Інтернет-магазин

Замовити сайт каталог

Замовити інтернет-магазин

Інтернет магазин - Відмінне рішення для компаній, які вирішили зайнятися інтернет-комерцією. Розробка інтернет-магазину дозволить вивести компанію на ринок продажу, що найбільш швидко зростає через Інтернет.

Для управління сайтом передбачена зручна Система управління сайтом (CMS), яка дозволить користувачеві легко оновлювати текстові та фотоматеріали самостійно.

Час розробки інтернет-магазину від 4 до 9 тижнів.

Ви отримуєте продукт на 100%, що відповідає всім стандартам веб-маркетингу 2023 року!

+50

Клієнтів, які довірили нам свій бізнес

Обговоримо проект

  Скажи слово "Паляниця" та отримай знижку 10%

  Особливості професійного створення інтернет магазину в Україні

  Бізнес різних напрямків приваблює тут все більшу кількість людей, і онлайн-продажу не виняток. Обороти інтернет-торгівлі стрімко збільшуються, і створення інтернет-магазину в Україні стало особливо затребуваною послугою в останні роки, адже такий спосіб торгівлі має ряд істотних переваг:

  • Простота початку ведення бізнесу: достатньо замовити інтернет-магазин під ключ, створити команду операторів і можна починати роботу.
  • Можливість здійснювати продаж щоденно та цілодобово;
  • Можливість працювати з покупцями без прив’язки до географічного розташування;
  • Швидка комунікація з клієнтом та, відповідно, прискорення прийняття рішення про покупку;
  • Економія на оренді приміщення для магазину, на оплаті широкого штату працівників;
  • Оптимізація ведення обліку з допомогою інтеграції сайту з обліковими програмами.

  Які цілі розробки інтернет-магазину?

  Проте розробка сайтів – це процес, що вимагає чіткої постановки мети, адже тільки знаючи, для чого необхідний ресурс, які завдання він повинен виконувати, можна створити працюючий сайт. Щоб визначитися, чи необхідний вам інтернет-магазин, чи можна обійтися ресурсом іншого виду, наприклад, корпоративним сайтом, давайте розглянемо, які завдання покладаються на сервіс онлайн-продажів.

  1) Продаж товарів.

  Звичайно, основним завданням, яке має виконувати інтернет-магазин, є продаж товару. Однак і звичайний сайт може бути продавцем, у чому ж відмінність від інтернет-магазину? Розроблений інтернет-магазин під ключ – це ресурс, що дає можливість здійснити покупку онлайн, не виходячи з дому, тобто зробити таким чином весь спектр дій покупця: вибрати товар, що сподобався, і його характеристики, замовити доставку і навіть оплатити покупку.

  2) Підтримка клієнтів.

  Вартість розробки інтернет-магазину закладається не тільки створення сторінок з переліком та описом товарів, а й підготовка систем підтримки покупців, а саме сервісів онлайн-консультацій, замовлення доставки та оплати товарів. Крім цього, ретельно розробляються механізми сортування та пошуку товарів, щоб максимально просити взаємодію клієнта з сайтом, а також нагадування про останні переглянуті позиції та рекомендації від сайту, що також спрямоване на полегшення роботи з магазином.

  3) Автоматизація процесів продажу та обліку.

  Розробка сайтів за типом інтернет-магазину покликана автоматизувати всі етапи взаємодії продавця та покупця: від вибору товару до його доставки. Крім того, інтернет-магазин можна інтегрувати з бухгалтерськими програмами, щоб оптимізувати процеси ведення бухгалтерського обліку.

  4) Реклама.

  Як і будь-який інтернет-портал, онлайн магазин виконує функцію поширення інформації. Особливо це актуально для магазинів, які торгують не тільки в інтернеті. Широкі можливості інтернет-торгівлі гарантують, що ціна, сплачена за створення інтернет-магазину, швидко окупиться збільшеним рівнем продажів.

  Кому підійде інтернет-магазин як спосіб ведення бізнесу?

