Розробка сайту новин

Замовити сайт новин

Замовити сайт новин

Сайт для новин має бути зручним та здатним витримати великий наплив користувачів. Якщо ваша основна мета – зробити затребуваний та популярний веб-ресурс, вам потрібно звернутися за допомогою до висококваліфікованих та досвідчених фахівців з розробки таких проектів

Веб-студія byShep створює різні види сайтів з високим трафіком та гарною навігацією, функціональною системою управління контентом та зручними модулями монетизації.

+50

Клієнтів, які довірили нам свій бізнес

Обговоримо проект

  Скажи слово "Паляниця" та отримай знижку 10%

  Із запитом «створити сайт новин» все частіше звертаються охочі не лише висвітлювати головні події дня, а й отримати прибуток на рекламі. Створити ресурс новин – найкращий спосіб виграти час, який є важливою складовою в інформаційному середовищі. Розробка сайту новин – це створення інтернет-порталу, де буде опубліковано найновіший інформаційний контент. Сайт для новин має бути зручним та здатним витримати великий наплив користувачів. Якщо ваша основна мета – зробити затребуваний та популярний веб-ресурс, вам потрібно звернутися за допомогою до висококваліфікованих та досвідчених фахівців з розробки таких проектів. Веб-студія byShep створює різні види сайтів з високим трафіком та гарною навігацією, функціональною системою управління контентом та зручними модулями монетизації.

  Створити сайт новин для ЗМІ

  Щоб створити якісний інформаційний сайт для новин, необхідно не тільки розумітися на технічних особливостях, а й розуміти принцип роботи онлайн-ЗМІ, його впливу на формування громадської думки. Створити сайт новин можна за різною ціною, яка залежатиме від функціональності та складності розробки проекту. Якщо Вас цікавить створення невеликого інформаційного веб-ресурсу або новинного блогу, який оновлюватиметься і підтримуватиме ваші зусилля, то можна створити сайт новин на платформі WordPress або інший CMS. Виходячи із запиту клієнта, фахівці підберуть відповідний варіант.

  Розробка сайту новин – чому варто замовити в byShep?

  Ми пропонуємо нашим клієнтам створити сайт новин під ключ. Це зручно, адже від початку до кінця проект веде одна команда. Проект обов’язково буде успішним, оскільки ми:

  • Формируем стратегию продвФормуємо стратегію просування та технічної підтримки сайту після його запуску;
  • Створюємо план інформаційного проекту;
  • Проводим анализ целевой аудитории;
  • Робимо адаптивний дизайн зі зручним інтерфейсом для всіх користувачів;
  • Встановлюємо додаткові плагіни;
  • Допомагаємо редагувати вміст.

  Щоб дізнатися ціну та замовити розробку новинного сайту, необхідно заповнити бриф та ретельно обговорити проект та терміни його виконання.

  Які є види сайтів новин?

  Регіональні засоби масової інформації. Сюди входять портали міського та обласного призначення, які розповідають про події місцевого значення, а саме, новини бізнесу, комунальних підприємств та служб, сповіщень у галузі політики та культури. Найчастіше такі сайти проходять оптимізацію під локальні пошукові запити.

  Новинки міжнародного значення. Такі веб-ресурси створюють багатолінгвальний контент і підтримують такий самий інтерфейс. Вони витримують великий потік відвідувачів та мають великий трафік.
  Агрегатор ЗМІ. Робота агрегатора полягає в його автоматичному збиранні та публікації інформації, а також анонсів та інших новинних матеріалів зі списку вибраних медіа джерел. Головна перевага в тому, що не потрібно мати редакторів для створення контенту. Агрегація здійснюється за допомогою API, RSS-стрічок та парсингу.

  Державний портал новин. На таких порталах здійснюється подання інформації для громадян про нові укази, структурні зміни та новини в установах. Такими порталами прагнуть придбати інстанції різних рівнів, наприклад, міністерства та адміністрації.

  Новинний сайт загальної тематики. На такому ресурсі до публікації надходять резонансні події, що трапляються всередині держави та на міжнародній арені. Такі веб-сайти мають попит у широкої аудиторії.

  Новинний ресурс із тематичним напрямком. Такі портали присвячується якійсь особливій галузі, яка цікавить користувачів мережі. Нишевий сайт добре відображає експертність у певній сфері та дозволяє сформувати правильну аудиторію.

