Тестування сайту

Тестирование сайта

Тестування сайту та його види

У створенні та розробці сайтів є дуже серйозний момент, якому приділяється дуже багато уваги. Ним є тестування сайту. Під час нього здійснюється перевірка проекту на наявність багів. По суті, тестування можна назвати відхиленням у фактичному стані ресурсу від передбачуваного, тобто виявлення програмних помилок та їх усунення для повноцінної роботи готового ресурсу.

+50

Клієнтів, які довірили нам свій бізнес

Обговоримо проект

  Скажи слово "Паляниця" та отримай знижку 10%

  У створенні та розробці сайтів є дуже серйозний момент, якому приділяється дуже багато уваги. Ним є тестування сайту. Під час нього здійснюється перевірка проекту на наявність багів. Насправді, тестування можна назвати відхиленням у фактичному стані ресурсу від передбачуваного, тобто виявлення програмних помилок та його усунення для повноцінної роботи готового ресурсу.

  Існують певні правила перевірки веб-сайтів. Вони складаються з кроків, що демонструють користувачам зручність і логічність майбутнього проекту, як легко їм користуватися і знаходити важливу інформацію. Головне завдання тестувальника полягає в перевірці сприйняття сайту до людського погляду і чи працює функціонал сайту, який був узгоджений до розробки по брифу.

  Як відбувається тестування сайту?

  Процес перевірки здійснюється різними способами, але не треба нехтувати принципами та стратегіями. На сьогодні профільні фахівці використовують у своїй практиці такі типи:

  • Технічна перевірка функцій;
  • Юзабіліті;
  • Перевірка ефективності ресурсу;
  • Тестинг інтерфейсу;
  • Чекінг безпеки.

  Кожен із цих видів має відмінні риси, які необхідно детально розглянути.

  Функціональне випробування.

  Найголовніший і незамінний вид перевірки. Особливість такого тестингу полягає у правильних розрахунках функцій. Наприклад, ви власник інтернет-магазину, і у вас включені знижки на товар та багато інших статусів при купівлі. Все це потрібно брати до уваги, адже важливо, щоб функціонал працював у всіх браузерах. Найчастіше проводиться перевірка таких деталей:

  • Пошук продукції чи придбання товарів;
  • Можливість безперешкодного оформлення замовлення;
  • Навігація сайтом;
  • Форми автоматичної ідентифікації;
  • Редагування позицій, що продаються.
  • Тестування юзабіліті.

  Перевірка зручності використання є одним із видів чекапу, що дозволяє зробити сайт практичним у роботі. Основне завдання зрозуміти:

  Чи легко відвідувачам скористатися сайтом?

  Чи зручна навігація?

  Які враження залишаються після відвідин сайту?

  Що заважає та треба прибрати?

  Тестування юзабіліті ресурсу має на увазі ймовірну версію того, що користувач хоче побачити на сайті, знайти і надалі купити.

  Тестування навантаження

  Перевірка продуктивності ресурсу. Такий тест проводиться автоматично, тобто за допомогою спеціально розроблених програм. Ефективний спосіб проінспектувати роботу сайту з додатковим навантаженням. Здійснюється перевірка, чи зможе сайт витримати близько 100 запитів користувача за хвилину.

  Перевірка інтерфейсу користувачів

  U-testing – тестування сайту графічного інтерфейсу користувача, під яким передбачається чекап сайту на відповідність вимогам до графіки, чи хороші виглядає візуально і дотримується єдиного стилю. Найчастіше цей вид перевірки проводиться такими видами UI:

  • Тестування на екранах з різною роздільною здатністю;
  • Перевірка кросбраузерності та відображення у різних версіях браузерів;
  • Тестинг місцевих версій: правильність перекладу іншими мовами, мультивалютність тощо.

  Перевірка графіки на пристроях, якими користуються користувачі, такі як планшети, смартфони, персональні комп’ютери.

  Тестування на вразливість

  Основні особливості цієї перевірки полягають у дослідженні на вразливість до різних типів атак. Це вільний ключ безпеки веб-ресурсів. Якщо здійснюється чекап інтернет-магазинів, потрібно перевірити запит на ін’єкцію Sql. SQL-ін’єкція – код у запитах бази даних шкідливого характеру, який вважається найнебезпечнішим типом вірусних атак. Також, наприклад, для гостьових книг проводиться чекап на XSS ін’єкції, що дозволяє запустити довільний код і зробити атаку на комп’ютер користувачів, що переглядають шкідливі сторінки ресурсу.

  Основна мета тестування сайту полягає у наданні замовнику якісного продукту. Щоб це провести, слід перед чекапом сформувати аркуш тестування, до якого входитимуть:

  • Чек веб-форм;
  • Чекап коректності введення даних;
  • Перевірка графічного інтерфейсу користувача;
  • Тестування системи оплати;
  • Перевірка друкованих версій;
  • Перевірка звітів.

  Без тестування не можна уникнути створення сайтів, адже це важливий етап від якого залежить подальша його робота. Замовити тестування сайту в Україні можна у нашій веб-студії byShep за доступною вартістю, що проводиться спеціалістами найвищого рівня, завдяки яким ваш ресурс справно працюватиме у всіх системах.

  24

  Кількість фахівців, які будуть працювати з вами

  5.0/5.0

  Оцінка від наших клієнтів на Google відгуках

  Ціна залежить від типу сайту та функціональності. Сайт візитівка коштує від 8000 гривень. Все залежить від того, які фахівці будуть задіяні в проект. Чи потрібна буде розробка логотипу для вашого бізнесу, розробка дизайну, сео просування і т.д. Для більш детальної консультації зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або у будь-якому зручному месенджері.

  Все залежить від складності проекту та ваших побажань. Найчастіше, якщо йдеться про розробку візитки – це може тривати близько тижня. Інтернет-магазин може тривати до місяця. Для більш детальної консультації зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або у будь-якому зручному месенджері.

  Так. Технічно ми гарантуємо річну підтримку безкоштовно. У це входить виправлення помилок, оновлення модулів, чищення від вірусів, а також дрібні завдання.

  При розробці сайту ми спочатку налаштовуємо його під Google індексацію для подальшого просування. Тобто після здачі сайту він не буде просто висіти в інтернеті, але для цього є ряд рекомендацій від наших фахівців, які ми дамо по завершенню проекту. Для того, щоб замовити послугу просування сайту, зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або в будь-якому зручному месенджері.

  Ми гарантуємо безкоштовне річне обслуговування сайту, а також безкоштовний домен та хостинг на цілий рік. А також ми офіційна веб студія і несемо відповідальність за все не тільки на словах, а й на документах.

  Ми надаємо послуги по всій Україні. Ми вже співпрацюємо та надаємо послуги в таких містах як: Київ,Одеса Дніпро, Кіровоград, Нікополь, Полтава, Черкаси, Харків, Кременчук і тд. а також у дружніх країнах, такі як: Польща, Казахстан, Америка тощо.

  Скільки може коштувати веб-сайт?

  Скільки часу займає розробка сайту?

  Чи буде подальша підтримка сайту?

  Як далі просувати сайт?

  Чому саме студія byShep?

  В яких містах ви надаєте послуги?