Розробка сайтів України

Замовити сайт каталог

Створення сайтів Україна

Для створення ідеального професійного веб-сайту потрібна допомога досвідчених професіоналів у галузі веб-дизайну, щоб створити найбільш практичний та привабливий дизайн веб-сторінок для вашого бізнесу. Якщо вам потрібен веб-сайт, який виділяється серед ваших конкурентів, приваблює потрібних потенційних клієнтів та зручний для мобільних пристроїв, довіртеся byShep Studio.

Сайти розроблені byShep Studio використовують інноваційний цифровий дизайн, заснований на ретельно продуманих образах користувачів, що передаються через розкадрування. Наш процес проектування та розробки веб-сайтів починається з розуміння вашої бізнес-мети, цільової аудиторії, обіцянки бренду та конкурентного середовища.

+50

Клієнтів, які довірили нам свій бізнес

Обговоримо проект

  Скажи слово "Паляниця" та отримай знижку 10%

  Розробка сайту – об’єктивна необхідність, з якою стикається кожен власник бізнесу, який бажає досягти успіху. Якісний ресурс – найактивніший посередник у мережі, завдяки якому ви легко та швидко зацікавите потенційних клієнтів пропонованими послугами, донесете цільовій аудиторії свої ідеї та новини. Компанія має якісний сайт, отримує високий рейтинг і виглядає більш престижно в очах своїх клієнтів, конкурентів і партнерів.

  Процес створення сайту в Україні: правильно розставляємо акценти

  При розробці інтернет-сайтів важливо не упустити жодної деталі. Навіть невелика недоробка може негативно вплинути на успіх реалізації проекту. Саме тому у команді byShep Studio працюють різнопланові фахівці, кожен з яких добре орієнтується у своїй галузі.

  На що слід звернути увагу при розробці сайту насамперед:

  • Дизайн – один із ключових елементів під час створення веб-ресурсу. Приємне оформлення підштовхне відвідувача до активних дій. Недружній дизайн стане причиною догляду до конкурентів.
  • Юзабіліті – зручність та простота ресурсу для користувача. Розділи та навігаційне меню мають бути інтуїтивно зрозумілі клієнту. Це дозволить швидко знайти цікаву інформацію, замовити необхідні товари та послуги. Чим зручніший сайт, тим більше часу на ньому проводять користувачі, тим більше прибутку він приносить.
  • Спеціалізація – клієнт, який відвідує сайт, повинен одразу розуміти, чим займається компанія та що саме вона пропонує. Важливо щоб відвідувач швидко переконався, що потрапив за адресою. Основна інформація, пов’язана зі спеціалізацією фірми, має бути частиною логотипу, заголовків, знаходячись на видному місці сторінки.

  Етапи розробки сайту в Україні

  Створення сайту – складний та відповідальний процес, який включає декілька основних етапів:

  • Дослідження ринку та підготовка стратегії. Розробка сайту для бізнесу починається із вивчення особливостей діяльності компанії, дослідження ринку. З отриманих даних фахівці розробляють стратегію, граючу визначальну роль запуску успішного проекту. Аналітики вивчають діяльність конкурентів, виділяють переваги компанії, що просувається, для створення ефективного сайту.
  • Розробка дизайну. При створенні дизайну веб-ресурсу враховуються особливості товарів та послуг, що пропонуються компанією. Після аналізу ринку та пропозицій конкурентів фахівці формують найбільш вигідне оформлення сайту. Важливо створити єдиний фірмовий стиль компанії, використовувати корпоративні кольори та елементи, щоб зробити організацію впізнаваної в очах потенційних клієнтів. Фахівці ретельно опрацьовують UX та UI дизайн, front-end, верстку.
  • Програмування. Після узгодження дизайну із замовником розробка сайту продовжується процесом програмування. На даному етапі роботу приступають технічні розробники, які перетворюють дизайнерський проект на робочий сайт компанії. Програмісти здійснюють тестування ресурсу для усунення неточностей та збоїв у роботі.
  • Підключення необхідних послуг. Фахівці проводять інтеграцію CRM/ERP, створюють відсутні бази даних. Підключають послуги, які потрібні для повноцінної роботи сайту, наприклад, платіжні системи. Проходить фінальна перевірка готового веб-ресурсу на зручність користування.
  • Забезпечення безпеки ресурсів. Коли розробка сайту добігає кінця, підключаються антивірусні сервіси, тестується рівень захисту. Проводиться ретельний моніторинг ресурсу для усунення «слабких» місць. Створюються резервні копії, а також вживаються інші важливі заходи, які дають змогу забезпечити повний захист веб-ресурсу в онлайн-просторі.
  • Реліз у мережі, просування та підтримка сайту. Розробка сайту на заключному етапі передбачає фінальне тестування, після якого ресурс вирушає до мережі. Якісний дизайн, сео-оптимізація, висока швидкість роботи та безпечне використання дозволять вашому сайту вийти у топ позицій пошуку.

