Розробка дизайну

Замовити дизайн сайту

Концепція веб-дизайну та розробки існує приблизно стільки ж, скільки існують веб-сайти. Раніше в нього було набагато простіше визначення, тому що створення веб-сайтів було набагато простішим процесом.

Коли ви порівнюєте перший сайт, який з'явився в 1991 році, з сучасними веб-сайтами, ви дійсно можете побачити, наскільки сильно змінилися веб-сайти. Сьогодні створення та підтримка веб-сайту складніші і включають цілу екосистему ролей та наборів навичок.

Дизайн
+50

Клієнтів, які довірили нам свій бізнес

Обговоримо проект

  Скажи слово "Паляниця" та отримай знижку 10%

  Розробка дизайну – оформлення сайту за останніми технологіями

  Дизайн сайту є візитною карткою кожного проекту, яка відображає стиль та графічний образ. Він повинен бути якісним та зручним для користування, відповідати вимогам та тематиці, бути ексклюзивним у своєму роді, залучати цільову аудиторію, зацікавити та перемагати до здійснення покупок, створювати приємне враження від відвідування та викликати бажання повернутися сюди знову. Розробка дизайну – процес не складний, але потребує навичок та досвіду. Дизайн вважається важливим, найпотужнішим та не менш ефективним інструментом маркетингу. У сучасному світі наявність сайту у підприємців є обов’язковою для виконання пунктом. Високий попит на створення сайтів послужив відправною точкою для створення web-дизайну, який поєднує в собі стиль, функціональність та зручність у використанні. Якщо ви вирішили замовити дизайн, будьте впевнені, він зробить ваш сайт оригінальним та яскравим, зможе передати аудиторії філософію вашого бренду.

  Професійна розробка дизайну здійснюється досвідченими майстрами веб-дизайну компанії byShep. Ми швидко та якісно створюємо веб-дизайни різної складності, робимо все необхідне у цьому напрямку, щоб створити ефективний ресурс, який працюватиме на множення прибутку.

  Інтернет – найбільш конкурентне місце для розвитку та просування бізнесу в сучасному світі. Розробка дизайну допоможе залучити широку аудиторію та максимально зміцнити становище у веб-середовищі. Наша команда створює дизайн міжнародного рівня, які відрізняються логічністю, зручністю, актуальністю та функціональністю. Замовити дизайн сайту в byShep можна у будь-який час і ми гарантуємо високу якість виконання робіт!

  Етапи створення дизайну та вартість

  Найчастіше клієнтів цікавить вартість виконання робіт. Але на це питання немає чіткої відповіді, адже всі дизайни унікальні і створюються, виходячи з вимог замовника під кожен певний сайт. Також беруться до уваги при формуванні ціни характеристики, складність виконання, обсяг роботи та кількість витраченого часу. Розробка дизайну для кожного замовника – процес, що потребує індивідуального підходу. Над створенням ексклюзивного дизайну веб сторінок працюють дизайнери та маркетологи, які розробляють особливу структуру та концепцію, що відповідає потребам цільової аудиторії замовника. Перш ніж замовити дизайн сайту, необхідно визначитися з його метою та визначити собі ціновий діапазон.

  Розробка дизайну веб-сайтів виконується в кілька етапів. Найчастіше їх 5:

  • Підготовчий етап;
  • Обговорення проекту із замовником;
  • визначення стильного рішення;
  • Створення макету;
  • Затвердження проекту та його здавання у готовому вигляді.
  • Розробка дизайну – це не просто рішення естетики, у нього є більш глибокі цілі та вирішення конкретно поставлених завдань.
  • Створення UI/UX дизайну

  Сучасний світ потребує нових ефективних рішень. Раніше дизайн був звичайним, створювався за шаблонами, від нього віяло тривіальність і скупий. Але в нинішній ситуації, стався прорив і web-дизайн став сферою технологій, що найшвидше розвиває. Замовити дизайн із використанням технології UI/UX можна зараз у нашій компанії byShep. Це один з найпопулярніших і найпрогресивніших методів проектування сайтів та інтерфейсів користувачів. Основне завдання – створити якісний та ефективний проект, в якому на першому місці буде турбота про користувачів. Застосування UI/UX дизайну дозволяє зробити сайти не просто візуально красивими, а й з’єднати весь вміст в одну логічну зв’язку, щоб інформація подавалася користувачам правильно та доступно, а коректно розміщені елементи на сторінках спонукає до дій, що будуть вигідні для власника сайту. Розробка дизайну такого типу здійснюється за такою схемою:

  • Визначення чітких завдань;
  • Аналіз ринку;
  • створення проекту структури;
  • Макет унікальний дизайн.

  Замовити дизайн це лише перший крок до успіху у просуванні сайту та бізнесу загалом. Щоб дизайн приніс результат, при його розробці не втрачають важливих деталей, які можуть вплинути на кінцевий результат. Розробка дизайну в byShep – це сайт, який подобається людям, які запам’ятовуються візуально і мотивують до здійснення покупки.

  Чому потрібно замовити дизайн у веб-студії byShep?

  Завдяки злагодженій роботі програмістів та дизайнерів, розробка дизайну сторінок для сайту виконується швидко та якісно, з використанням інноваційних технологій та інструментів, що відповідають європейському стилю та створюють відомий та неповторний ефект. Замовити дизайн сайту Ви зможете зв’язавшись із нами та скориставшись нашими послугами.

  24

  Кількість фахівців, які будуть працювати з вами

  5.0/5.0

  Оцінка від наших клієнтів на Google відгуках

  Ціна залежить від типу сайту та функціональності. Сайт візитівка коштує від 8000 гривень. Все залежить від того, які фахівці будуть задіяні в проект. Чи потрібна буде розробка логотипу для вашого бізнесу, розробка дизайну, сео просування і т.д. Для більш детальної консультації зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або у будь-якому зручному месенджері.

  Все залежить від складності проекту та ваших побажань. Найчастіше, якщо йдеться про розробку візитки – це може тривати близько тижня. Інтернет-магазин може тривати до місяця. Для більш детальної консультації зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або у будь-якому зручному месенджері.

  Так. Технічно ми гарантуємо річну підтримку безкоштовно. У це входить виправлення помилок, оновлення модулів, чищення від вірусів, а також дрібні завдання.

  При розробці сайту ми спочатку налаштовуємо його під Google індексацію для подальшого просування. Тобто після здачі сайту він не буде просто висіти в інтернеті, але для цього є ряд рекомендацій від наших фахівців, які ми дамо по завершенню проекту. Для того, щоб замовити послугу просування сайту, зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або в будь-якому зручному месенджері.

  Ми гарантуємо безкоштовне річне обслуговування сайту, а також безкоштовний домен та хостинг на цілий рік. А також ми офіційна веб студія і несемо відповідальність за все не тільки на словах, а й на документах.

  Ми надаємо послуги по всій Україні. Ми вже співпрацюємо та надаємо послуги в таких містах як: Київ,Одеса Дніпро, Кіровоград, Нікополь, Полтава, Черкаси, Харків, Кременчук і тд. а також у дружніх країнах, такі як: Польща, Казахстан, Америка тощо.

  Скільки може коштувати веб-сайт?

  Скільки часу займає розробка сайту?

  Чи буде подальша підтримка сайту?

  Як далі просувати сайт?

  Чому саме студія byShep?

  В яких містах ви надаєте послуги?