Розробка дропшипінг платформи в Україні

Сайт для дропшипінг платформи

Сайт для дропшипінг платформи

Протягом кількох років велику популярність у продажах користується дропшипінг, проте не всі знають значення даного терміна. Створити сайт для дропшипінгу передбачає дотримання особливого формату відносин між закупником і постачальником, який реалізує продукцію не безпосередньо, а використовуючи послуги різних інтернет-магазинів. Якщо вам потрібна розробка дропшипінг платформи, Ви зможете звернутися за допомогою до веб-студії byShep, де проект буде зроблено швидко та якісно, ​​виходячи з ваших особистих вимог, викладених у технічному завданні. Над створенням веб-ресурсу працюватиме команда досвідчених фахівців, а вартість проведення робіт влаштує своєю доступністю.

Ви отримуєте продукт на 100%, що відповідає всім стандартам веб-маркетингу 2023 року!

+50

Клієнтів, які довірили нам свій бізнес

Обговоримо проект

  Скажи слово "Паляниця" та отримай знижку 10%

  Скільки коштує зробити платформу дропшипінг - ціна 2023

  Тип сайту Ціна, грн Термін
  ➡️ Landing Page от 8 000 грн Від 3 днів
  ➡️ Сайт візитка от 12 000 грн Від 5 днів
  ➡️ Корпоративний сайт от 20 000 грн От 12 дней
  ➡️ Інтернет магазин от 30 000 грн Від 20 днів
  Шаблонный сайт от 6 000 грн Від 5 днів
  ➡️ Сайт каталог от 25 000 грн Від 20 днів
  ➡️ Ексклюзивний сайт під ключ от 40 000 грн Від 20 днів

  Протягом кількох років велику популярність у продажах користується дропшипінг, проте не всі знають значення даного терміна. Створити сайт для дропшипінгу передбачає дотримання особливого формату відносин між закупником і постачальником, який реалізує продукцію не безпосередньо, а використовуючи послуги різних інтернет-магазинів. Якщо вам потрібна розробка дропшипінг платформи, Ви зможете звернутися за допомогою до веб-студії byShep, де проект буде зроблено швидко та якісно, ​​виходячи з ваших особистих вимог, викладених у технічному завданні. Над створенням веб-ресурсу працюватиме команда досвідчених фахівців, а вартість проведення робіт влаштує своєю доступністю.

  Дропшипінг, як можливість побудувати бізнес з нуля та без вкладень

  Напевно, кожен робити хоча б раз цікавився можливістю поповнити асортимент своєї продукції новим товаром і гуглив такі запити, як «дропшипінг сайт купити», «сайт дропшипінг Україна», «ціна сайту для дропшипінгу». Припиняйте пошуки, адже ви вже на правильному шляху і наша веб-студія готова втілити у життя ваші проекти. Якщо ви готові створити сайт для дропшипінгу та шукаєте, хто зробить це швидко, просто зв’яжіться з нами, і ми обговоримо всі деталі.

  Dwkuell

  Функціонал сайту

  Кожен веб-ресурс має свої особливості та індивідуальний функціонал. Це дозволяє уникнути схожості, плагіату та зробити продукт максимально привабливим для відвідувачів.

  • Особистий кабінет. Комерційні платформи стандартно мають два кабінети – для постачальників та продавців. В окремому порядку розробниками створюються спеціальні додаткові адміністративні функції, а саме повідомлення, інтеграція з іншими маркетплейсами, управління каталогами з товарами.
  • Платіжна система. Платіжні шлюзи підключаються через API. Транзакції проводять у рамках платформи. Дані банківських карток зчитуються під високим рівнем безпеки.
  • Редактор каталогу. Каталог для завантаження товарів має графічний редактор, який полегшує відвідувачам вносити нові позиції до каталогу з описами та картинками.
  • Відгуки, коментарі та рейтинг. Відгуки від реальних покупців допоможуть підвищити попит на продукцію та зробити товари затребуваними серед покупців. Доцільно створити рейтингову систему.
  • Працездатна архітектура. Сайти для ведення електронної комерції залучають багато відвідувачів, а отже, дуже важливо, щоб ресурс був стійкий до відмови в умовах великих навантажень.
  • Мультимовність. Зрозумілий та зручний інтерфейс значно полегшує завдання пошуку. Саме тому краще зробити сайт кількома мовами.