  Які сайти ми створюємо

  Звернувшись до веб студії byShep, ви не просто отримуєте послугу з розробки сайту. Наші клієнти отримують наш колосальний досвід та цінні навички фахівців з розробки веб-проектів, які стають найкращими у ніші. Зазвичай розробка сайту займає від двох тижнів до кількох місяців. Остаточні терміни визначаються фахівцями після вивчення особливостей проекту, складнощів функціональності та дизайну.

  Наші фахівці розроблять сайти, що дозволяють успішно реалізувати будь-які завдання вашого бізнесу:

  • Landing page та мультилендінги. Ви отримаєте ефективний майданчик, який приверне увагу цільової аудиторії. Ми підготуємо відмінний маркетинговий інструмент, який дозволить вашій компанії активно просувати цікаві комерційні продукти та збільшувати продажі.
  • Корпоративні веб-сайти. Розробка сайту компанії – правильний крок, що дозволяє уявити компанію у вигідному світлі перед клієнтами та партнерами, виділитися на тлі конкурентів. Грамотна презентація товарів та послуг компанії сприяє значному збільшенню продажів. Якщо у вас вже є корпоративний ресурс, але він не приносить бажаних результатів повною мірою, фахівці виконають редизайн сайту з ТЗ, усунувши недоліки та помилки існуючого проекту.
  • Інтернет магазини. Найкращим майданчиком для залучення нових клієнтів та збільшення продажів стане інтернет-магазин. Ви отримаєте ефективний сайт, відвідавши який клієнт зможе швидко сформувати замовлення, сплатити за покупку, вибрати спосіб доставки та інші важливі нюанси.
  • Промо-сайти для просування послуг та товарів. Простий, але ефективний ресурс доступно та зрозуміло розповість потенційним клієнтам про товар чи послугу, яку презентує компанія. При створенні промо-сайтів наші фахівці приділяють особливу увагу яскравому та динамічному дизайну, що привертає увагу клієнтів. Розробка сайту має на меті збільшення точкового обсягу продажів.
  • Строкова розробка веб-проекту з нуля. Команда наших фахівців у стислий термін реалізує проект будь-якої складності. Це найактуальніше рішення для тих, хто потребував якісного веб-сайту ще вчора. Замовник отримує готовий робочий проект, який повністю враховує задані параметри. Усі роботи виконуються «під ключ».

  Чому ми?

  • Просування ринку якісних сайтів – наше улюблене заняття. Ми пропонуємо різноманітні рішення, починаючи від розробки лендингів, до створення корпоративних сайтів великих компаній. Залежно від ваших цілей та заявленого бюджету ми знайдемо оптимальне рішення, завдяки якому ви гарантовано досягнете поставленої мети.
  • Працюємо строго за договором, у якому чітко прописуємо всі умови, вартість та терміни виконання проектів. Перш ніж розпочати вирішення завдання, ми ретельно з’ясовуємо побажання замовника, на підставі яких формуємо технічне завдання, яке повністю відповідає заявленим пунктам. Протягом виконання всього проекту погоджуємо проміжні результати із замовником та вносимо необхідні коригування.
  • Здійснюємо налаштування рекламних кампаній для просування вашого інтернет-сайту у мережі. Вам не доведеться працювати з додатковими підрядниками. Розробка сайту у нашій компанії – це комплексна послуга. В результаті ви отримаєте ефективний ресурс, який одразу почне продавати, приносячи бажаний результат.

