Детально про фактори якісного seo-тексту

Матеріали, що не містять індивідуальності та цінних відомостей, нікому не цікаві. Навіть якщо інформація у статті не є новою і не містить передових знань, але у викладі автор виявив особисті риси, переосмислення матеріалу, він творчо змінив його форму — прочитати статтю читачеві буде цікаво.

Копірайтинг (авторський текст), як і рерайт (виклад) - це творча переробка, компіляція свого і чужого досвіду і знань, надання матеріалу форми, що поліпшує його сприйняття. Як люди, так і пошукові системи високо цінують вкладення особистої творчості, тому оригінальні тексти ранжуються набагато вище, ніж запозичений контент, нехай навіть з авторитетних джерел.

SEO текста
+50

Клієнтів, які довірили нам свій бізнес

Обговоримо проект

    Скажи слово "Паляниця" та отримай знижку 10%

    SEO-текст: компроміс між цікавістю статті та потребами пошукової оптимізації

    Коротко і по суті про якісний SEO-текст: Яким має бути якісний seo-текст?

    Якісний текст завжди є унікальним!

    Матеріали, що не містять індивідуальності та цінних відомостей, нікому не цікаві. Навіть якщо інформація у статті не є новою і не містить передових знань, але у викладі автор виявив особисті риси, переосмислення матеріалу, він творчо змінив його форму — прочитати статтю читачеві буде цікаво.

    SEO-текст – найпотужніший інструмент копірайтера, вебмайстра та оптимізатора

    Копірайтинг (авторський текст), як і рерайт (виклад) – це творча переробка, компіляція свого та чужого досвіду та знань, надання матеріалу форми, що покращує його сприйняття. Як люди, так і пошукові системи високо цінують вкладення особистої творчості, тому оригінальні тексти ранжуються набагато вище, ніж запозичений контент, навіть з авторитетних джерел.

    Кількість знаків – від 2500 до 7000

    З екрану читати набагато складніше, ніж із книги. Тому досвідченим шляхом було вираховано оптимальний обсяг статті, який здатний охопити читач – від 2 до 5 тисяч знаків. Зважаючи на те, що будь-який текст завжди містить стоп-слова*, стаття має бути не менше 2,5 і (бажано) не більше 7 тисяч знаків.

    Статті більшого розміру з екрану читати важко, їх слід розбивати на сторінки для легшого сприйняття читачем.

    Менші за обсягом тексти є статтями і до них пред’являються інші вимоги. Наприклад, новина цілком може бути короткою, але її актуальність знижується з кожним днем, тому короткі матеріали ранжуються гірше, ніж довгі. Текстове супроводження зображення можна вважати лише допоміжним матеріалом, тому братиме участь лише у «Пошуку за картинками». І лише матеріал від 2500 символів може претендувати на назву «стаття».

    • Стоп-слова (також – шумові слова) – це слова, які ігноруються пошуковими роботами і не враховуються при індексації тексту. До них відносяться частки, суфікси, причастя, прийменники, спілки, вигуки, вступні слова, займенники, поєднання букв, символів і цифр, знаки пунктуації, окремі букви та буквосполучення.

    Коректна HTML-верстка тексту

    HTML-розмітка була впроваджена у тому, щоб контент однаково відображався всіма браузерами і був зручний сприйняття користувачами. HTML дозволяє оформити текст у легкі для читання абзаци, виділити заголовки, привернути увагу до важливих ділянок тексту – ключових фраз, списків, посилань, до зображення, що супроводжує текст. Коректна HTML-верстка не містить зайвих тегів, що ускладнюють індексацію тексту роботом. Тому не варто вставляти текст прямо з Word, оскільки він скопіюється разом з безліччю зайвих службових тегів.

    Входження ключів до тексту: співвідношення знака ключа до символів тексту — 1:15

    Щоб коректно внести текстове вміст сторінок у пошукові основи, індексні роботи становлять карту тексту, — підраховують слова тексту, форми слів та його частоту їх повторюваності (названу також щільністю входження).

    В органічному тексті конкретне ключове слово або словосполучення не може згадуватись із частотою, яка істотно перевищує оптимальне співвідношення «на 1 знак ключа – 15 знаків супутнього тексту». Наприклад, якщо ключ у вас “кава”, то його слід використовувати не частіше, ніж 1 раз на 60 знаків, а довгий ключ “кардіостимулятори в Москві” (пробіли і прийменник “в” можна виключити як стоп-слова) – одне входження на 345 знаків.

    А щоб не займатися нудними підрахунками, візьміть за правило усереднену формулу: одне входження ключа на кожні 300 символів тексту, тобто, не більше 9 ключів на 2.5 тисяч символів.

    Повторення ключа – вказівка ​​індексуючим роботам на важливість певних словосполучень
    Простого згадування і виділення ключового словосполучення в тексті мало, щоб пошукові роботи вважали його справді значним. Щоб дати пошуковим павукам однозначний сигнал «це важливо!», кожен ключ повинен повторюватися у тексті кілька разів. Але, як сказано вище, перенасичення статті виділенням ключових словосполучень знижує її якість.

