Створення корпоративного сайту

Замовити сайт каталог

Замовити корпоративний сай

Корпоративний - це веб-сайт, який складається з 30-150 сторінок, із загальною інформацією про компанію та її послуги.

Студія byShep розробляє сайт візитку, як потужний інструмент просування бізнесу, своїх клієнтів. При виготовленні сайтів-візиток ми впроваджуємо найпередовіші напрацювання інтернет-маркетингу, створюємо унікальний веб-дизайн з урахуванням усіх правил usability, адаптуємо ресурс під стаціонарні та мобільні пристрої.

Ви отримуєте продукт на 100%, що відповідає всім стандартам веб-маркетингу 2023 року!

+50

Клієнтів, які довірили нам свій бізнес

Обговоримо проект

  Скажи слово "Паляниця" та отримай знижку 10%

  Розробка корпоративного сайту

  У сучасному світі для кожної компанії або людей, які ведуть бізнес, дуже важливо мати свій сайт та заздалегідь подбати про збільшення продажів. Саме корпоративний сайт вважається необхідністю, адже йому під силу вивести вашу компанію на новий рівень, підняти її статус та покращити впізнаваність на ринку, повного конкурентів. У веб-студії byShep Ви маєте унікальну можливість замовити створення корпоративного сайту під ключ у найпросунутіших професіоналів своєї справи в даній сфері, які швидко та якісно виконають роботу будь-якої складності.

  Чим корисна розробка корпоративного сайту?

  Головне завдання корпоративного сайту полягає в коректній подачі необхідної інформації про компанію або підприємство, послуги, що продаються або товари. З його допомогою вдасться покращити імідж та налагодити комунікацію між клієнтами та самою компанією. Сайт стане повноправною та єдиною офіційною особою вашої фірми в інтернеті з високою ефективністю роботи. Створення корпоративного сайту стане найкращим рішенням для бізнесу та його амбітних власників, які прагнуть зайняти лідируючі позиції на ринку. Це також відмінний метод оптимізації та автоматизації робочого часу всіх офісних співробітників та шанс гідно представити бренд у глобальній інтернет мережі. Розробка корпоративних сайтів буде доцільною для підприємств зі сформованою моделлю бізнесу та наявністю постійних клієнтів.

  Створення корпоративного сайту потребує ретельного опрацювання технічного завдання. Слід враховувати інші фактори, наприклад, юзабіліті або зручність використання, актуальність дизайну, зручність платформ CMS, а також просування пошукових систем.

  Найчастіше перед сайтами, що приставляють великий бізнес, стоять широке завдання. Такі сайти можу вміщувати інтернет каталог або взагалі цілий інтернет-магазин, може мати інтеграцію з іншими сервісами (CRM, 1C, АТС, системи аналітики).

  Основні складові корпоративного сайту

  Базові компоненти, без яких неможливе створення корпоративного сайту:

  • Веб-дизайн – шаблони сторінок та макети графічних елементів, що «оживають» при верстці та програмуванні.
  • Контент – інформація, що наповнюється для сторінок сайту. Сюди відносяться фотозображення, відео, тексту.
  • Двигун CMS – система керування контентом. Вона допомагає завантажити на сторінки контент та побудувати структуру сайту.
  • Хостинг – віртуальна майданчик для розміщення ресурсу, завдяки якому сайт стає доступним користувачам інтернет мережі.
  • Домен – особиста адреса сайту, за яким здійснюються переходи на сайт.

  Всі ці компоненти пов’язані між собою, і не можуть існувати один без одного, як важливий робочий ланцюжок.

  Розробка корпоративного сайту для лідерів ринку.

  Створення корпоративного сайту бере свій початок із коректної постановки вимог замовника. Такий сайт може виглядати як завгодно – від сайту-візитки до порталу, від сайту до внутрішнього корпоративного сайту, від сайту-каталогу до інтернет-магазину і т.д. Чому ж підприємці звертаються за розробкою корпоративного сайту?

