Створення сайту для будівельної компанії

Сайт для будівельної компанії

Сайт для будівельної компанії

Будівельний бізнес є висококонкурентною нішою, де потрібно не просто виділятися, а й одночасно доводити свої унікальні особливості та неоціненні переваги. Сайт – це чудовий інструмент для налагодження контакту між компанією та клієнтом, який допоможе підтримати комунікацію та надати максимальний список послуг. Замовити створення сайту для будівельної компанії в Україні можна прямо зараз, скориставшись послугами спеціалістів веб-студії byShep, де працюють швидко та якісно!

Ви отримуєте продукт на 100%, що відповідає всім стандартам веб-маркетингу 2024 року.!

+50

Клієнтів, які довірили нам свій бізнес

Обговоримо проект

  Скільки коштує зробити сайт для будівельної компанії — ціна 2024

  Тип сайту Ціна, грн Термін
  ➡️ Landing Page от 8 000 грн Від 3 днів
  ➡️ Сайт візитка от 12 000 грн Від 5 днів
  ➡️ Корпоративний сайт от 20 000 грн От 12 дней
  ➡️ Інтернет магазин от 30 000 грн Від 20 днів
  Шаблонный сайт от 6 000 грн Від 5 днів
  ➡️ Сайт каталог от 25 000 грн Від 20 днів
  ➡️ Ексклюзивний сайт під ключ от 40 000 грн Від 20 днів

  Будівельний бізнес є висококонкурентною нішою, де потрібно не просто виділятися, а й одночасно доводити свої унікальні особливості та неоціненні переваги. Сайт – це чудовий інструмент для налагодження контакту між компанією та клієнтом, який допоможе підтримати комунікацію та надати максимальний список послуг. Замовити створення сайту для будівельної компанії в Україні можна прямо зараз, скориставшись послугами спеціалістів веб-студії byShep, де працюють швидко та якісно!

  Особливості створення сайтів для будівельних фірм

  Розробка веб-ресурсу для будівельної компанії відкриє нові можливості перед бізнесом і виведе їх на ефективний рівень – в онлайн простір. За допомогою сайту можна визначити конкурентів у вашій сфері, вплинути на вибір клієнтів, зарекомендувати себе як надійного експерта в даній галузі. Користувачі схильні довіряти компаніям, які мають свій сайт, де можна ознайомитися з діяльністю, ціновою політикою, вивчити портфоліо та дізнатися про іншу важливу інформацію.

  Сфера будівництва – це не та галузь, де рішення ухвалюються швидко. Клієнти ретельно підходять до вибору, посилаючись на багато факторів. Розробка сайту допоможе схилити потенційних клієнтів у свій бік для подальшої співпраці. Головне завдання розробників – зробити сайт чітким, інформативним, лаконічним, з гарною презентацією послуг. Створення сайту для будівельної компанії – це не просто придбання візитної картки, яка швидко призведе до замовника для будівництва чи ремонтних робіт. Це збільшення та утримання клієнтської бази, що можливе лише за професійного підходу.

  Компанія byShep має великий досвід і хорошу команду фахівців, яка подбає про те, щоб ваш проект відповідав новим технологіям та тенденціям, а також працював на вас, приносячи прибуток!

  Важливі модулі для створення сайту для будівельних компаній

  Оскільки розробку нішевих сайтів можна назвати грамотною інформацією, що продає потенційним клієнтам, а також, наявністю зрозумілої структури з оптимізацією під сучасні гаджет, ми гарантуємо:

  • Доступну ціну та високу якість робіт;
  • Складання проекту в обумовлені терміни;
  • Подальше обслуговування всіх модулів та функціоналу;
  • Можливість налаштування додаткових модулів, таких як онлайн-консультації, калькулятор прорахунку ціни на види робіт та інші;
  • встановлення SMS-повідомлень для користувачів;
  • Взаємодія з 1С та службам доставки;
  • Хорошу галерею, з наявністю фото та відеоконтенту;
  • Мультиязичність і т.д.

  Завдання нашої команди – створити сайт, ваше – побудувати будинок. Ми можемо впровадити СЕО-технологи, ви пропонуєте сучасні методи будівництва. У кожного своє завдання і всі справляються з нею на найвищому рівні!

  Скільки коштує розробка сайту для будівельної компанії?

  Ціна на виготовлення веб-ресурсу прораховується в індивідуальному порядку для кожного замовника і залежить від специфіки проекту:

  • Погодинний час роботи дизайнера;
  • Складність верстки;
  • – Кількість часу на розробку програмних модулів;
  • Стартове наповнення сайту .

  Щоб докладніше дізнатися про особливості розробки сайту та його вартість, радимо зв’язатися з нами! Ми робимо швидко та якісно, ​​Ви заціните!

  24

  Кількість фахівців, які будуть працювати з вами

  5.0/5.0

  Оцінка від наших клієнтів на Google відгуках

  Ціна залежить від типу сайту та функціональності. Сайт візитівка коштує від 8000 гривень. Все залежить від того, які фахівці будуть задіяні в проект. Чи потрібна буде розробка логотипу для вашого бізнесу, розробка дизайну, сео просування і т.д. Для більш детальної консультації зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або у будь-якому зручному месенджері.

  Все залежить від складності проекту та ваших побажань. Найчастіше, якщо йдеться про розробку візитки – це може тривати близько тижня. Інтернет-магазин може тривати до місяця. Для більш детальної консультації зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або у будь-якому зручному месенджері.

  Так. Технічно ми гарантуємо річну підтримку безкоштовно. У це входить виправлення помилок, оновлення модулів, чищення від вірусів, а також дрібні завдання.

  При розробці сайту ми спочатку налаштовуємо його під Google індексацію для подальшого просування. Тобто після здачі сайту він не буде просто висіти в інтернеті, але для цього є ряд рекомендацій від наших фахівців, які ми дамо по завершенню проекту. Для того, щоб замовити послугу просування сайту, зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або в будь-якому зручному месенджері.

  Ми гарантуємо безкоштовне річне обслуговування сайту, а також безкоштовний домен та хостинг на цілий рік. А також ми офіційна веб студія і несемо відповідальність за все не тільки на словах, а й на документах.

  Ми надаємо послуги по всій Україні. Ми вже співпрацюємо та надаємо послуги в таких містах як: Київ,Одеса Дніпро, Кіровоград, Нікополь, Полтава, Черкаси, Харків, Кременчук і тд. а також у дружніх країнах, такі як: Польща, Казахстан, Америка тощо.

  Скільки може коштувати веб-сайт?

  Скільки часу займає розробка сайту?

  Чи буде подальша підтримка сайту?

  Як далі просувати сайт?

  Чому саме студія byShep?

  В яких містах ви надаєте послуги?