Розробка та створення сайтів Дніпро

Виготовлення інтернет сайтів у Дніпрі

Створення сайтів – особливий процес, який можна порівняти з творчістю. Розробка сайтів Дніпро, наприклад, лендінг пейджу, порталу, маркетплейсу, інтернет-магазину – це надійна інвестиція у розвиток бізнесу. Ваша підприємницька справа здобуде новий виток розвитку і зробить крок назустріч новим клієнтам. Звертаючись до нас за допомогою у створенні сайту, Ви будете впевнені, що знайшли надійного виконавця, який уважно вивчить ваш бізнес, почує всі побажання та підбере найкращі способи позиціонування вашої справи в Інтернеті. Ми використовуємо сучасний дизайн, різні види верстки та програмування. Усі наші готові проекти відповідають актуальним тенденціям.

Багато клієнтів перед тим, як замовити сайт у Дніпрі, наводять довідки про вартість. Однозначної відповіді немає, оскільки ціна залежатиме від різних факторів, а саме:

 • Різновидів проектів. Це може бути корпоративний сайт чи візитівка, інтернет-каталог, портал, лендінг.
 • Вибір видів платформ – CMS або Framework.
 • Складності функціональної частини, дизайну та його юзабіліті.
 • Сео-оптимізація.
 • Необхідність заповнити сайт контентом.
 • Термінів розробки та здавання готового проекту.

Виходячи з цього, можна сказати, що розробка сайтів Дніпро має різну вартість, яка визначається в індивідуальному порядку, відштовхуючись від підтвердженого замовником ТЗ.

Розробка сайтів Дніпро

Наша компанія byShep займається створенням сайтів будь-якої тематики та складності під ключ. Кожному проекту приділяється максимум уваги та професійний підхід. До переліку наших послуг входять: первинний дизайн, налаштування системи управління, розробка функціональної складової, наповнення контентом, підтримка на всіх етапах, ведення сайту та доопрацювання, просування в . Ви зможете замовити сайт Дніпро за оптимальною вартістю зі здаванням у роботу у швидкі терміни.

Основні етапи створення сайту в компанії byShep

Створити сайт, розробити інтернет-магазин – завдання важливе та потребує обговорення майбутнього проекту. Кожен замовник хоче побачити унікальний проект, який стане впізнаваним і виділиться серед інших ресурсів з даної галузі послуг або товарів, що продаються.
Особиста зустріч для знайомства та обговорення розробки сайту. Якщо ви проживаєте в іншому місті, спілкування проводиться у skype чи viber.

Аналіз ніші та опрацювання основних конкурентів. Провівши детальний аналіз ресурсів серед конкурентів, вдасться оцінити необхідні досягнення поставлених цілей завдань. Будуть опрацьовані всі сильні сторони компанії замовника, що дасть змогу знайти нові та оригінальні ідеї створення сайту.

Створення ТЗ (технічного завдання). Щоб замовити сайт Дніпро, замовнику необхідно описати важливі параметри для майбутнього проекту, донести його головну ідею, на яку ЦА він буде розрахований. Всім іншим займатимуться спеціалісти.

Прототипування чи планування на папері. Цей етап, який необхідний, якщо ви вирішили замовити сайт Дніпро, є дуже важливим. Він дозволяє показати замовнику попередньо як виглядатиме сайт, щоб не було непорозуміння.

Створення дизайну. Розробка сайтів Дніпро має важливий етап, який відповідає за зручний та красивий візуал. Завдяки роботі веб-дизайнера, сайт буде оригінальним та сучасним. Дизайн сайту залучатиме покупців і перемагатиме їх до купівлі товарів чи послуг.

Адаптивна верстка. Цей етап робиться для створення мобільної версії сайту, що дуже зручно для користувачів. Сайт стане адаптивним і кросбраузерним, а значить, він відмінно відображатиметься на різних гаджетах та в різних браузерах.

