Наповнення сайту контентом

Наполнение сайта

Для того, чтоб сайт был максимально интересным и информативным для пользователей, мы работаем в тесном взаимодействии с нашими заказчиками, изучаем особенности их бизнеса и поведение целевой аудитории.

Контент (содержание) сайта — один из самых ключевых факторов продвижения. Ведь именно информативные интересные материалы не только привлекают, но и удерживают посетителей на страницах вебсайта. Мменно текстово-графическое содержимое сайта является главнейшим объектом индексации поисковыми роботами.

Наполнение сайта контентом
+50

Клієнтів, які довірили нам свій бізнес

Обговоримо проект

  Скажи слово "Паляниця" та отримай знижку 10%

  Для того, щоб сайт був максимально цікавим та інформативним для користувачів, ми працюємо у тісній взаємодії з нашими замовниками, вивчаємо особливості їхнього бізнесу та поведінку цільової аудиторії.

  Спільно з власниками сайтів ми виробляємо концепцію наповнення сайту контентом, складаємо семантичне ядро ​​сайту — перелік оптимальних ключових запитів, виділяючи найважливіші, продаючі та релевантні з них, підбираємо найчастіші та найактуальніші питання відвідувачів та прагнемо надати вичерпні відповіді на них на сторінках а також обов’язково погоджуємо із замовником тексти на сайті, щоб виключити можливі неточності та розбіжності.

  Контент (зміст) сайту – один із ключових факторів просування. Адже саме інформативні цікаві матеріали не лише приваблюють, а й утримують відвідувачів на сторінках веб-сайту. Саме текстово-графічний вміст сайту є найголовнішим об’єктом індексації пошуковими роботами.

  Контент на сайті має вирішувати кілька завдань:

  Найповніше задовольняти інформаційні потреби відвідувачів

  Відвідувачі приходять за інформацією, і якщо сайт не надає затребувані матеріали, або матеріали застаріли, не актуальні або не унікальні, люди повертаються до пошукових систем, щоб знайти у видачі результатів пошуку сайт з актуальною та свіжою інформацією. Іншими словами, якщо відвідувач не знайде на сайті, немає потрібної інформації, він піде на конкуруючі ресурси.

  Глибоке вивчення бізнесу наших замовників та цільової аудиторії забезпечує високий рівень якості матеріалів, якими ми регулярно наповнюємо «підопічні» сайти. Ми прагнемо того, щоб відвідувачі супроводжуваних сайтів отримували найсвіжішу, найцікавішу і широку інформацію на тему.

  Утримувати ключові слова та посилання на інші сторінки сайту

  Виділені ключові фрази та пов’язані сторінки дозволять пошуковим роботам (програмам автоматизованого отримання даних) швидко та коректно визначити тематику сторінки сайту. Щоб правильно внести її дані в індексні бази пошукових систем, та був виводити ці сторінки результат відповідного запиту, зробленого користувачем пошукової системи.

  Ми вивчаємо характеристики та особливості продуктів та послуг наших «підопічних» сайтів, завдяки чому органічно зв’язуємо супутні або перехресні продукти та послуги в єдину систему. Щоб надати клієнтам найбільш широкі можливості для вибору і найбільш повну інформацію з теми, що цікавить.

  Бути легко читаним відвідувачами та індексованим пошуковими роботами

  люстрації повинні бути зручно і логічно розташовані на сторінці для того, щоб відвідувачі читали матеріал легко, не заплутаючись у його компонентах та розділах, не втомлюючись читання.
  Семантична верстка – це грамотний вибір елементів HTML для опису структури документа, виходячи із смислового, логічного призначення цих елементів, що становлять єдине ціле: заголовки, підзаголовки, абзаци тексту, списки, таблиці, графічні зображення.

  Крім того, кожен документ на сайті супроводжується спеціальними маркерами для пошукових роботів, так званими мета-даними, які не є відвідувачами, але полегшують обробку контенту сторінки пошуковими роботами.

  Семантична верстка, що виконується нами, є важливою частиною природної оптимізації сайту, т.к. сприяє правильної індексації пошуковими роботами документів та забезпечує присутність сторінок сайту в результатах видачі пошукових систем, що суттєво знижує витрати на додаткові методи пошукового просування, і, відповідно, знижує витрати наших замовників на інтернет-просування.

  Ненав’язливо, але наполегливо справляти на відвідувачів необхідне враження

  Кінцева мета контенту на сайті — сформувати довіру до продукту, послуги або інформації, що просувається, виділити сайт з низки конкурентів. Така мета реалізується продають та рекламні тексти, що закликають відвідувачів виконати певні дії на сайті.

  Окремо слід сказати про підтримку мультимовних версій сайтів, як правило, йдеться про українсько- та англомовну версію. Не всі сайтивласники мають ресурси підтримувати мультимовний сайт, навіть якщо це є необхідністю.

  Завдяки нашим кваліфікованим перекладачам з англійської, німецької, іспанської мов ми зможемо забезпечити наповнення контентом усіх версій мультимовного сайту.

  24

  Кількість фахівців, які будуть працювати з вами

  5.0/5.0

  Оцінка від наших клієнтів на Google відгуках

  Ціна залежить від типу сайту та функціональності. Сайт візитівка коштує від 8000 гривень. Все залежить від того, які фахівці будуть задіяні в проект. Чи потрібна буде розробка логотипу для вашого бізнесу, розробка дизайну, сео просування і т.д. Для більш детальної консультації зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або у будь-якому зручному месенджері.

  Все залежить від складності проекту та ваших побажань. Найчастіше, якщо йдеться про розробку візитки – це може тривати близько тижня. Інтернет-магазин може тривати до місяця. Для більш детальної консультації зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або у будь-якому зручному месенджері.

  Так. Технічно ми гарантуємо річну підтримку безкоштовно. У це входить виправлення помилок, оновлення модулів, чищення від вірусів, а також дрібні завдання.

  При розробці сайту ми спочатку налаштовуємо його під Google індексацію для подальшого просування. Тобто після здачі сайту він не буде просто висіти в інтернеті, але для цього є ряд рекомендацій від наших фахівців, які ми дамо по завершенню проекту. Для того, щоб замовити послугу просування сайту, зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або в будь-якому зручному месенджері.

  Ми гарантуємо безкоштовне річне обслуговування сайту, а також безкоштовний домен та хостинг на цілий рік. А також ми офіційна веб студія і несемо відповідальність за все не тільки на словах, а й на документах.

  Ми надаємо послуги по всій Україні. Ми вже співпрацюємо та надаємо послуги в таких містах як: Київ,Одеса Дніпро, Кіровоград, Нікополь, Полтава, Черкаси, Харків, Кременчук і тд. а також у дружніх країнах, такі як: Польща, Казахстан, Америка тощо.

  Скільки може коштувати веб-сайт?

  Скільки часу займає розробка сайту?

  Чи буде подальша підтримка сайту?

  Як далі просувати сайт?

  Чому саме студія byShep?

  В яких містах ви надаєте послуги?