Створення сайту з ремонту техніки

Створення сайту з ремонту техніки

Сайт з ремонту техніки

У сучасному світі практично щодня люди використовують спеціальні пристрої та гаджети, які спрощують їм життя. Гріх відмовлятися від нових технологій та інших електронних пристроїв, але є одне, проте, вони мають неприємну властивість ламатися і виходити з ладу. Саме з цієї причини виникла потреба у відкритті закладів з їхнього сервісного обслуговування та ремонту.

Ви отримуєте продукт на 100%, що відповідає всім стандартам веб-маркетингу 2024 року.!

+50

Клієнтів, які довірили нам свій бізнес

Обговоримо проект

  Скільки коштує зробити сайт з ремонту техніки — ціна 2024

  Тип сайту Ціна, грн Термін
  ➡️ Landing Page от 8 000 грн Від 3 днів
  ➡️ Сайт візитка от 12 000 грн Від 5 днів
  ➡️ Корпоративний сайт от 20 000 грн От 12 дней
  ➡️ Інтернет магазин от 30 000 грн Від 20 днів
  Шаблонный сайт от 6 000 грн Від 5 днів
  ➡️ Сайт каталог от 25 000 грн Від 20 днів
  ➡️ Ексклюзивний сайт під ключ от 40 000 грн Від 20 днів

  У сучасному світі практично щодня люди використовують спеціальні пристрої та гаджети, які спрощують їм життя. Гріх відмовлятися від нових технологій та інших електронних пристроїв, але є одне, проте, вони мають неприємну властивість ламатися і виходити з ладу. Саме з цієї причини виникла потреба у відкритті закладів з їхнього сервісного обслуговування та ремонту.

  Якщо ви є власником сервісного центру або займаєтеся ремонтом різних пристроїв з виїздом додому, вам необхідно замовити створення сайту з ремонту техніки. Наявність такого потужного інструменту допоможе у просуванні бізнесу, залученні клієнтів та успіху роботи підприємства. Веб-студія byShep готова зайнятися розробкою ефективного ресурсу з ремонту та технічного обслуговування. Доступна вартість, наявність необхідних функцій, своєчасне складання проекту, навчання роботи з адмін-панеллю та надійна технічна підтримка – всі ці переваги гарантує команда веб-розробників.

  Особливості створення веб-сайту

  В основі формування веб-ресурсу лежать такі критерії, як:

  • оригінальний дизайн;
  • легке керування;
  • зручна навігація;
  • привабливий інтерфейс;
  • якісний фото, відео та текстовий контент;
  • швидке завантаження сторінок;
  • адаптивна верстка під різні браузери, гаджети та дозволи екранів;
  • мультимовність.

  Виходячи з рамок встановленого замовником бюджету, під час складання ТЗ можуть бути включені й інші ефективні рішення для розробки сайту та просування бізнесу.

  Структура веб-сайту для ремонту техніки

  Займаючись оформленням веб-ресурсу з ремонту побутової техніки, електроніки та інших технічних пристроїв, особливу увагу необхідно приділити структурі майбутнього проекту, до якої входитимуть такі розділи:

  • інформація про компанію, її напрямок та розвиток;
  • контактні дані;
  • прайс;
  • Зворотній зв’язок;
  • перелік послуг;
  • порядок оформлення замовлення;
  • умови співпраці;
  • маршрут проїзду;
  • наявність акційних пропозицій та бонусних програм;
  • клієнтські відгуки;
  • блог з корисною інформацією та ін.

  Відмінна функція, яка має попит серед клієнтів, можливість відстежувати стадію проведення ремонтних робіт та прорахувати їх зразкову вартість за допомогою калькулятора послуг.

  Де замовити сайт з ремонту техніки в Україні?

  Якщо Ви бажаєте замовити розробку сайту для сервісного центру або особистої ремонтної майстерні, варто звернутися за кваліфікованою допомогою спеціалістів веб-студії byShep, які знають, як створити максимально корисний та функціональний проект з обґрунтованим ціноутворенням

  24

  Кількість фахівців, які будуть працювати з вами

  5.0/5.0

  Оцінка від наших клієнтів на Google відгуках

  Ціна залежить від типу сайту та функціональності. Сайт візитівка коштує від 8000 гривень. Все залежить від того, які фахівці будуть задіяні в проект. Чи потрібна буде розробка логотипу для вашого бізнесу, розробка дизайну, сео просування і т.д. Для більш детальної консультації зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або у будь-якому зручному месенджері.

  Все залежить від складності проекту та ваших побажань. Найчастіше, якщо йдеться про розробку візитки – це може тривати близько тижня. Інтернет-магазин може тривати до місяця. Для більш детальної консультації зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або у будь-якому зручному месенджері.

  Так. Технічно ми гарантуємо річну підтримку безкоштовно. У це входить виправлення помилок, оновлення модулів, чищення від вірусів, а також дрібні завдання.

  При розробці сайту ми спочатку налаштовуємо його під Google індексацію для подальшого просування. Тобто після здачі сайту він не буде просто висіти в інтернеті, але для цього є ряд рекомендацій від наших фахівців, які ми дамо по завершенню проекту. Для того, щоб замовити послугу просування сайту, зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або в будь-якому зручному месенджері.

  Ми гарантуємо безкоштовне річне обслуговування сайту, а також безкоштовний домен та хостинг на цілий рік. А також ми офіційна веб студія і несемо відповідальність за все не тільки на словах, а й на документах.

  Ми надаємо послуги по всій Україні. Ми вже співпрацюємо та надаємо послуги в таких містах як: Київ,Одеса Дніпро, Кіровоград, Нікополь, Полтава, Черкаси, Харків, Кременчук і тд. а також у дружніх країнах, такі як: Польща, Казахстан, Америка тощо.

  Скільки може коштувати веб-сайт?

  Скільки часу займає розробка сайту?

  Чи буде подальша підтримка сайту?

  Як далі просувати сайт?

  Чому саме студія byShep?

  В яких містах ви надаєте послуги?