Про веб студію

Наша команда

Дуже важливо, хто буде займатися вашим проектом, тому ми пишаємося нашими фахівцями. Усі ми дружна команда професіоналів

Шепель Антон

Антон Шепель

Засновник компанії, провідний програміст та менеджер компанії

Макс Журба

Максим Журба

Програміст, тестувальник

Олексій Маковкін

Олексій Маковкін

Тестувальник

Карина Дудник

Карина Дудник

Менеджер

Олександр Олександров

Олександр Олександров

Контент менеджер

Юля Ситник

Юля Ситник

Дизайнер та творча натура

Переваги розробки сайту у нашій студії

Співпраця із командою професіоналів.

Web-студія «byShep» в Україні – це команда спеціалістів у сфері програмування, дизайну, оптимізації, копірайтингу та просування. Створюючи сайти під ключ, ми кожен етап роботи довіряємо окремому професіоналу, який має глибокі знання у своїй сфері. Крім того, ми приділяємо багато уваги удосконаленню своєї майстерності через спілкування з досвідченими колегами, відвідування спеціальних майстер-класів та відстеження новинок у справі сайтобудування. Тому наші клієнти можуть не побоюватись за якість того чи іншого виду робіт.

Творче рішення будь-якого завдання.

Ми знаємо, що зараз практично у кожній сфері діяльності існує жорстка конкуренція. У такій ситуації важливо виділитись серед аналогічних проектів, запам'ятатися клієнтам. І в просуванні через інтернет вам допоможе зробити якісний веб-ресурс. Тому розробка сайту для нас – творчий процес, у своїй роботі ми намагаємося уникати шаблонів та типових рішень.

Відповідальний підхід до кожного проекту.

Безперечно, творчість – дуже важлива складова нашої роботи. Однак не варто забувати про більш прагматичні речі. Виготовлення сайтів дешево зараз представлено багатьма творчими колективами, проте не всі їх готові так само серйозно підходити до таких приземлених питань, як дотримання термінів і відповідальність перед клієнтом. Для нас же взяті на себе зобов'язання – не порожній звук, тому наші клієнти отримують роботу, виконану не лише якісно, ​​а й вчасно.

Image Back
Image Front
Офис byShep

Офіс byShep Studio

Головний офіс компанії знаходиться у місті Кременчук. У нас ви можете познайомитися з менеджерами і тими, хто буде займатися вашим бізнесом, а також випити смачну каву.

24

Кількість фахівців, які будуть працювати з вами

5.0/5.0

Оцінка від наших клієнтів на Google відгуках

Ціна залежить від типу сайту та функціональності. Сайт візитівка коштує від 8000 гривень. Все залежить від того, які фахівці будуть задіяні в проект. Чи потрібна буде розробка логотипу для вашого бізнесу, розробка дизайну, сео просування і т.д. Для більш детальної консультації зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або у будь-якому зручному месенджері.

Все залежить від складності проекту та ваших побажань. Найчастіше, якщо йдеться про розробку візитки – це може тривати близько тижня. Інтернет-магазин може тривати до місяця. Для більш детальної консультації зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або у будь-якому зручному месенджері.

Так. Технічно ми гарантуємо річну підтримку безкоштовно. У це входить виправлення помилок, оновлення модулів, чищення від вірусів, а також дрібні завдання.

При розробці сайту ми спочатку налаштовуємо його під Google індексацію для подальшого просування. Тобто після здачі сайту він не буде просто висіти в інтернеті, але для цього є ряд рекомендацій від наших фахівців, які ми дамо по завершенню проекту. Для того, щоб замовити послугу просування сайту, зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або в будь-якому зручному месенджері.

Ми гарантуємо безкоштовне річне обслуговування сайту, а також безкоштовний домен та хостинг на цілий рік. А також ми офіційна веб студія і несемо відповідальність за все не тільки на словах, а й на документах.

Ми надаємо послуги по всій Україні. Ми вже співпрацюємо та надаємо послуги в таких містах як: Київ,Одеса Дніпро, Кіровоград, Нікополь, Полтава, Черкаси, Харків, Кременчук і тд. а також у дружніх країнах, такі як: Польща, Казахстан, Америка тощо.

Скільки може коштувати веб-сайт?

Скільки часу займає розробка сайту?

Чи буде подальша підтримка сайту?

Як далі просувати сайт?

Чому саме студія byShep?

В яких містах ви надаєте послуги?