Створення інтернет-магазину кондитера

Интернет-магазина кондитера

Інтернет-магазин кондитера

У кондитерській сфері, як і в моді, з кожним роком з'являється все більше нововведень, які вражають своєю красою. Смачні новинки, дивовижні текстури, цікаві мікси, оригінальні поєднання смаків та ароматів не можуть залишити нікого байдужими. Якщо ваша улюблена справа пов'язана з кондитерською діяльністю, і ви давно хочете розширити бізнес, відкривши цех з виробництва смачних тортиків і десертів, вам не впоратися без інтернет-магазину. Створення інтернет-магазину кондитера розрекламує вас більшу аудиторію, що принесе багато нових замовлень. Також інтернет-магазин безумовно послужить місцем для представлення робіт та регулярного оновлення асортименту смакот. Тут ви зможете поділитися новинками солодкого бізнесу та сформувати портфоліо, яке працюватиме на вас і збільшуватиме дохід.

Ви отримуєте продукт на 100%, що відповідає всім стандартам веб-маркетингу 2024 року!

+50

Клієнтів, які довірили нам свій бізнес

Обговоримо проект

  Скільки коштує зробити Інтернет-магазин кондитера — ціна 2024

  Тип сайту Ціна, грн Термін
  ➡️ Landing Page от 8 000 грн Від 3 днів
  ➡️ Сайт візитка от 12 000 грн Від 5 днів
  ➡️ Корпоративний сайт от 20 000 грн От 12 дней
  ➡️ Інтернет магазин от 30 000 грн Від 20 днів
  Шаблонный сайт от 6 000 грн Від 5 днів
  ➡️ Сайт каталог от 25 000 грн Від 20 днів
  ➡️ Ексклюзивний сайт під ключ от 40 000 грн Від 20 днів

  У кондитерській сфері, як і в моді, з кожним роком з’являється все більше нововведень, які вражають своєю красою. Смачні новинки, дивовижні текстури, цікаві мікси, оригінальні поєднання смаків та ароматів не можуть залишити нікого байдужими. Якщо ваша улюблена справа пов’язана з кондитерською діяльністю, і ви давно хочете розширити бізнес, відкривши цех з виробництва смачних тортиків і десертів, вам не впоратися без інтернет-магазину.

  Створення інтернет-магазину кондитера розрекламує вас більшу аудиторію, що принесе багато нових замовлень. Також інтернет-магазин безумовно послужить місцем для представлення робіт та регулярного оновлення асортименту смакот. Тут ви зможете поділитися новинками солодкого бізнесу та сформувати портфоліо, яке працюватиме на вас і збільшуватиме дохід.

  Розробка сайту для кондитера можлива на вигідних умовах нашої веб-студії byShep, де працюють досвідчені фахівці, готові втілити в життя ваші побажання. Доступні ціни на виконання роботи зроблять співпрацю приємною, а висока якість проекту зробить ваш бізнес пізнаваним у ніші послуг.

  Переваги інтернет-магазину кондитера

  Наявність якісного сайту дозволить знайти нових клієнтів і просто небайдужих читачів, з якими можна буде поділитися популярними для вашої області темами, розібрати нові технології в кондитерській індустрії. Веб-сайт приверне увагу потенційних покупців і спонукає їх до здійснення покупки. Це надійний помічник у створенні клієнтської бази, розширенні торгових кордонів та покращенні прибутку.

  Найчастіше створення інтернет-магазинів для кондитера замовляють:

  • Кондитери надомники;
  • Власники кондитерських;
  • Компанії із потужними цехами;
  • підприємці, які займаються реалізацією кондитерських виробів.

  Загальні вимоги до інтернет-магазинів кондитерського спрямування

  Ринок кондитерів настільки великий, що конкурувати в ньому можна тільки добре озброївшись. Саме з цією метою важливо, щоб на веб-сайті були:

  • Каталог. У ньому має бути кілька підкатегорій, де можна вибрати ласощі для різних заходів.
  • Особистий кабінет. Створюється для покупців, де вони зможуть оформити та відстежувати статус замовлення, керувати контактами та змінювати адресу доставки.
  • Функціональні модулі На веб-сайті будуть відображатися контактні дані, карта, можливість залишати коментарі, відгуки та пропозиції. Буде доступна функція “нещодавно переглянуті” та інші для зручності відвідувачів.
  • Інтеграція. Якщо ваш бізнес функціонує на основі цеху або фабрики, сайт допоможе вам вести облік товару, формувати замовлення і займатися документообігом. Доступна синхронізація інтернет-магазину з 1С та складом. Інтеграція служб доставки та способів оплати.

  Вирішивши замовити створення інтернет-магазину кондитера у веб-студії byShep в Україні, ви отримаєте інформативний сайт з унікальним дизайном, зрозумілою структурою, якісною версткою та високою швидкістю завантаження. Він окупить кожну вкладену вами копійку на розвиток онлайн бізнесу!

  24

  Кількість фахівців, які будуть працювати з вами

  5.0/5.0

  Оцінка від наших клієнтів на Google відгуках

  Ціна залежить від типу сайту та функціональності. Сайт візитівка коштує від 8000 гривень. Все залежить від того, які фахівці будуть задіяні в проект. Чи потрібна буде розробка логотипу для вашого бізнесу, розробка дизайну, сео просування і т.д. Для більш детальної консультації зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або у будь-якому зручному месенджері.

  Все залежить від складності проекту та ваших побажань. Найчастіше, якщо йдеться про розробку візитки – це може тривати близько тижня. Інтернет-магазин може тривати до місяця. Для більш детальної консультації зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або у будь-якому зручному месенджері.

  Так. Технічно ми гарантуємо річну підтримку безкоштовно. У це входить виправлення помилок, оновлення модулів, чищення від вірусів, а також дрібні завдання.

  При розробці сайту ми спочатку налаштовуємо його під Google індексацію для подальшого просування. Тобто після здачі сайту він не буде просто висіти в інтернеті, але для цього є ряд рекомендацій від наших фахівців, які ми дамо по завершенню проекту. Для того, щоб замовити послугу просування сайту, зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або в будь-якому зручному месенджері.

  Ми гарантуємо безкоштовне річне обслуговування сайту, а також безкоштовний домен та хостинг на цілий рік. А також ми офіційна веб студія і несемо відповідальність за все не тільки на словах, а й на документах.

  Ми надаємо послуги по всій Україні. Ми вже співпрацюємо та надаємо послуги в таких містах як: Київ,Одеса Дніпро, Кіровоград, Нікополь, Полтава, Черкаси, Харків, Кременчук і тд. а також у дружніх країнах, такі як: Польща, Казахстан, Америка тощо.

  Скільки може коштувати веб-сайт?

  Скільки часу займає розробка сайту?

  Чи буде подальша підтримка сайту?

  Як далі просувати сайт?

  Чому саме студія byShep?

  В яких містах ви надаєте послуги?