Наповнення сайту контентом та сео-просування для виведення сайту в топ позиції Дніпро

Присвоєння сайту домену домену та переведення його на хостинг. Здача проекту замовнику та подальший супровід.

Створення сайту з нуля – це найкращий маркетинговий інструмент, що допоможе побудувати успішний бізнес та розвинути його у потрібному напрямку. Розробка сайтів Дніпро завжди актуальна для розвитку бізнесу, збільшення прибутку, розширення цільової аудиторії. Замовити сайт Дніпро та отримати якісну роботу можна звернувшись за допомогою до справжніх професіоналів своєї справи, а саме до byShep. Ми швидко та якісно втілимо в життя інтернет-проекти будь-якої складності. Ми надамо не просто хороший програмінг, гарний та ергономічний дизайн, але й забезпечимо комплексний підхід до вирішення завдань будь-якої складності.

+50

Клієнтів, які довірили нам свій бізнес

Обговоримо проект

  Скільки коштує зробити сайт у Дніпрі — ціна 2023

  Тип сайту Ціна, грн Термін
  ➡️ Landing Page от 8 000 грн Від 3 днів
  ➡️ Сайт візитка от 12 000 грн Від 5 днів
  ➡️ Корпоративний сайт от 20 000 грн От 12 дней
  ➡️ Інтернет магазин от 30 000 грн Від 20 днів
  Шаблонный сайт от 6 000 грн Від 5 днів
  ➡️ Сайт каталог от 25 000 грн Від 20 днів
  ➡️ Ексклюзивний сайт під ключ от 40 000 грн Від 20 днів

  Замовити сайт Дніпро

  Miami Auto Concierge

  Сайт каталог Miami Auto Concierge

   Корпоративний сайт виробника Альфатекс

  Корпоративний сайт виробника Альфатекс

  Інтернет магазин Maison La Fleur

  Інтернет магазин Maison La Fleur

  Дропшипінг платформа Phantom

  Дропшипінг платформа Phantom

  Ми розробляэмо такі сайти у Дніпрі

  24

  Кількість фахівців, які будуть працювати з вами

  5.0/5.0

  Оцінка від наших клієнтів на Google відгуках

  Ціна залежить від типу сайту та функціональності. Сайт візитівка коштує від 8000 гривень. Все залежить від того, які фахівці будуть задіяні в проект. Чи потрібна буде розробка логотипу для вашого бізнесу, розробка дизайну, сео просування і т.д. Для більш детальної консультації зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або у будь-якому зручному месенджері.

  Все залежить від складності проекту та ваших побажань. Найчастіше, якщо йдеться про розробку візитки – це може тривати близько тижня. Інтернет-магазин може тривати до місяця. Для більш детальної консультації зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або у будь-якому зручному месенджері.

  Так. Технічно ми гарантуємо річну підтримку безкоштовно. У це входить виправлення помилок, оновлення модулів, чищення від вірусів, а також дрібні завдання.

  При розробці сайту ми спочатку налаштовуємо його під Google індексацію для подальшого просування. Тобто після здачі сайту він не буде просто висіти в інтернеті, але для цього є ряд рекомендацій від наших фахівців, які ми дамо по завершенню проекту. Для того, щоб замовити послугу просування сайту, зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або в будь-якому зручному месенджері.

  Ми гарантуємо безкоштовне річне обслуговування сайту, а також безкоштовний домен та хостинг на цілий рік. А також ми офіційна веб студія і несемо відповідальність за все не тільки на словах, а й на документах.

  Ми надаємо послуги по всій Україні. Ми вже співпрацюємо та надаємо послуги в таких містах як: Київ,Одеса Дніпро, Кіровоград, Нікополь, Полтава, Черкаси, Харків, Кременчук і тд. а також у дружніх країнах, такі як: Польща, Казахстан, Америка тощо.

  Скільки може коштувати веб-сайт?

  Скільки часу займає розробка сайту?

  Чи буде подальша підтримка сайту?

  Як далі просувати сайт?

  Чому саме студія byShep?

  В яких містах ви надаєте послуги?