  Найчастіше надходять такі запити від замовників:

  • Хочу мати корпоративний веб-сайт, оскільки попередній уже застарів або довго не використовувався.
  • Потрібен ресурс, тому що компанія розпочинає діяльність на міжнародному ринку та потребує солідного представництва.
  • Вже є ресурс, але він потребує доопрацювання.
  • Компанія збільшилась у розмірах і сайт більше не справляється зі своїми обов’язками.
  • Потрібен великий портал обслуговування користувачів.
  • Необхідне створення корпоративного вебсайту для об’єднання представництв у різних точках світу.
  • Випущено новий продукт і його представити над ринком.
  • Сайт створений на конструкторі, але тепер потребує найвищих вимог.
  • Потрібен сайт, який зміцнить лідируючі позиції на ринку.
  • Необхідний ресурс збільшення продажів.

  Якщо ви звернетеся до веб-студії byShep в Україні, ви гарантовано отримаєте якісний корпоративний сайт, що відповідає вашим вимогам.

  Що має знати клієнт про створення корпоративного сайту?

  Замовник, який зважився на створення корпоративного сайту, повинен від А до Я знати всі особливості та нюанси ведення свого бізнесу та бути готовим поділитися з розробниками всією необхідною інформацією. Створення дизайну для бізнесу вимагає уваги до деталей та розуміння цільової аудиторії, чому вона має вибрати ваш товар чи послугу. Ми вислухаємо всі побажання клієнтів та проконсультуємо, після чого складемо ТЗ для затвердження клієнтом та запуску проекту в роботу.

  Де замовити створення корпоративного сайту в Україні та його вартість?

  Розробка корпоративного сайту будь-якої складності – це наш коник та фахівці нашої веб-студії впораються з цим завданням максимально швидко та ефективно завдяки великому досвіду у цій сфері. Ціна на створення корпоративного сайту неоднозначна та формується після проведення повного аналізу бізнес-завдань, під які створюється ресурс. Зв’язавшись з нами та озвучивши свої вимоги, ми зможемо прорахувати вартість виконання робіт, яка безпосередньо залежатиме від ексклюзивності дизайну та використання складних індивідуальних рішень.

  24

  Кількість фахівців, які будуть працювати з вами

  5.0/5.0

  Оцінка від наших клієнтів на Google відгуках

  Ціна залежить від типу сайту та функціональності. Сайт візитівка коштує від 8000 гривень. Все залежить від того, які фахівці будуть задіяні в проект. Чи потрібна буде розробка логотипу для вашого бізнесу, розробка дизайну, сео просування і т.д. Для більш детальної консультації зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або у будь-якому зручному месенджері.

  Все залежить від складності проекту та ваших побажань. Найчастіше, якщо йдеться про розробку візитки – це може тривати близько тижня. Інтернет-магазин може тривати до місяця. Для більш детальної консультації зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або у будь-якому зручному месенджері.

  Так. Технічно ми гарантуємо річну підтримку безкоштовно. У це входить виправлення помилок, оновлення модулів, чищення від вірусів, а також дрібні завдання.

  При розробці сайту ми спочатку налаштовуємо його під Google індексацію для подальшого просування. Тобто після здачі сайту він не буде просто висіти в інтернеті, але для цього є ряд рекомендацій від наших фахівців, які ми дамо по завершенню проекту. Для того, щоб замовити послугу просування сайту, зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або в будь-якому зручному месенджері.

  Ми гарантуємо безкоштовне річне обслуговування сайту, а також безкоштовний домен та хостинг на цілий рік. А також ми офіційна веб студія і несемо відповідальність за все не тільки на словах, а й на документах.

  Ми надаємо послуги по всій Україні. Ми вже співпрацюємо та надаємо послуги в таких містах як: Київ,Одеса Дніпро, Кіровоград, Нікополь, Полтава, Черкаси, Харків, Кременчук і тд. а також у дружніх країнах, такі як: Польща, Казахстан, Америка тощо.

  Скільки може коштувати веб-сайт?

  Скільки часу займає розробка сайту?

  Чи буде подальша підтримка сайту?

  Як далі просувати сайт?

  Чому саме студія byShep?

  В яких містах ви надаєте послуги?