Створення сайту для стоматології

Замовити Сайт для стоматології

Сайт для стоматологии

Здоров'я – це те, що за гроші не купити, але відновить, коли воно втрачено, але підтримувати можна. В епоху процвітання інформаційних технологій та соціальних мереж, можна отримати багато необхідної інформації, а також наблизити споживача до певної послуги, яка його цікавить на момент пошуку. Стоматологія, як і інші галузі медицини та сфери бізнесу, потребує грамотного представлення на ринку та якісної рекламної кампанії. Створення сайту для стоматології – завдання першорядне, адже без такого високоефективного веб-ресурсу нині не обійтись. Наша веб-студія byShep – це можливість для Вас створити сайт, розширити та покращити імідж стоматологічного кабінету або клініки, яка зможе заслужити довіру у відвідувачів.

Ви отримуєте продукт на 100%, що відповідає всім стандартам веб-маркетингу 2024 року.!

+50

Клієнтів, які довірили нам свій бізнес

Обговоримо проект

  Скільки коштує зробити сайт для стоматології — ціна 2024

  Тип сайту Ціна, грн Термін
  ➡️ Landing Page от 8 000 грн Від 3 днів
  ➡️ Сайт візитка от 12 000 грн Від 5 днів
  ➡️ Корпоративний сайт от 20 000 грн От 12 дней
  ➡️ Інтернет магазин от 30 000 грн Від 20 днів
  Шаблонный сайт от 6 000 грн Від 5 днів
  ➡️ Сайт каталог от 25 000 грн Від 20 днів
  ➡️ Ексклюзивний сайт під ключ от 40 000 грн Від 20 днів

  Здоров’я – це те, що за гроші не купити, але відновить, коли воно втрачено, але підтримувати можна. В епоху процвітання інформаційних технологій та соціальних мереж, можна отримати багато необхідної інформації, а також наблизити споживача до певної послуги, яка його цікавить на момент пошуку. Стоматологія, як і інші галузі медицини та сфери бізнесу, потребує грамотного представлення на ринку та якісної рекламної кампанії. Створення сайту для стоматології – завдання першорядне, адже без такого високоефективного веб-ресурсу нині не обійтись. Наша веб-студія byShep – це можливість для Вас створити сайт, розширити та покращити імідж стоматологічного кабінету або клініки, яка зможе заслужити довіру у відвідувачів.

  Особливості розробки сайтів для стоматологів

  Потреба послуг стоматологів стає головним спонуканням до відкриття прибуткового, а головне, власного бізнесу. Його невід’ємною частиною для просування послуг є створення сайту для стоматології, розробкою якого мають займатися лише досвідчені фахівці.
  Стоматологія – галузь специфічна та складна, тому сам проект для сайту клініки чи кабінету має починатися з детального аналізу ніші та сайтів конкурентів. Для коректного формування зручної та зрозумілої структури сайту важливо ознайомитися з послугами, що надаються, щоб не пропустити важливих деталей оформлення. Цей аспект важливо врахувати, якщо стоматологія буде виключно обслуговування дорослих чи дітей.

  На сайті повинна бути вся необхідна для цільової аудиторії інформація, вивчивши яку, клієнти зможуть зробити правильний вибір на ваш бік. Обов’язковими пунктами для оформлення веб-ресурсу мають стати:

  • Назва клініки;
  • Контактні дані;
  • Місце розташування та схема проїзду;
  • Перелік процедур, що проводяться;
  • Прейскурант на послуги;
  • Фото лікарів з їх даними та досвід роботи;
  • Якісний фото та відео-контент, що викликає довіру відвідувачів.

  Безперечно, такі ресурси повинні мати зручну форму запису на прийом для консультації чи лікування. Чи не буде лінією можливість залишити коментарі чи відгуки про лікарів після відвідування кабінету, які підвищать конверсію сайту та викличуть більше довіри.

  Гостей сайту слід завжди інформувати про події, новини, сучасні технології, тому доцільно буде розмістити новинний блок, де можна публікувати огляди та статті. Ведення блогу на сайті допоможе просунути його у пошукових системах та залучити велику аудиторію.

  Розвиток стоматології

  Якщо Ви замовите створення сайту для стоматології в byShep?

  Над розробкою сайтів для стоматологічних клінік працює ціла команда фахівців, кожен із яких значущий по-своєму. Над проектом працюють: менеджер, верстальник, програміст, веб-дизайнер, копірайтер та інші спеціалісти у сфері IT-технологій.

  Звернувшись до нас за допомогою, Ви отримаєте:

  • Сайт з індивідуальним дизайном із дотриманням корпоративного стилю клініки;
  • Зручну систему управління, де можна легко редагувати та додавати матеріали;
  • Захист від зломів та хакерських атак;
  • Відпрацьовану навігаційну систему по сайту, що дозволяє переходити зі сторінки на сторінку швидкого завантаження;
  • Адаптацію під сучасні гаджети з урахуванням швидкості роботи процесора та екранної роздільної здатності.

  Якщо Ви стоїте на шляху до відкриття бізнесу, або бажаєте розширити можливості справи, що вже є, ми можемо запропонувати професійне створення сайту для стоматології за доступною ціною в будь-яких населених пунктах України. Ціна на розробку сайту формуватиметься в залежності від особистих вимог замовників, специфічності виду діяльності та наявності важливих модулів. Веб-студія byShep завжди йде в ногу з часом і пропонує найкращі рішення для клієнтів!

  24

  Кількість фахівців, які будуть працювати з вами

  5.0/5.0

  Оцінка від наших клієнтів на Google відгуках

  Ціна залежить від типу сайту та функціональності. Сайт візитівка коштує від 8000 гривень. Все залежить від того, які фахівці будуть задіяні в проект. Чи потрібна буде розробка логотипу для вашого бізнесу, розробка дизайну, сео просування і т.д. Для більш детальної консультації зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або у будь-якому зручному месенджері.

  Все залежить від складності проекту та ваших побажань. Найчастіше, якщо йдеться про розробку візитки – це може тривати близько тижня. Інтернет-магазин може тривати до місяця. Для більш детальної консультації зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або у будь-якому зручному месенджері.

  Так. Технічно ми гарантуємо річну підтримку безкоштовно. У це входить виправлення помилок, оновлення модулів, чищення від вірусів, а також дрібні завдання.

  При розробці сайту ми спочатку налаштовуємо його під Google індексацію для подальшого просування. Тобто після здачі сайту він не буде просто висіти в інтернеті, але для цього є ряд рекомендацій від наших фахівців, які ми дамо по завершенню проекту. Для того, щоб замовити послугу просування сайту, зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або в будь-якому зручному месенджері.

  Ми гарантуємо безкоштовне річне обслуговування сайту, а також безкоштовний домен та хостинг на цілий рік. А також ми офіційна веб студія і несемо відповідальність за все не тільки на словах, а й на документах.

  Ми надаємо послуги по всій Україні. Ми вже співпрацюємо та надаємо послуги в таких містах як: Київ,Одеса Дніпро, Кіровоград, Нікополь, Полтава, Черкаси, Харків, Кременчук і тд. а також у дружніх країнах, такі як: Польща, Казахстан, Америка тощо.

  Скільки може коштувати веб-сайт?

  Скільки часу займає розробка сайту?

  Чи буде подальша підтримка сайту?

  Як далі просувати сайт?

  Чому саме студія byShep?

  В яких містах ви надаєте послуги?