    Тому баланс – це входження одного і того ж ключа в текст не менше 3х і не більше 5 разів, причому лише одне входження – чисте, а інші рекомендується схиляти і змінювати. Чисте входження краще використовувати як анкор для гіперпосилання, а інші входження ключа досить просто виділити або використовувати в інших значущих ділянках тексту – в заголовку сторінки , в назві статті в тезі <H1>…</H1>, в підзаголовках, списках , описи до картинок. Різноманітність форм слова, відмінків та відмін.

    При аналізі статті, крім вищезгаданих поведінкових чинників, пошукові машини звертаються до словників частотності вживання слів у російській.

    Якщо у тексті перебір із застарілими і вийшли з ужитку словами, цей текст буде визначено як неякісний. Зрозуміло, якщо ваш сайт не присвячений старовинним тлумачним словникам.

    Що стосується ненормативної лексики або спеціалізованої термінології, неологізмів та сленгу, то словники пошукових систем постійно наповнюються та розвиваються, як і сама жива російська мова.

    Кількість посилань на сторінку : 1-3 посилання на 2-3 тисячі знаків

    Що означає для читача посилання у статті на іншу сторінку чи сайт? Технічно, посилання в тексті показує шлях туди, де читачеві буде доступна додаткова і розширена інформація, до якої належить ця частина статті.

    Чому посилань слід ставити обмежене число? Тому що кожна з них веде читача з поточної сторінки на іншу, мається на увазі, що містить більш широку та точну інформацію, ніж стаття. Ми говоримо читачеві «Хочеш дізнатися більше — йди туди за посиланням». І якщо читач дійсно зацікавлений дізнатися докладніше, він залишає нашу статтю та йде на інший сайт чи сторінку.

    Посилання забирають читача зі статті. І тільки від вас залежить, чи піде він у потрібному напрямку

    Виходячи з цієї логіки, якщо у статті лише одне посилання, то мається на увазі, що за ним і доступна розширена за темою статті інформація, в якій зацікавлений читач. Таким чином, одне посилання — найбільш значуще та найцінніше для пошукових систем.

    Чим більше в тексті посилань, тим вищі шанси на відхід зі статті читача за будь-яким із посилань, і тим меншу цінність є стаття як автономне джерело інформації. Тому статті, де на невелику кількість знаків припадає значна кількість посилань, не вважаються якісними ні для читача, ні для пошукових систем. Таким чином, перенасичення статті посиланнями знижує її ефективність.

    Оптимальна кількість посилань на статтю – не більше 3х на 2.5-3 тисячі знаків.

    Саме таке співвідношення є розумним компромісом між якістю статті та цілями пошукової оптимізації.

    24

    Кількість фахівців, які будуть працювати з вами

    5.0/5.0

    Оцінка від наших клієнтів на Google відгуках

    Ціна залежить від типу сайту та функціональності. Сайт візитівка коштує від 8000 гривень. Все залежить від того, які фахівці будуть задіяні в проект. Чи потрібна буде розробка логотипу для вашого бізнесу, розробка дизайну, сео просування і т.д. Для більш детальної консультації зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або у будь-якому зручному месенджері.

    Все залежить від складності проекту та ваших побажань. Найчастіше, якщо йдеться про розробку візитки – це може тривати близько тижня. Інтернет-магазин може тривати до місяця. Для більш детальної консультації зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або у будь-якому зручному месенджері.

    Так. Технічно ми гарантуємо річну підтримку безкоштовно. У це входить виправлення помилок, оновлення модулів, чищення від вірусів, а також дрібні завдання.

    При розробці сайту ми спочатку налаштовуємо його під Google індексацію для подальшого просування. Тобто після здачі сайту він не буде просто висіти в інтернеті, але для цього є ряд рекомендацій від наших фахівців, які ми дамо по завершенню проекту. Для того, щоб замовити послугу просування сайту, зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або в будь-якому зручному месенджері.

    Ми гарантуємо безкоштовне річне обслуговування сайту, а також безкоштовний домен та хостинг на цілий рік. А також ми офіційна веб студія і несемо відповідальність за все не тільки на словах, а й на документах.

    Ми надаємо послуги по всій Україні. Ми вже співпрацюємо та надаємо послуги в таких містах як: Київ,Одеса Дніпро, Кіровоград, Нікополь, Полтава, Черкаси, Харків, Кременчук і тд. а також у дружніх країнах, такі як: Польща, Казахстан, Америка тощо.

    Скільки може коштувати веб-сайт?

    Скільки часу займає розробка сайту?

    Чи буде подальша підтримка сайту?

    Як далі просувати сайт?

    Чому саме студія byShep?

    В яких містах ви надаєте послуги?