  Майже всім. Наразі через онлайн-магазини реалізується більшість товарів, особливо товари масового споживання. Тому такий спосіб ведення бізнесу стане найоптимальнішим для багатьох підприємців. А невисока ціна інтернет-магазину дозволяє розпочати свою справу навіть за наявності мінімального капіталу.

  Переваги замовлення та ціна готового магазину у web-студії «byShep»

  Web-студія bySyhep спеціалізується на створенні сайтів різних категорій вже багато років. І професійне створення інтернет магазинів під ключ є одним з найважливіших напрямків нашої роботи. Оскільки розробка інтернет-магазину має свою специфіку, у процесі роботи над таким ресурсом ми залучаємо всю команду наших фахівців: програмістів, оптимізаторів, дизайнерів, контент-менеджерів та копірайтерів. Це дозволяє нам реалізовувати навіть найскладніші та об’ємніші проекти.

  Крім того, за роки практики ми виробили для себе систему принципів, яким слідуємо у співпраці з клієнтами:

  • Високі вимоги до якості.

  Якщо ми беремося за проект, робота має бути виконана на найвищому рівні, адже лише так підтверджується наш професіоналізм та формується наша репутація.

  • Оперативність.

  Робота в динамічній Україні накладає певний відбиток, адже в такому місті час цінується особливо високо. Тому ми не затягуємо терміни виконання проекту і завжди чітко слідуємо взятим на себе зобов’язанням.

  • Прозорість кожного етапу роботи.

  Ми відкриті для обговорення та завжди на зв’язку з клієнтом. Співпраця має ґрунтуватися на довірі, тільки так можна отримати найкращий результат.

  • Доступна вартість наших послуг.

  Хоча розробка інтернет-магазину – відносно дорогий проект, наш підхід до формування ціни демократичний навіть для таких складних завдань.

  Якщо вас цікавить створення інтернет-магазину в Україні, ваші пошуки закінчені. Ласкаво просимо до web-студії «byShep»!

  24

  Кількість фахівців, які будуть працювати з вами

  5.0/5.0

  Оцінка від наших клієнтів на Google відгуках

  Ціна залежить від типу сайту та функціональності. Сайт візитівка коштує від 8000 гривень. Все залежить від того, які фахівці будуть задіяні в проект. Чи потрібна буде розробка логотипу для вашого бізнесу, розробка дизайну, сео просування і т.д. Для більш детальної консультації зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або у будь-якому зручному месенджері.

  Все залежить від складності проекту та ваших побажань. Найчастіше, якщо йдеться про розробку візитки – це може тривати близько тижня. Інтернет-магазин може тривати до місяця. Для більш детальної консультації зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або у будь-якому зручному месенджері.

  Так. Технічно ми гарантуємо річну підтримку безкоштовно. У це входить виправлення помилок, оновлення модулів, чищення від вірусів, а також дрібні завдання.

  При розробці сайту ми спочатку налаштовуємо його під Google індексацію для подальшого просування. Тобто після здачі сайту він не буде просто висіти в інтернеті, але для цього є ряд рекомендацій від наших фахівців, які ми дамо по завершенню проекту. Для того, щоб замовити послугу просування сайту, зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або в будь-якому зручному месенджері.

  Ми гарантуємо безкоштовне річне обслуговування сайту, а також безкоштовний домен та хостинг на цілий рік. А також ми офіційна веб студія і несемо відповідальність за все не тільки на словах, а й на документах.

  Ми надаємо послуги по всій Україні. Ми вже співпрацюємо та надаємо послуги в таких містах як: Київ,Одеса Дніпро, Кіровоград, Нікополь, Полтава, Черкаси, Харків, Кременчук і тд. а також у дружніх країнах, такі як: Польща, Казахстан, Америка тощо.

  Скільки може коштувати веб-сайт?

  Скільки часу займає розробка сайту?

  Чи буде подальша підтримка сайту?

  Як далі просувати сайт?

  Чому саме студія byShep?

  В яких містах ви надаєте послуги?