Виготовлення інтернет-магазину медичного обладнання

Інтернет-магазин медичного обладнання

Інтернет-магазин медичного обладнання

Постачання медичного обладнання завжди займали ключове місце в лікуванні та відновленні пацієнтів. Медичне оснащення чудово підходить для реабілітації, фізіотерапії. Широко використовується у поліклініках та стаціонарних відділеннях, приватних медичних центрах, лабораторних пунктах, ветеринарних лікарнях та інших закладах такого профілю.

Ви отримуєте продукт на 100%, що відповідає всім стандартам веб-маркетингу 2023 року.!

+50

Клієнтів, які довірили нам свій бізнес

Обговоримо проект

  Скільки коштує зробити інтернет-магазин медичного обладнання — ціна 2023

  Тип сайту Ціна, грн Термін
  ➡️ Landing Page от 8 000 грн Від 3 днів
  ➡️ Сайт візитка от 12 000 грн Від 5 днів
  ➡️ Корпоративний сайт от 20 000 грн От 12 дней
  ➡️ Інтернет магазин от 30 000 грн Від 20 днів
  Шаблонный сайт от 6 000 грн Від 5 днів
  ➡️ Сайт каталог от 25 000 грн Від 20 днів
  ➡️ Ексклюзивний сайт під ключ от 40 000 грн Від 20 днів

  Постачання медичного обладнання завжди займали ключове місце в лікуванні та відновленні пацієнтів. Медичне оснащення чудово підходить для реабілітації, фізіотерапії. Широко використовується у поліклініках та стаціонарних відділеннях, приватних медичних центрах, лабораторних пунктах, ветеринарних лікарнях та інших закладах такого профілю. Якщо ваш бізнес безпосередньо пов’язаний з виготовленням чи продажем цієї продукції, вам рекомендовано замовити створення інтернет-магазину медичного обладнання.

  Наявність такого інструменту продажу забезпечить хороший старт, покращить вашу підприємницьку діяльність, розрекламує продукцію ширшої аудиторії або підніме її на міжнародний рівень. Професійний ресурс вузького напряму, що надає широкий спектр послуг, обов’язково залучить покупців та інвесторів. А виготовлення магазину медичного обладнання візьме на себе веб-студія byShep, де працюють висококваліфіковані фахівці в галузі IT-технологій та програмування.

  Особливості створення інтернет-магазину медобладнання

  Компанія byShep швидко та якісно вирішить завдання будь-якої складності, куди входить і виготовлення магазину медичного обладнання. Щоб ресурс був би ефективним, робиться наголос на комунікації з клієнтами та покращений сервіс, обробку лідів та якісну маркетингову інформацію.
  Інтернет-магазин медичного призначення виступає чудовим та ефективним інструментом у просуванні бізнесу, а завдання розробників – грамотно підійти до реалізації проекту. Щоб залучити аудиторію та підвищити зростання прибутку, впроваджуються найнадійніші системи:

  • CRM. Використовується як засіб автоматизації даних для взаємодії з клієнтами, поліпшення продажів та управління бізнесом. Можна вибрати стандартне програмне забезпечення або кастомізувати його, розширити з огляду на особливості діяльності підприємства;
  • Синхронізація із 1С. Програма дозволяє обмінюватися даними із системою управління. Таким чином, покупці отримують всю необхідну інформацію про товар, ціни, обробку заявок і т.д.;
  • Підключення сервісу онлайн платежів. Сплатити покупку можна через сайт за допомогою банківської картки чи інших платіжних систем;
  • Інтеграція із службами доставки.
  • Реєстрація на сайті. Зручна опція для тих, хто хоче робити повторні покупки.

  Чому потрібно замовити сайт у byShep?

  Компанія byShep в Україні пропонує всім охочим виготовлення інтернет-магазину медичного обладнання з унікальним дизайном, грамотно розробленою структурою сайту, простим управлінням та зручною навігацією, швидкою швидкістю завантаження та парсингом для обміну товарами з постачальниками. Ваша бізнес-платформа отримає оптимізацію під усі сучасні гаджети з різними дозволами екранів, що збільшить надходження клієнтів і просуне сайт у пошукових системах.

  Ми надаємо технічну підтримку, консультації щодо роботи з адмін-панеллю, допомагаємо у створенні унікального контенту та просуваємо ресурс. З усіх питань, зв’язуйтесь з менеджером, ми завжди на зв’язку.

  24

  Кількість фахівців, які будуть працювати з вами

  5.0/5.0

  Оцінка від наших клієнтів на Google відгуках

  Ціна залежить від типу сайту та функціональності. Сайт візитівка коштує від 8000 гривень. Все залежить від того, які фахівці будуть задіяні в проект. Чи потрібна буде розробка логотипу для вашого бізнесу, розробка дизайну, сео просування і т.д. Для більш детальної консультації зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або у будь-якому зручному месенджері.

  Все залежить від складності проекту та ваших побажань. Найчастіше, якщо йдеться про розробку візитки – це може тривати близько тижня. Інтернет-магазин може тривати до місяця. Для більш детальної консультації зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або у будь-якому зручному месенджері.

  Так. Технічно ми гарантуємо річну підтримку безкоштовно. У це входить виправлення помилок, оновлення модулів, чищення від вірусів, а також дрібні завдання.

  При розробці сайту ми спочатку налаштовуємо його під Google індексацію для подальшого просування. Тобто після здачі сайту він не буде просто висіти в інтернеті, але для цього є ряд рекомендацій від наших фахівців, які ми дамо по завершенню проекту. Для того, щоб замовити послугу просування сайту, зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або в будь-якому зручному месенджері.

  Ми гарантуємо безкоштовне річне обслуговування сайту, а також безкоштовний домен та хостинг на цілий рік. А також ми офіційна веб студія і несемо відповідальність за все не тільки на словах, а й на документах.

  Ми надаємо послуги по всій Україні. Ми вже співпрацюємо та надаємо послуги в таких містах як: Київ,Одеса Дніпро, Кіровоград, Нікополь, Полтава, Черкаси, Харків, Кременчук і тд. а також у дружніх країнах, такі як: Польща, Казахстан, Америка тощо.

  Скільки може коштувати веб-сайт?

  Скільки часу займає розробка сайту?

  Чи буде подальша підтримка сайту?

  Як далі просувати сайт?

  Чому саме студія byShep?

  В яких містах ви надаєте послуги?