Написання калькуляторів для сайту

Налаштування контекстної реклами

Налаштування контекстної реклами

Наша веб-студія пропонує послуги написання калькуляторів для вашого сайту. Калькулятори – це незамінний інструмент для багатьох сайтів, які пропонують послуги чи продукти, пов'язані з розрахунками.

+50

Клієнтів, які довірили нам свій бізнес

Обговоримо проект

  Скажи слово "Паляниця" та отримай знижку 10%

  Створення калькуляторів для сайту будь-якої складності

  Наша веб-студія пропонує послуги написання калькуляторів для вашого сайту. Калькулятори є незамінним інструментом для багатьох сайтів, які пропонують послуги або продукти, пов’язані з розрахунками.

  Ми спеціалізуємося на створенні індивідуальних калькуляторів для різних галузей бізнесу. Ми враховуємо всі вимоги та побажання клієнта, щоб створити зручний та функціональний калькулятор, який допоможе вашим відвідувачам швидко розрахувати вартість послуг чи товарів.

  Наші розробники мають багатий досвід у створенні калькуляторів та використовують сучасні технології, щоб гарантувати максимальну точність та продуктивність. Ми також забезпечуємо повну інтеграцію калькулятора з вашим сайтом, щоб він виглядав природно та непомітно вписувався у дизайн сайту.

  Наша веб-студія гарантує якісну роботу та своєчасну доставку готового продукту. Ми також пропонуємо післяпродажну підтримку та доопрацювання калькуляторів за потреби.

  Зв’яжіться з нами, щоб обговорити ваші потреби та отримати безкоштовну консультацію від нашої команди. Ми готові втілити у життя будь-які ідеї та допомогти вашому бізнесу просуватися вперед.

  24

  Кількість фахівців, які будуть працювати з вами

  5.0/5.0

  Оцінка від наших клієнтів на Google відгуках

  Ціна залежить від типу сайту та функціональності. Сайт візитівка коштує від 8000 гривень. Все залежить від того, які фахівці будуть задіяні в проект. Чи потрібна буде розробка логотипу для вашого бізнесу, розробка дизайну, сео просування і т.д. Для більш детальної консультації зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або у будь-якому зручному месенджері.

  Все залежить від складності проекту та ваших побажань. Найчастіше, якщо йдеться про розробку візитки – це може тривати близько тижня. Інтернет-магазин може тривати до місяця. Для більш детальної консультації зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або у будь-якому зручному месенджері.

  Так. Технічно ми гарантуємо річну підтримку безкоштовно. У це входить виправлення помилок, оновлення модулів, чищення від вірусів, а також дрібні завдання.

  При розробці сайту ми спочатку налаштовуємо його під Google індексацію для подальшого просування. Тобто після здачі сайту він не буде просто висіти в інтернеті, але для цього є ряд рекомендацій від наших фахівців, які ми дамо по завершенню проекту. Для того, щоб замовити послугу просування сайту, зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або в будь-якому зручному месенджері.

  Ми гарантуємо безкоштовне річне обслуговування сайту, а також безкоштовний домен та хостинг на цілий рік. А також ми офіційна веб студія і несемо відповідальність за все не тільки на словах, а й на документах.

  Ми надаємо послуги по всій Україні. Ми вже співпрацюємо та надаємо послуги в таких містах як: Київ,Одеса Дніпро, Кіровоград, Нікополь, Полтава, Черкаси, Харків, Кременчук і тд. а також у дружніх країнах, такі як: Польща, Казахстан, Америка тощо.

  Скільки може коштувати веб-сайт?

  Скільки часу займає розробка сайту?

  Чи буде подальша підтримка сайту?

  Як далі просувати сайт?

  Чому саме студія byShep?

  В яких містах ви надаєте послуги?