Замовити сайт Кіровоград (Кропивницький)

Виготовлення інтернет сайтів у Кіровограді

Створення веб-сайту – дуже складний і копіткий процес, який займає багато часу. Найкращі веб-дизайнери є тими, хто знаходить час, щоб зробити цей процес правильним. У 2021 році жоден успішний онлайн-бізнес не може існувати без професійно розробленого веб-сайту із сучасним веб-дизайном.

Довгостроковий успіх вашого сайту залежить від того, скільки часу та зусиль ви в нього вкладаєте. Конкуренція зараз жорстка, і ви не можете погодитись на простий веб-сайт, але повинні виділятися, щоб користувачі помічали, відвідували та переглядали. Нудна нехитра сторінка не привертатиме увагу ні на секунду.

Етапи розробки сайту у Кіровограді (Кропивницькому)

Тільки унікальні, спеціально розроблені веб-сайти приваблюють якісний трафік та перетворюють відвідувачів на клієнтів. Якщо ви хочете зробити перегляд сторінок приємним та інформативним для відвідувачів, вам потрібен веб-сайт, який працює як годинник, може похвалитися інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом, модним дизайном та потужним контентом. Тоді ваші відвідувачі витрачають час на вивчення вашого веб-сайту, а не залишають його під час завантаження, що, до речі, є ще одним фактором ранжування для пошукових систем.

Тільки за останні три роки ми в byShep Studio розробили понад 40 різних веб-сайтів, тому ми говоримо з вами не лише з погляду припущень, але і з погляду перевіреного досвіду.

Коли ми приступаємо до макету процесу веб-дизайну та розробки нижче, ми просимо вас мати на увазі, що умови та часові рамки, що використовуються, можуть змінюватись від клієнта до клієнта. Деякі люди приходять, знаючи, що їм потрібен веб-сайт якнайшвидше, і швидко проходять процес. Інші дуже зайняті, і вони не мають часу приймати негайні рішення щодо своїх веб-сайтів. Створення веб-сайту може тривати 10 днів або 10 місяців. Тому, як правило, слід пам’ятати, що чим швидше буде листування між розробником і замовником, тим швидше буде створено веб-сайт.

+50

Клієнтів, які довірили нам свій бізнес

Обговоримо проект

  Скільки коштує зробити сайт у Кіровограді — ціна 2023

  Тип сайту Ціна, грн Термін
  ➡️ Landing Page от 8 000 грн Від 3 днів
  ➡️ Сайт візитка от 12 000 грн Від 5 днів
  ➡️ Корпоративний сайт от 20 000 грн От 12 дней
  ➡️ Інтернет магазин от 30 000 грн Від 20 днів
  Шаблонный сайт от 6 000 грн Від 5 днів
  ➡️ Сайт каталог от 25 000 грн Від 20 днів
  ➡️ Ексклюзивний сайт під ключ от 40 000 грн Від 20 днів

  Замовити сайт Кіровоград

  Miami Auto Concierge

  Сайт каталог Miami Auto Concierge

   Корпоративний сайт виробника Альфатекс

  Корпоративний сайт виробника Альфатекс

  Інтернет магазин Maison La Fleur

  Інтернет магазин Maison La Fleur

  Дропшипінг платформа Phantom

  Дропшипінг платформа Phantom

  Ми розробляэмо такі сайти у Кіровограді

  24

  Кількість фахівців, які будуть працювати з вами

  5.0/5.0

  Оцінка від наших клієнтів на Google відгуках

  Ціна залежить від типу сайту та функціональності. Сайт візитівка коштує від 8000 гривень. Все залежить від того, які фахівці будуть задіяні в проект. Чи потрібна буде розробка логотипу для вашого бізнесу, розробка дизайну, сео просування і т.д. Для більш детальної консультації зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або у будь-якому зручному месенджері.

  Все залежить від складності проекту та ваших побажань. Найчастіше, якщо йдеться про розробку візитки – це може тривати близько тижня. Інтернет-магазин може тривати до місяця. Для більш детальної консультації зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або у будь-якому зручному месенджері.

  Так. Технічно ми гарантуємо річну підтримку безкоштовно. У це входить виправлення помилок, оновлення модулів, чищення від вірусів, а також дрібні завдання.

  При розробці сайту ми спочатку налаштовуємо його під Google індексацію для подальшого просування. Тобто після здачі сайту він не буде просто висіти в інтернеті, але для цього є ряд рекомендацій від наших фахівців, які ми дамо по завершенню проекту. Для того, щоб замовити послугу просування сайту, зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або в будь-якому зручному месенджері.

  Ми гарантуємо безкоштовне річне обслуговування сайту, а також безкоштовний домен та хостинг на цілий рік. А також ми офіційна веб студія і несемо відповідальність за все не тільки на словах, а й на документах.

  Ми надаємо послуги по всій Україні. Ми вже співпрацюємо та надаємо послуги в таких містах як: Київ,Одеса Дніпро, Кіровоград, Нікополь, Полтава, Черкаси, Харків, Кременчук і тд. а також у дружніх країнах, такі як: Польща, Казахстан, Америка тощо.

  Скільки може коштувати веб-сайт?

  Скільки часу займає розробка сайту?

  Чи буде подальша підтримка сайту?

  Як далі просувати сайт?

  Чому саме студія byShep?

  В яких містах ви надаєте послуги?