Створення інтернет-магазину косметики

Інтернет-магазин косметики

Інтернет-магазин косметики

Косметика – це продукт, без якого не може обійтись жодна сучасна жінка. Нині навіть чоловікам не чужо використовувати косметичні засоби, тому вона завжди популярна і затребувана, а великий асортимент товару дозволяє вибрати найкращі бренди. Але, як і з одягом, набагато простіше та вигідніше купувати косметику онлайн у спеціалізованих інтернет-магазинах. Замовивши створення інтернет-магазину косметики в Україні у веб-студії byShep, ви завжди матимете стабільний дохід та багато задоволених покупців.

Ви отримуєте продукт на 100%, що відповідає всім стандартам веб-маркетингу 2024 року!

+50

Клієнтів, які довірили нам свій бізнес

Обговоримо проект

  Скільки коштує зробити інтернет-магазину косметики— ціна 2024

  Тип сайту Ціна, грн Термін
  ➡️ Landing Page от 8 000 грн Від 3 днів
  ➡️ Сайт візитка от 12 000 грн Від 5 днів
  ➡️ Корпоративний сайт от 20 000 грн От 12 дней
  ➡️ Інтернет магазин от 30 000 грн Від 20 днів
  Шаблонный сайт от 6 000 грн Від 5 днів
  ➡️ Сайт каталог от 25 000 грн Від 20 днів
  ➡️ Ексклюзивний сайт під ключ от 40 000 грн Від 20 днів

  Косметика – це продукт, без якого не може обійтись жодна сучасна жінка. Нині навіть чоловікам не чужо використовувати косметичні засоби, тому вона завжди популярна і затребувана, а великий асортимент товару дозволяє вибрати найкращі бренди. Але, як і з одягом, набагато простіше та вигідніше купувати косметику онлайн у спеціалізованих інтернет-магазинах. Замовивши створення інтернет-магазину косметики в Україні у веб-студії byShep, ви завжди матимете стабільний дохід та багато задоволених покупців.

  Основні вимоги до інтернет-магазину косметики.

  Сучасний сайт має бути не просто візуально красивим, а й практичним та багатофункціональним для відвідувачів, які готові здійснити покупку. Розробка інтернет-магазинів у нашій веб-студії здійснюється відповідно до вимог ведення бізнесу, переваг споживачів, використовуваних IT-технологій та алгоритмів пошукових систем. Якщо ви замовите створення інтернет-магазину косметики у нас, ви отримаєте:

  • Індивідуальний дизайн веб-сайту із зручним інтерфейсом та юзабіліті для потенційних клієнтів, завдяки яким орієнтуватися на сайті, шукати товар та оформляти замовлення, буде нескладно.
  • Зручну в управлінні адмін-панель, що дозволить обробляти великий потік інформації, вести статистику та аналізувати роботу інтернет-магазину, видаляти та додавати товари, редагувати ціни та описи, заповнювати сторінки новим контентом;
  • Адаптацію під різні браузери та гаджети;
  • Високу швидкість завантаження, що впливає на конверсію та визначає місце сайту у видачі під час пошуку;
  • Веб-аналітику, яка дасть можливість відстежувати трафік – його якість та кількість;
  • Хорошу безпеку, що запобігатиме отримання доступу зловмисниками до бази даних та панелі керування.

  Розробка основних та допоміжних модулів

  Створення інтернет-магазину косметики, як і будь-якого іншого веб-сайту, передбачає розробку простих та зручних в експлуатації модулів, що формуються з урахуванням особливостей підприємницької діяльності. Для магазину косметики доцільно створити:

  • Каталог товару з повними описами та характеристиками;
  • Фото контент;
  • Ціни, знижки та акції;
  • Корзина для покупок;
  • Віконце оформлення замовлення;
  • Сортування за кольором, брендом, віковою категорією, ціною, типом шкіри тощо;
  • Онлайн-чат, контакти;
  • Способи доставки та види оплати.

  Також ми надамо можливість мультимовності на кількох мовних версіях. Усі необхідні функції мають бути вказані перед складанням та затвердженням ТЗ.

  Чому потрібно вибрати веб-студію byShep?

  ByShep – команда досвідчених фахівців, які займаються створенням сайтів різної складності та тематичної спрямованості. Вартість розробки інтернет-магазину косметики залежатиме від бажаного функціоналу та часу, витраченого розробниками на здійснення проекту. Ми будемо раді здійснити Вашу мрію щодо створення онлайн бізнесу!

  24

  Кількість фахівців, які будуть працювати з вами

  5.0/5.0

  Оцінка від наших клієнтів на Google відгуках

  Ціна залежить від типу сайту та функціональності. Сайт візитівка коштує від 8000 гривень. Все залежить від того, які фахівці будуть задіяні в проект. Чи потрібна буде розробка логотипу для вашого бізнесу, розробка дизайну, сео просування і т.д. Для більш детальної консультації зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або у будь-якому зручному месенджері.

  Все залежить від складності проекту та ваших побажань. Найчастіше, якщо йдеться про розробку візитки – це може тривати близько тижня. Інтернет-магазин може тривати до місяця. Для більш детальної консультації зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або у будь-якому зручному месенджері.

  Так. Технічно ми гарантуємо річну підтримку безкоштовно. У це входить виправлення помилок, оновлення модулів, чищення від вірусів, а також дрібні завдання.

  При розробці сайту ми спочатку налаштовуємо його під Google індексацію для подальшого просування. Тобто після здачі сайту він не буде просто висіти в інтернеті, але для цього є ряд рекомендацій від наших фахівців, які ми дамо по завершенню проекту. Для того, щоб замовити послугу просування сайту, зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або в будь-якому зручному месенджері.

  Ми гарантуємо безкоштовне річне обслуговування сайту, а також безкоштовний домен та хостинг на цілий рік. А також ми офіційна веб студія і несемо відповідальність за все не тільки на словах, а й на документах.

  Ми надаємо послуги по всій Україні. Ми вже співпрацюємо та надаємо послуги в таких містах як: Київ,Одеса Дніпро, Кіровоград, Нікополь, Полтава, Черкаси, Харків, Кременчук і тд. а також у дружніх країнах, такі як: Польща, Казахстан, Америка тощо.

  Скільки може коштувати веб-сайт?

  Скільки часу займає розробка сайту?

  Чи буде подальша підтримка сайту?

  Як далі просувати сайт?

  Чому саме студія byShep?

  В яких містах ви надаєте послуги?