  Розробка сайту компанії в агентстві byShep дозволить вашому проекту досягти успіху в усіх напрямках:

  • збільшити кількість клієнтів, покращити географію продажів та підвищити їх кількість;
  • створити надійний зв’язок із цільовою аудиторією;
  • підняти свій імідж і зробити компанію відомою серед потенційних клієнтів та партнерів;
  • швидко донести аудиторії важливу інформацію про нові товари та послуги, акції, знижки, програми лояльності;
  • завоювати свою нішу над ринком, значно збільшивши прибуток компанії.

  Про агентство byShep

  Вам потрібен якісний сайт, але ви зовсім не знаєте цього питання?! Довіртеся професіоналам, які знають свою справу.

  byShep Studio – це веб-студія №1 в Україні, створена в 2017 році. Наша команда об’єднує понад 30 спеціалістів з колосальним досвідом у сфері розробки та просування сайтів.

  За роки роботи ми успішно реалізували понад 100 проектів, власники яких досягли бажаних висот у своїй справі. Ми пишаємося сайтами, розробкою та просуванням яких займалася наша команда. Запрошуємо ознайомитись з виконаними проектами у розділі «Кейси» на нашому офіційному сайті та обговорити ваш майбутній проект.

  Якщо ви замислилися над розробкою власного сайту, звертайтесь до агенції byShep. Ми створимо не просто стандартний сайт, яких в інтернет мільйони. Команда фахівців розробить повноцінний ресурс, цікавий вашій цільовій аудиторії, який стане надійним і найефективнішим інструментом успішного просування вашого бізнесу.

  24

  Кількість фахівців, які будуть працювати з вами

  5.0/5.0

  Оцінка від наших клієнтів на Google відгуках

  Ціна залежить від типу сайту та функціональності. Сайт візитівка коштує від 8000 гривень. Все залежить від того, які фахівці будуть задіяні в проект. Чи потрібна буде розробка логотипу для вашого бізнесу, розробка дизайну, сео просування і т.д. Для більш детальної консультації зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або у будь-якому зручному месенджері.

  Все залежить від складності проекту та ваших побажань. Найчастіше, якщо йдеться про розробку візитки – це може тривати близько тижня. Інтернет-магазин може тривати до місяця. Для більш детальної консультації зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або у будь-якому зручному месенджері.

  Так. Технічно ми гарантуємо річну підтримку безкоштовно. У це входить виправлення помилок, оновлення модулів, чищення від вірусів, а також дрібні завдання.

  При розробці сайту ми спочатку налаштовуємо його під Google індексацію для подальшого просування. Тобто після здачі сайту він не буде просто висіти в інтернеті, але для цього є ряд рекомендацій від наших фахівців, які ми дамо по завершенню проекту. Для того, щоб замовити послугу просування сайту, зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або в будь-якому зручному месенджері.

  Ми гарантуємо безкоштовне річне обслуговування сайту, а також безкоштовний домен та хостинг на цілий рік. А також ми офіційна веб студія і несемо відповідальність за все не тільки на словах, а й на документах.

  Ми надаємо послуги по всій Україні. Ми вже співпрацюємо та надаємо послуги в таких містах як: Київ,Одеса Дніпро, Кіровоград, Нікополь, Полтава, Черкаси, Харків, Кременчук і тд. а також у дружніх країнах, такі як: Польща, Казахстан, Америка тощо.

  Скільки може коштувати веб-сайт?

  Скільки часу займає розробка сайту?

  Чи буде подальша підтримка сайту?

  Як далі просувати сайт?

  Чому саме студія byShep?

  В яких містах ви надаєте послуги?