  Особливості розробки дропшипінг платформи

  • Стабільність роботи системи. Платформа виступає єдиною сполучною ланкою між продавцем та постачальником. Якщо система дасть збій і замовлення не надсилатимуться, впаде рейтинг і знизиться популярність сайту серед користувачів.
  • Надійні постачальники Продавці посмикують свою репутацію ризику, адже вони перепродують чужий товар, якого вони не бачили наживо. Щоб продавці мали впевненість у постачальниках, необхідно мати багаторівневу систему оцінювання, до якої входять рейтинги, відгуки, угоди, списки партнерів, частота оновлення товару на сайті. Таким чином, на платформу зайдуть провідні постачальники.
  • Обмін інформацією. Сюди відносяться такі характеристики, як завантаження та вивантаження товарів, оновлення продукції, оформлення та передача замовлень.
  • Повідомлення. Щоб не пропустити замовлення, важливо оперативно повідомляти постачальників. Для цього формується багаторівнева система: повідомлення в особистому кабінеті, повідомлення на поштову скриньку або месенджери, повідомлення або дзвінки оператора.
  • Тарифний план. Інформація для постачальників містить ціну серверних ресурсів, витрачених на обробку товарів. Чим більше їх було вивантажено, тим більше потрібно місця для зберігання, оновлення та обробки.
  • Поєднання з маркетплейсами. Інтеграція між платформами, що продають, вкрай важлива. Більшість постачальників приходить саме через наявність цієї функціональної особливості.

  Замовити розробку дропшипінг платформи в Україні

  Веб-студія byShep пропонує вигідні умови співпраці та доступні ціни на створення сайту для дропшипінгу. Команда спеціалістів високого рівня виконає роботи у строк відповідно до затвердженого замовником технічного завдання. Також ми навчаємо роботі з ресурсом, забезпечуємо технічну підтримку та просування сайту в інтернеті. Ціна на створення сайту подібної тематики залежатиме від дизайну, функціональних особливостей та інших вимог клієнтів.

  24

  Кількість фахівців, які будуть працювати з вами

  5.0/5.0

  Оцінка від наших клієнтів на Google відгуках

  Ціна залежить від типу сайту та функціональності. Сайт візитівка коштує від 8000 гривень. Все залежить від того, які фахівці будуть задіяні в проект. Чи потрібна буде розробка логотипу для вашого бізнесу, розробка дизайну, сео просування і т.д. Для більш детальної консультації зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або у будь-якому зручному месенджері.

  Все залежить від складності проекту та ваших побажань. Найчастіше, якщо йдеться про розробку візитки – це може тривати близько тижня. Інтернет-магазин може тривати до місяця. Для більш детальної консультації зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або у будь-якому зручному месенджері.

  Так. Технічно ми гарантуємо річну підтримку безкоштовно. У це входить виправлення помилок, оновлення модулів, чищення від вірусів, а також дрібні завдання.

  При розробці сайту ми спочатку налаштовуємо його під Google індексацію для подальшого просування. Тобто після здачі сайту він не буде просто висіти в інтернеті, але для цього є ряд рекомендацій від наших фахівців, які ми дамо по завершенню проекту. Для того, щоб замовити послугу просування сайту, зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або в будь-якому зручному месенджері.

  Ми гарантуємо безкоштовне річне обслуговування сайту, а також безкоштовний домен та хостинг на цілий рік. А також ми офіційна веб студія і несемо відповідальність за все не тільки на словах, а й на документах.

  Ми надаємо послуги по всій Україні. Ми вже співпрацюємо та надаємо послуги в таких містах як: Київ,Одеса Дніпро, Кіровоград, Нікополь, Полтава, Черкаси, Харків, Кременчук і тд. а також у дружніх країнах, такі як: Польща, Казахстан, Америка тощо.

  Скільки може коштувати веб-сайт?

  Скільки часу займає розробка сайту?

  Чи буде подальша підтримка сайту?

  Як далі просувати сайт?

  Чому саме студія byShep?

  В яких містах ви надаєте послуги?