Створення сайту для психолога

Сайт для психолога

Сайт для психолога

Сучасний світ надає високі вимоги до людини, з якими не завжди вдається успішно впоратися. Це спричиняє затяжні депресії, неврози, страхи, проблеми в особистих відносинах, на роботі. Як вибратися із цих проблем, знає хороший психолог. Але не завжди є можливість вийти з дому, вирватися з роботи, щоб відвідати спеціаліста, який допоможе у вирішенні проблем. Тому, якщо ви психолог, який надає допомогу, підтримку, консультацію, вам знадобиться розробка персонального веб-ресурсу. Створення сайту для психолога в Україні Ви зможете замовити у веб-студії byShep, де над проектами працює команда досвідчених фахівців, які готові швидко та якісно зробити проект будь-якої складності.

Ви отримуєте продукт на 100%, що відповідає всім стандартам веб-маркетингу 2023 року!

+50

Клієнтів, які довірили нам свій бізнес

Обговоримо проект

  Скільки коштує зробити сайт для психолога — ціна 2023

  Тип сайту Ціна, грн Термін
  ➡️ Landing Page от 8 000 грн Від 3 днів
  ➡️ Сайт візитка от 12 000 грн Від 5 днів
  ➡️ Корпоративний сайт от 20 000 грн От 12 дней
  ➡️ Інтернет магазин от 30 000 грн Від 20 днів
  Шаблонный сайт от 6 000 грн Від 5 днів
  ➡️ Сайт каталог от 25 000 грн Від 20 днів
  ➡️ Ексклюзивний сайт під ключ от 40 000 грн Від 20 днів

  Сучасний світ надає високі вимоги до людини, з якими не завжди вдається успішно впоратися. Це спричиняє затяжні депресії, неврози, страхи, проблеми в особистих відносинах, на роботі. Як вибратися із цих проблем, знає хороший психолог. Але не завжди є можливість вийти з дому, вирватися з роботи, щоб відвідати спеціаліста, який допоможе у вирішенні проблем. Тому, якщо ви психолог, який надає допомогу, підтримку, консультацію, вам знадобиться розробка персонального веб-ресурсу. Створення сайту для психолога в Україні Ви зможете замовити у веб-студії byShep, де над проектами працює команда досвідчених фахівців, які готові швидко та якісно зробити проект будь-якої складності.

  Особливості структури сайту для психолога

  Створення сайту для психолога допоможе не лише заявити про себе та запропонувати свої послуги ширшій цільовій аудиторії. Наявність веб-ресурсу стане потужним інструментом просування та вкаже шлях клієнтам до вашого кабінету. Ми здійснюємо розробку кількох видів сайтів для психологів як початкового рівня, так і з більшим стажем.

  • Сайт дитячого психолога. Відмінний спосіб для батьків та дітей упоратися з важкими ситуаціями, які потребують корекції;
  • Сайт для спеціаліста у роботі з приватними особами, у яких проблеми на роботі, у колективі, у подружньому житті та ін;
  • Сайт для психолога, який надає консультації та психологічну підтримку в режимі он-лайн;
  • Сайт корпоративної психології, де послугами користуються компанії, обираючи психологічні програми та майстер-класи для співробітників;
  • Портал психологічної допомоги, де можуть зареєструватися фахівці з різних міст, можуть публікувати статті та інформацію про себе, а також знайти клієнтів для роботи. Відвідувачі можуть обрати собі відповідного фахівця;
  • Інші види сайтів як платного, так і безкоштовного обслуговування клієнтів.

  Яким має бути сайт для психолога?

  Фахівці компанії byShep з багатим досвідом роботи з інформаційними технологіями та SEO-просування, вважають, що створення сайту для психолога, чи то приватна особа, чи організація, важливий етап у розвитку бізнесу та збільшенні клієнтської бази.

  • Індивідуальні концепції. Кожен проект має свої особливості, почуття стилю та пакет модулів. Тут має бути можливість онлайн листування, зв’язок через Скайп, Вайбер, екстрений телефон для постраждалих від насильства, допомога при панічних атаках та фобіях. Наявність розкладу, графіка робіт, форм для онлайн-запису на прийом.
  • Швидке завантаження.
  • Зручна навігація сайтом з високою конверсією.
  • Наявність інших модулів. Відео та фото контент, блог та тематичні статті і т.д.

  Створення сайту для психолога має на увазі працю команди веб-дизайнерів, розробників, маркетологів, а замовник, у свою чергу, має облаштовувати та розвивати свій робочий простір. Замовивши розробку сайту в byShep, ви отримаєте готовий проект за доступною вартістю!

  24

  Кількість фахівців, які будуть працювати з вами

  5.0/5.0

  Оцінка від наших клієнтів на Google відгуках

  Ціна залежить від типу сайту та функціональності. Сайт візитівка коштує від 8000 гривень. Все залежить від того, які фахівці будуть задіяні в проект. Чи потрібна буде розробка логотипу для вашого бізнесу, розробка дизайну, сео просування і т.д. Для більш детальної консультації зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або у будь-якому зручному месенджері.

  Все залежить від складності проекту та ваших побажань. Найчастіше, якщо йдеться про розробку візитки – це може тривати близько тижня. Інтернет-магазин може тривати до місяця. Для більш детальної консультації зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або у будь-якому зручному месенджері.

  Так. Технічно ми гарантуємо річну підтримку безкоштовно. У це входить виправлення помилок, оновлення модулів, чищення від вірусів, а також дрібні завдання.

  При розробці сайту ми спочатку налаштовуємо його під Google індексацію для подальшого просування. Тобто після здачі сайту він не буде просто висіти в інтернеті, але для цього є ряд рекомендацій від наших фахівців, які ми дамо по завершенню проекту. Для того, щоб замовити послугу просування сайту, зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або в будь-якому зручному месенджері.

  Ми гарантуємо безкоштовне річне обслуговування сайту, а також безкоштовний домен та хостинг на цілий рік. А також ми офіційна веб студія і несемо відповідальність за все не тільки на словах, а й на документах.

  Ми надаємо послуги по всій Україні. Ми вже співпрацюємо та надаємо послуги в таких містах як: Київ,Одеса Дніпро, Кіровоград, Нікополь, Полтава, Черкаси, Харків, Кременчук і тд. а також у дружніх країнах, такі як: Польща, Казахстан, Америка тощо.

  Скільки може коштувати веб-сайт?

  Скільки часу займає розробка сайту?

  Чи буде подальша підтримка сайту?

  Як далі просувати сайт?

  Чому саме студія byShep?

  В яких містах ви надаєте послуги?