів заздалегідь робиться на копії веб-сайту та переноситься на робочий майданчик після затвердження замовником.

  Яка ціна доопрацювання веб-сайтів в Україні?

  Як і на інші послуги роботи програмістів, немає конкретної відповіді, скільки коштуватиме доопрацювання сайтів. Прорахунок ціни здійснюється на підставі переліку майбутніх робіт та їх проблеми. Важливо усвідомлювати, що такі послуги не можуть коштувати мало. Доопрацювання сайтів та виправлення чужих помилок завжди складніше, ніж створення веб-ресурсу з нуля. На це знадобляться не лише матеріальні, а й тимчасові витрати. Звернувшись за допомогою до веб-студії byShep, ви гарантовано отримаєте роботу, зроблену якісно і сайт знову працюватиме на вас!

  Також займаємося СЕО просуванням веб ресурсів!

  24

  Кількість фахівців, які будуть працювати з вами

  5.0/5.0

  Оцінка від наших клієнтів на Google відгуках

  Ціна залежить від типу сайту та функціональності. Сайт візитівка коштує від 8000 гривень. Все залежить від того, які фахівці будуть задіяні в проект. Чи потрібна буде розробка логотипу для вашого бізнесу, розробка дизайну, сео просування і т.д. Для більш детальної консультації зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або у будь-якому зручному месенджері.

  Все залежить від складності проекту та ваших побажань. Найчастіше, якщо йдеться про розробку візитки – це може тривати близько тижня. Інтернет-магазин може тривати до місяця. Для більш детальної консультації зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або у будь-якому зручному месенджері.

  Так. Технічно ми гарантуємо річну підтримку безкоштовно. У це входить виправлення помилок, оновлення модулів, чищення від вірусів, а також дрібні завдання.

  При розробці сайту ми спочатку налаштовуємо його під Google індексацію для подальшого просування. Тобто після здачі сайту він не буде просто висіти в інтернеті, але для цього є ряд рекомендацій від наших фахівців, які ми дамо по завершенню проекту. Для того, щоб замовити послугу просування сайту, зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або в будь-якому зручному месенджері.

  Ми гарантуємо безкоштовне річне обслуговування сайту, а також безкоштовний домен та хостинг на цілий рік. А також ми офіційна веб студія і несемо відповідальність за все не тільки на словах, а й на документах.

  Ми надаємо послуги по всій Україні. Ми вже співпрацюємо та надаємо послуги в таких містах як: Київ,Одеса Дніпро, Кіровоград, Нікополь, Полтава, Черкаси, Харків, Кременчук і тд. а також у дружніх країнах, такі як: Польща, Казахстан, Америка тощо.

  Скільки може коштувати веб-сайт?

  Скільки часу займає розробка сайту?

  Чи буде подальша підтримка сайту?

  Як далі просувати сайт?

  Чому саме студія byShep?

  В яких містах ви надаєте послуги?