Розробка логотипів

Розробка логотипів

Щоб сформувати позитивний імідж для фірми, компанії чи підприємства дуже важливо приділити увагу створенню логотипу. Розробка логотипів є основою, без якої не обійтися створення інших елементів корпоративного стилю. Тільки разом усі ці процеси зможуть вивести компанію на новий рівень, покращать її впізнаваність, просунуть продукцію та зроблять її популярною.

Розробка логотипів
+50

Клієнтів, які довірили нам свій бізнес

Обговоримо проект

  Скажи слово "Паляниця" та отримай знижку 10%

  Розробка логотипів – найкращий спосіб заявити про компанію чи бренд

  Щоб сформувати позитивний імідж для фірми, компанії чи підприємства дуже важливо приділити увагу створенню логотипу. Розробка логотипів є основою, без якої не обійтися створення інших елементів корпоративного стилю. Тільки разом усі ці процеси зможуть вивести компанію на новий рівень, покращать її впізнаваність, просунуть продукцію та зроблять її популярною.

  Навіщо потрібно замовити логотип?

  Якісний логотип необхідний для того, щоб ідентифікувати компанію на ринку та успішно просунути її у веб-просторі. Розробка логотипів – є одним із профілів діяльності компанії byShep! Саме лого надає образу свого унікального, фірмового стилю, допомагає відобразити в одному елементі всю цінність та місії підприємства. Фірмовий символ важливо створювати так, щоб він запам’ятався з першого погляду та мав асоціацію. Використання єдиного стилю позитивно вплине на загальний імідж компанії, саме тому необхідно замовити логотип тільки у досвідчених професіоналів своєї справи, якими є ми – byShep!

  Розробка логотипів – це процес, який передбачає створення графічного зображення як знака, символів, емблеми. Саме він підкреслить оригінальний імідж компанії та особливий стиль. Замовити логотип вибирають все, що поважає себе і свою працю компанії. Завдання дизайнера – зробити його унікальним і привабливим, легко пізнаваним і таким, що запам’ятовується для потенційних клієнтів.

  Різновиди логотипів

  Існує кілька типів, тому можна замовити логотип на вашу думку з наступного списку:

  Текстовий логотип. Цей тип логотипу представлений у графічному дизайні та відомий як “word mark” або “словесний знак”. Зображується у різних варіаціях літер та шрифтів.

  Графічний. Має вигляд графічного зображення з унікальним чином і відображає абстрактне або пряме уявлення про бренд чи фірму. Найчастіше розробка логотипів такого виду включає лінії, фігури та ін.

  Комбінований логотип. Замовити логотип такого зразка вибирають найчастіше через його популярність. Він поєднує у собі особливості двох попередніх типів.

  Персонаж. Створення героя, який гратиме роль головного персонажа, що відображає образ компанії та її спрямованість. Основне його завдання – привернути до себе увагу потенційних клієнтів, виділити його серед продукції конкурентів та покращити впізнаваність на ринку.

  3D логотип – об’ємне зображення, яке є геометричним зразком у тривимірному просторі. Завдяки створенню ілюзії обсягу можна привернути посилену увагу до компанії.
  Кожен, хто хоче замовити логотип, повинен звертатися до професіоналів, щоб отримати готовий інструмент просування компанії, який подарує їй популярність, впізнаваність, проданість.

  Щоб приступити до роботи, спочатку замовнику необхідно чітко викласти свої вимоги щодо створення логотипу і заповнити технічне завдання. Першим кроком з боку дизайнерів буде вивчення ринку та конкурентів. Після чого проводиться збір інформації про цільову аудиторію, клієнтів, що дасть змогу виявити переваги та сформувати образ лого. У наступному етапі маркетологи та дизайнери, покладаючись на побажання замовника, почнуть візуалізацію бренду. Розробка логотипів буде завершена і зможе відповідати таким параметрам, як:

  • Яскравість та унікальність;
  • Легкість сприйняття та простота;
  • Привабливість та відсутність зайвих деталей;
  • Впізнаваність та швидке запам’ятовування;
  • Здатність сформувати асоціацію.

  Перед тим, як розробка логотипів піде в хід, після зустрічі та обговорення проекту із замовником, клієнт має скласти та підписати бриф. Найчастіше він містить у собі таку важливу інформацію, як:

  • Комерційне найменування фірми чи підприємства;
  • Загальні відомості щодо компанії, історія його створення;
  • Вікова категорія клієнтів та статева приналежність ЦА;
  • Наявність конкурентів у цій ніші над ринком;
  • Особисті переваги – форма, колір, розмір;
  • Елементи для герба;
  • Контактні дані;
  • Заборонені дані та обмеження;
  • Приклади логотипу, які візуально не подобаються.

  Логотип у готовому вигляді створюється у високій якості, що дозволяє редагувати його, змінювати масштаб, зберігши чіткість зображення, може наноситися на різні матеріали та поширюється за допомогою будь-яких носіїв. Замовити логотип у веб студії byShep – це вірне та надійне рішення. Ми підготуємо доя кожного клієнта індивідуальний дизайн лого та втілимо найсміливіші та незвичайні побажання.

  Як формується вартість створення логотипу?

  Якщо ви вирішили замовити логотип, перш за все хочеться дізнатися про вартість послуги. На ціну на розробку логотипів впливають кілька факторів: професійний рівень дизайнерів та розробників, терміновість виконання роботи, складність та обсяг робіт, кількість запропонованих варіантів логотипу на вибір. Ми завжди йдемо назустріч клієнтам та пропонуємо співпрацю на вигідних умовах!

  24

  Кількість фахівців, які будуть працювати з вами

  5.0/5.0

  Оцінка від наших клієнтів на Google відгуках

  Ціна залежить від типу сайту та функціональності. Сайт візитівка коштує від 8000 гривень. Все залежить від того, які фахівці будуть задіяні в проект. Чи потрібна буде розробка логотипу для вашого бізнесу, розробка дизайну, сео просування і т.д. Для більш детальної консультації зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або у будь-якому зручному месенджері.

  Все залежить від складності проекту та ваших побажань. Найчастіше, якщо йдеться про розробку візитки – це може тривати близько тижня. Інтернет-магазин може тривати до місяця. Для більш детальної консультації зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або у будь-якому зручному месенджері.

  Так. Технічно ми гарантуємо річну підтримку безкоштовно. У це входить виправлення помилок, оновлення модулів, чищення від вірусів, а також дрібні завдання.

  При розробці сайту ми спочатку налаштовуємо його під Google індексацію для подальшого просування. Тобто після здачі сайту він не буде просто висіти в інтернеті, але для цього є ряд рекомендацій від наших фахівців, які ми дамо по завершенню проекту. Для того, щоб замовити послугу просування сайту, зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або в будь-якому зручному месенджері.

  Ми гарантуємо безкоштовне річне обслуговування сайту, а також безкоштовний домен та хостинг на цілий рік. А також ми офіційна веб студія і несемо відповідальність за все не тільки на словах, а й на документах.

  Ми надаємо послуги по всій Україні. Ми вже співпрацюємо та надаємо послуги в таких містах як: Київ,Одеса Дніпро, Кіровоград, Нікополь, Полтава, Черкаси, Харків, Кременчук і тд. а також у дружніх країнах, такі як: Польща, Казахстан, Америка тощо.

  Скільки може коштувати веб-сайт?

  Скільки часу займає розробка сайту?

  Чи буде подальша підтримка сайту?

  Як далі просувати сайт?

  Чому саме студія byShep?

  В яких містах ви надаєте послуги?