Створення сайту для юридичної компанії

Сайт для юридичної компанії

Сайт для юридичної компанії

Для керівників юридичних компаній, адвокатів, юристів, нотаріусів важливо мати постійний потік клієнтів. Створення сайту для юридичної компанії допоможе вивести на новий рівень та забезпечить потоком нових клієнтів, яким ви зможете надати правовий захист, послуги та грамотну консультацію щодо трудових, адміністративних, кримінальних, сімейних та інших ситуацій у правовому полі.

Ви отримуєте продукт на 100%, що відповідає всім стандартам веб-маркетингу 2023 року.!

+50

Клієнтів, які довірили нам свій бізнес

Обговоримо проект

  Сколько стоит сделать сайт для юридической компании — ціна 2023

  Тип сайту Ціна, грн Термін
  ➡️ Landing Page от 8 000 грн Від 3 днів
  ➡️ Сайт візитка от 12 000 грн Від 5 днів
  ➡️ Корпоративний сайт от 20 000 грн От 12 дней
  ➡️ Інтернет магазин от 30 000 грн Від 20 днів
  Шаблонный сайт от 6 000 грн Від 5 днів
  ➡️ Сайт каталог от 25 000 грн Від 20 днів
  ➡️ Ексклюзивний сайт під ключ от 40 000 грн Від 20 днів

  Для керівників юридичних компаній, адвокатів, юристів, нотаріусів дуже важливо мати постійний потік клієнтів . Створення сайту для юридичної компанії допоможе вивести на новий рівень та забезпечить потоком нових клієнтів, яким ви зможете надати правовий захист, послуги та грамотну консультацію щодо трудових, адміністративних, кримінальних, сімейних та інших ситуацій у правовому полі.

  Створити свій сайт – означає розповісти про послуги, знайти свою цільову аудиторію, публікувати корисні матеріали для відвідувачів ресурсу, здійснювати онлайн консультації і т.д. Наявність веб-ресурсу дозволить кожній компанії вигідно заявити про свою діяльність, урізноманітнити практику та набути нового досвіду. Для юридичної сфери дуже важливо мати довіру з боку клієнтів, чого дуже важко досягти за відсутності такого потужного інструменту, як онлайн-сервіс. Найчастіше серед замовників користується популярністю корпоративний сайт, який дозволяє підтримувати імідж юридичної компанії в інтернеті. Особистий веб-ресурс забезпечить просування у пошукових системах, створить приплив цільового трафіку та допоможе знайти нових клієнтів.

  Наша веб-студія byShep пропонує найкраще рішення – створення сайту для юридичної фірми , який стане офіційним представництвом у глобальному інтернет-павутині. Наші фахівці зроблять все швидко, якісно, ​​відповідно до сучасних вимог та алгоритмів пошукових систем.

  Створення юридичних сайтів в Україні

  Зробити якісний, інформативний та продає веб-ресурс, що надає юридичні послуги, потрібно таким чином, щоб цільова аудиторія змогла ретельно ознайомитися з компанією та дізнатися про необхідну інформацію на запит. Вирішення питань юридичного спрямування – справа відповідальна і складна, яка потребує професійного підходу. Користувачі серйозно підходять до вибору компаній та адвокатських бюро, а також інших суб’єктів приватної практики. Веб-студія byShep займається розробкою сайтів будь-якої складності та спрямованості, враховуючи юридичні фірми, адвокатські контори тощо. Створення сайту для юридичної компанії стане прекрасним та ефективним інструментом у конкуренції та боротьбі за залучення клієнтів.

  Види юридичних сайтів, які можна замовити у нашій веб-студії

  Сайт для адвокатів Ідеальний варіант для приватних практикуючих фахівців, який додасть їм солідності та переконає потенційних клієнтів у професіоналізмі високого рівня. Тут можна буде поділитися випадками з практики, вести блог, відповідаючи на найпопулярніші запитання читачів.
  Сайт для правників. Дана сфера практики набагато ширша, ніж адвокатська, тому і сайт буде відрізнятися. Йому притаманні діловий стиль, розгалужена навігація, багатий інформативний контент. У розділах буде надана інформація про сфери вирішення питань та надання правової допомоги клієнтам. Є графи для відгуків клієнтів та коментарів.

  Корпоративний сайт . Найкращий варіант, що забезпечить комерційне процвітання фірми.

  Яка ціна на створення сайту для юридичної компанії?

  Вартість розробки сайтів прораховується індивідуально після формування повного списку робіт та складання ТЗ. Також оплата залежить від дорожнечі дизайну, годин роботи розробників, верстки та початкового наповнення. Для отримання детальнішої інформації, зв’яжіться з нашими фахівцями, які введуть вас у курс справи!

  24

  Кількість фахівців, які будуть працювати з вами

  5.0/5.0

  Оцінка від наших клієнтів на Google відгуках

  Ціна залежить від типу сайту та функціональності. Сайт візитівка коштує від 8000 гривень. Все залежить від того, які фахівці будуть задіяні в проект. Чи потрібна буде розробка логотипу для вашого бізнесу, розробка дизайну, сео просування і т.д. Для більш детальної консультації зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або у будь-якому зручному месенджері.

  Все залежить від складності проекту та ваших побажань. Найчастіше, якщо йдеться про розробку візитки – це може тривати близько тижня. Інтернет-магазин може тривати до місяця. Для більш детальної консультації зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або у будь-якому зручному месенджері.

  Так. Технічно ми гарантуємо річну підтримку безкоштовно. У це входить виправлення помилок, оновлення модулів, чищення від вірусів, а також дрібні завдання.

  При розробці сайту ми спочатку налаштовуємо його під Google індексацію для подальшого просування. Тобто після здачі сайту він не буде просто висіти в інтернеті, але для цього є ряд рекомендацій від наших фахівців, які ми дамо по завершенню проекту. Для того, щоб замовити послугу просування сайту, зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або в будь-якому зручному месенджері.

  Ми гарантуємо безкоштовне річне обслуговування сайту, а також безкоштовний домен та хостинг на цілий рік. А також ми офіційна веб студія і несемо відповідальність за все не тільки на словах, а й на документах.

  Ми надаємо послуги по всій Україні. Ми вже співпрацюємо та надаємо послуги в таких містах як: Київ,Одеса Дніпро, Кіровоград, Нікополь, Полтава, Черкаси, Харків, Кременчук і тд. а також у дружніх країнах, такі як: Польща, Казахстан, Америка тощо.

  Скільки може коштувати веб-сайт?

  Скільки часу займає розробка сайту?

  Чи буде подальша підтримка сайту?

  Як далі просувати сайт?

  Чому саме студія byShep?

  В яких містах ви надаєте послуги?