Односторінковий сайт

Замовити сайт каталог

Замовити односторінковий сайт

Landing page (Лендінг пейдж) - це сторінка сайту, на яку потрапляє користувач при натисканні рекламного оголошення. Головною особливістю Landing page є те, що вона містить певний заклик до дії та надає відвідувачу тільки ту інформацію, за якою він прийшов на цей сайт.

Для управління сайтом передбачена зручна Система управління сайтом (CMS), яка дозволить користувачеві легко оновлювати текстові та фотоматеріали самостійно

Час розробки Landing Page від 2 до 5 днів.

Ви отримуєте продукт на 100%, що відповідає всім стандартам веб-маркетингу 2024 року!

+50

Клієнтів, які довірили нам свій бізнес

Обговоримо проект

  Скажи слово "Паляниця" та отримай знижку 10%

  Розробка Landing Page – це можливість швидкого запуску вашого бізнесу у мережі шляхом прямого звернення до потенційного клієнта. Навіть випадковий відвідувач сторінки за правильної та грамотної подачі інформації перетвориться на лояльного постійного покупця товарів та послуг компанії. Сила лендингу полягає в тому, що користувач переглядає лише одну сторінку, на якій представлена ​​вся необхідна інформація для ухвалення рішення про покупку. Веб-студія byShep надає послуги з розробки промо-сайтів, завдяки яким ваша компанія швидко завоює бажану нішу на ринку.

  У яких випадках потрібний лендинг

  Розробка Landing page – найкращий вибір у тих ситуаціях, коли компанії необхідно вийти на ринок у максимально стислий термін та привернути увагу клієнтів. Односторінка вважається найефективнішим інструментом для продажу 1-3 найменувань.

  Промо-сайт виконує кілька важливих завдань:

  • Дозволяє швидко донести інформацію у зрозумілій клієнту формі завдяки простій навігації та зручній структурі.
  • Користувач може швидко вивчити вміст сторінки та ухвалити рішення про купівлю товару або замовлення послуги.
  • Клієнт здійснює замовлення товару чи послуги однією сторінці без необхідності переходу інші сторінки.

  Лендінг є однією сторінкою з блокової структурою. У блоках прописуються конкурентні переваги товарів, успішний досвід використання клієнтами з відгуками, вигоди клієнта, контактна інформація.

  Односторінники оптимально підходять у кількох випадках:

  • Продаж монопродуктів імпульсивного попиту, наприклад, бездротові навушники, надувні дивани, ексклюзивні сувеніри та інші подібні товари, якими можна здивувати та привернути увагу клієнта.
  • Збір контактів цільової аудиторії для подальших розсилок шляхом знижок, купонів, безкоштовних консультацій.
  • Продаж складних B2B послуг, до яких входять бізнес-заходи, вебінари, галузеві конференції.

  Етапи розробки Landing Page

  Створення лендинг займає не більше одного тижня, а процес розробки LP проходить в кілька етапів:

  • Знайомство з бізнесом клієнта, вивчення ніші, виявлення потреб потенційної аудиторії та конкурентів у галузі.
  • Розробка дизайну односторінника та узгодження з клієнтом, внесення коригувань за потреби.
  • Створення посадкової сторінки та її верстка.
  • Фінальне тестування проекту для визначення та усунення «слабких» місць.
  • Запуск промо-сайту у мережі.

  Основні переваги односторінок Landing Page

  Landing Page – оптимальний інструмент для бізнесу завдяки великому списку переваг:

  • Доступна ціна – вартість розробки Landing page набагато нижча, ніж ціна створення багатосторінкового сайту, що робить односторінок кращим варіантом для стартапів та проектів з обмеженим бюджетом.
  • Швидкий вихід ринку – створення односторінника займає мінімум часу, тому компанія починає отримувати прибуток у максимально стислі терміни.
  • Простота обслуговування сайту – достатньо підтримувати в робочому стані лише одну сторінку.
  • Покращений юзабіліті – весь необхідний користувачеві контент представлений на одному екрані, немає необхідності шукати інформацію та переходити на інші сторінки.
  • Зручність розміщення реклами – односторінник дозволяє легко налаштовувати будь-яку контекстну рекламу у пошукових системах та соціальних мережах.
  • Легка адаптація – landing легко налаштувати під будь-який мобільний пристрій незалежно від розміру екрану.

  Розробка промо-сайтів в агентстві byShep

  byShep Studio — веб-студія в Україні, яка займається успішною реалізацією проектів у мережі з 2013 року. Одним з основних напрямків нашої діяльності є створення односторінників та промо-сайтів. Розробкою лендингу займається команда фахівців, які добре знаються на сучасних тенденціях ринку, знають особливості вашої ніші та враховують індивідуальні побажання клієнта.

  Наша головна мета – не просто створити стандартний односторінковий промо-сайт. Ми зробимо все можливе, щоб сформувати лояльне ставлення покупця до бренду. За роки роботи ми успішно реалізували десятки проектів, якими можемо пишатися сьогодні.

  Клієнти обирають саме нас із кількох причин:

  • Для роботи над вашим проектом формується команда фахівців, які повністю занурюються у проект.
  • Пропонуємо доступні ціни на розробку промо-сайтів.
  • Строго дотримуємося термінів виконання проекту, які прописані в договорі разом з ціною та іншими важливими умовами.
  • Допомагаємо просування сайту, забезпечуємо технічну підтримку.

  Щоб отримати професійну консультацію нашого фахівця, дізнатися точну вартість та терміни реалізації проекту, заповніть форму на сайті із зазначенням контактних даних. Менеджер зв’яжеться з вами якнайшвидше для обговорення деталей проекту.

  24

  Кількість фахівців, які будуть працювати з вами

  5.0/5.0

  Оцінка від наших клієнтів на Google відгуках

  Ціна залежить від типу сайту та функціональності. Сайт візитівка коштує від 8000 гривень. Все залежить від того, які фахівці будуть задіяні в проект. Чи потрібна буде розробка логотипу для вашого бізнесу, розробка дизайну, сео просування і т.д. Для більш детальної консультації зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або у будь-якому зручному месенджері.

  Все залежить від складності проекту та ваших побажань. Найчастіше, якщо йдеться про розробку візитки – це може тривати близько тижня. Інтернет-магазин може тривати до місяця. Для більш детальної консультації зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або у будь-якому зручному месенджері.

  Так. Технічно ми гарантуємо річну підтримку безкоштовно. У це входить виправлення помилок, оновлення модулів, чищення від вірусів, а також дрібні завдання.

  При розробці сайту ми спочатку налаштовуємо його під Google індексацію для подальшого просування. Тобто після здачі сайту він не буде просто висіти в інтернеті, але для цього є ряд рекомендацій від наших фахівців, які ми дамо по завершенню проекту. Для того, щоб замовити послугу просування сайту, зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або в будь-якому зручному месенджері.

  Ми гарантуємо безкоштовне річне обслуговування сайту, а також безкоштовний домен та хостинг на цілий рік. А також ми офіційна веб студія і несемо відповідальність за все не тільки на словах, а й на документах.

  Ми надаємо послуги по всій Україні. Ми вже співпрацюємо та надаємо послуги в таких містах як: Київ,Одеса Дніпро, Кіровоград, Нікополь, Полтава, Черкаси, Харків, Кременчук і тд. а також у дружніх країнах, такі як: Польща, Казахстан, Америка тощо.

  Скільки може коштувати веб-сайт?

  Скільки часу займає розробка сайту?

  Чи буде подальша підтримка сайту?

  Як далі просувати сайт?

  Чому саме студія byShep?

  В яких містах ви надаєте послуги?