  Особливості розробки сайту новин

  Розробка сайту новин – це створення профільного багатосторінкового інформаційного ресурсу, який має складну структуру. На сьогоднішній день, практично у кожного видавництва, підприємства, адміністрації є своє веб-представництво у вигляді новинного майданчика. Створити сайт новин – це шанс розширити можливості для залучення трафіку через проведення прямих ефірів, за допомогою публікації ексклюзивних фотоматеріалів та відеороликів найєтуальніших подій. Такі проекти новин функціонують як бізнес онлайн, так як публікується партнерська реклама, є платна підписка. Завдяки зручній структурі та навігації, пошуковій оптимізації сайт стає рекламним майданчиком, відвідуваність якого складає близько 80000 відвідувачів за добу.

  Які переваги створення сайтів новин?

  • Оперативність публікації останньої інформації.
  • Публікація новин у режимі реального часу. Висвітлення будь-яких подій практично у прямому ефірі. Оптимізація витрат.
  • Немає необхідності витрачатися на друк та розхідники. Вартість підтримки такого майданчика обійдеться дешевше, ніж утримання офлайн проекту.
  • Велике охоплення аудиторії.
  • Швидке поширення інформації за інтересами не більше одного ресурсу.
   Обробка громадської думки.
  • Аналіз коментарів з будь-якої з опублікованих тем. Можливість обговорення новин користувачами.

  Процес розробки сайту для новин

  Створити сайт для новин можна за кілька кроків з використанням WordPress, Drupal або іншої CMS-систем. Порядок дій такий:

  • Зустріч із замовником та обговорення деталей, з подальшим формуванням технічного завдання на підставі побажань та запитів клієнта.
  • Створення макету майбутнього проекту.
  • Розробка веб-дизайну сайту.
  • Верстка та тестування всіх модулів та елементів.

  У формування ціни входить створення всіх необхідних елементів для безперебійної роботи сайту, а саме: домен і хостинг, наповнення контентом, оптимізація, навчання замовника по роботі з адмін-панеллю. Якщо є необхідність, також можна скористатися іншими функціями та замовити сео просування, підключення маркетингових інструментів. Це дасть можливість вивести ресурс новин на топ позиції в пошуковій системі за запитами.

  В нашей веб-студии byShep можно создать сайт новостей по доступной стоимости и в быстрые сроки. Можете быть уверены, что готовый проект будет соответствовать вашим ожиданиям!

  Разработка новостного сайта
  24

  Кількість фахівців, які будуть працювати з вами

  5.0/5.0

  Оцінка від наших клієнтів на Google відгуках

  Ціна залежить від типу сайту та функціональності. Сайт візитівка коштує від 8000 гривень. Все залежить від того, які фахівці будуть задіяні в проект. Чи потрібна буде розробка логотипу для вашого бізнесу, розробка дизайну, сео просування і т.д. Для більш детальної консультації зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або у будь-якому зручному месенджері.

  Все залежить від складності проекту та ваших побажань. Найчастіше, якщо йдеться про розробку візитки – це може тривати близько тижня. Інтернет-магазин може тривати до місяця. Для більш детальної консультації зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або у будь-якому зручному месенджері.

  Так. Технічно ми гарантуємо річну підтримку безкоштовно. У це входить виправлення помилок, оновлення модулів, чищення від вірусів, а також дрібні завдання.

  При розробці сайту ми спочатку налаштовуємо його під Google індексацію для подальшого просування. Тобто після здачі сайту він не буде просто висіти в інтернеті, але для цього є ряд рекомендацій від наших фахівців, які ми дамо по завершенню проекту. Для того, щоб замовити послугу просування сайту, зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або в будь-якому зручному месенджері.

  Ми гарантуємо безкоштовне річне обслуговування сайту, а також безкоштовний домен та хостинг на цілий рік. А також ми офіційна веб студія і несемо відповідальність за все не тільки на словах, а й на документах.

  Ми надаємо послуги по всій Україні. Ми вже співпрацюємо та надаємо послуги в таких містах як: Київ,Одеса Дніпро, Кіровоград, Нікополь, Полтава, Черкаси, Харків, Кременчук і тд. а також у дружніх країнах, такі як: Польща, Казахстан, Америка тощо.

  Скільки може коштувати веб-сайт?

  Скільки часу займає розробка сайту?

  Чи буде подальша підтримка сайту?

  Як далі просувати сайт?

  Чому саме студія byShep?

  В яких містах ви надаєте послуги?