Розробка та створення сайтів Черкаси

Виготовлення інтернет сайтів у Черкасах

Створення сайту – це процес трудомісткий і копіткий, що потребує уваги та досвіду. Замовити сайт Черкаси з гарним дизайном та функціоналом хочуть багато підприємців та бізнесменів, які бажають покращити свою справу та підвищити прибуток. Над розробкою сайтів працює ціла команда, а саме: веб-дизайнер, веб-програміст, тестер та ін Всі ці фахівці є в нашій компанії byShep і готові виконувати свою роботу максимально добре. Розробка сайтів Черкаси потребує точного визначення мети та параметрів майбутнього сайту, покладаючись на бажання клієнтів. Важливо підібрати оригінальну концепцію для проекту, щоб удалося отримати бажаний для всіх результат.

Різновиди сайтів у Черкасах та їх особливості

Замовити сайт Черкаси – це створення візитної картки вашого бізнесу. Відвідувачі, зайшовши на сайт, повинні бачити всю необхідну інформацію та почуватися комфортно. До кожного клієнта ми знаходимо індивідуальний підхід, і це перевага нашої компанії. Сайти можна порівняти з людьми, вони теж усі різні та передають певну атмосферу та характер компанії. Завдяки індивідуальному підходу у розробці дизайну, можна максимально відобразити особливості, цілі та прагнення власника сайту передати необхідну інформацію покупцям товарів та послуг. Спочатку замовнику потрібно визначитися, з якою метою він хоче замовити сайт у Черкасах для розвитку свого бізнесу. Після цього буде зрозуміло, який тип проекту вам потрібен.

Ми можемо запропонувати:

 • Створення сайту візитки. Це невеликий сайт, який складається з 2-х або 3-х сторінок, на яких міститься тільки найнеобхідніша інформація про підприємство чи організацію, товари чи послуги.
 • Створення лендінгу. Розробка сайтів Черкаси включає і створення лендінг-пейдж, що являє собою веб-сторінку, головне завдання якої полягає у збиранні контактних даних відвідувачів. Ця сторінка збирає необхідну аудиторію та розроблена спеціально для маркетингової та рекламної кампанії.
 • Корпоративний сайт. Замовити сайт Черкаси такого напрямку необхідно для кожної компанії. Це свого роду презентація компанії та її діяльності.
 • Інтернет-каталог. Платформа для перегляду, пошуку та купівлі товарів різних категорій.
 • Інтернет магазин. Розробка сайту Черкаси необхідна для продажу не лише товарів, а й послуг. Інтернет магазин є цифровою платформою, де компанії або підприємці можуть продавати свій товар.
 • Мобільний додаток. Дуже зручний варіант для тих, хто хоче зробити перегляд сайту доступним для користувачів на різних гаджетах.
 • Портал. Багатофункціональний майданчик з інтерактивним сервісом та широкими можливостями.

Розробка сайтів Черкаси дозволить у швидкий відрізок часу та за доступною вартістю придбати сайт будь-якого напрямку та дизайну. Створення сайту – процес нелегкий, але ми гарантуємо виконання робіт на високому рівні!

Етапи створення сайтів у Черкасах

Незалежно від того, який тип сайту вибрав замовник, алгоритм дії буде однаковим.

 • Аналіз ринку. На даному етапі, якщо клієнт вирішив замовити сайт Черкаси, аналізується сегмент та наявність конкурентів у цій ніші. Підготовляється структура та загальні рекомендації щодо проекту на особистій зустрічі. Якщо такої можливості немає, і ви знаходитесь в іншому місті, можна зв’язатися через скайп або вайбер.
 • Розробка технічного завдання. Після підпису брифу на створення сайту складається ТЗ, до якого входить блок схем за структурою майбутнього сайту, та основні нюанси щодо функціоналу.
 • Дизайн . Замовити сайт Черкас просто, якщо ви знаєте, як хочете, щоб він виглядав. Розробка сайтів Черкаси має унікальний та індивідуальний характер у різних випадках. Найчастіше використовується прототип на папері, щоб затвердити план візуалу сайту.
 • Верстка. Адаптивна верстка використовується для мобільних пристроїв, оскільки це один із головних критеріїв усіх пошукових систем.
 • Програмування. Застосовується для більш складних завдань при створенні сайтів та налаштуванні всіх необхідних модулів.
 • Тестування. Сайт проходить перевірку помилок. Якщо такі є, вони усуваються.
 • Розробка керівництва. Проводиться навчання для власника сайту або того, хто ним безпосередньо займатиметься.
 • Наповнення вмістом. Заповнення сайту інформацією текстового та графічного типу.
 • Присвоєння сайту домену. Складання готового проекту замовнику.

Скільки коштує замовити сайт в Черкасах?

Розробка сайту в Черкасах та інших містах України залежатиме від обсягу виконуваних робіт та їх складності. Також ціна залежатиме від терміновості виконання та додаткових послуг з просування, наповнення та ін. Кращий спосіб дізнатися ціну – це звернутися до нас за консультацією та попереднім світанком. Ми готові обговорити всі нюанси та пропонуємо найкращі умови співпраці нашим клієнтам. У компанії byShep ви гарантовано отримаєте відмінне співвідношення ціни та якості виконуваних робіт.

+50

Клієнтів, які довірили нам свій бізнес

Обговоримо проект

  Скільки коштує зробити сайт у Черкасах — ціна 2023

  Тип сайту Ціна, грн Термін
  ➡️ Landing Page от 8 000 грн Від 3 днів
  ➡️ Сайт візитка от 12 000 грн Від 5 днів
  ➡️ Корпоративний сайт от 20 000 грн От 12 дней
  ➡️ Інтернет магазин от 30 000 грн Від 20 днів
  Шаблонный сайт от 6 000 грн Від 5 днів
  ➡️ Сайт каталог от 25 000 грн Від 20 днів
  ➡️ Ексклюзивний сайт під ключ от 40 000 грн Від 20 днів

  Замовити сайт Черкаси

  Miami Auto Concierge

  Сайт каталог Miami Auto Concierge

   Корпоративний сайт виробника Альфатекс

  Корпоративний сайт виробника Альфатекс

  Інтернет магазин Maison La Fleur

  Інтернет магазин Maison La Fleur

  Дропшипінг платформа Phantom

  Дропшипінг платформа Phantom

  Ми розробляэмо такі сайти у Черкасах

  24

  Кількість фахівців, які будуть працювати з вами

  5.0/5.0

  Оцінка від наших клієнтів на Google відгуках

  Ціна залежить від типу сайту та функціональності. Сайт візитівка коштує від 8000 гривень. Все залежить від того, які фахівці будуть задіяні в проект. Чи потрібна буде розробка логотипу для вашого бізнесу, розробка дизайну, сео просування і т.д. Для більш детальної консультації зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або у будь-якому зручному месенджері.

  Все залежить від складності проекту та ваших побажань. Найчастіше, якщо йдеться про розробку візитки – це може тривати близько тижня. Інтернет-магазин може тривати до місяця. Для більш детальної консультації зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або у будь-якому зручному месенджері.

  Так. Технічно ми гарантуємо річну підтримку безкоштовно. У це входить виправлення помилок, оновлення модулів, чищення від вірусів, а також дрібні завдання.

  При розробці сайту ми спочатку налаштовуємо його під Google індексацію для подальшого просування. Тобто після здачі сайту він не буде просто висіти в інтернеті, але для цього є ряд рекомендацій від наших фахівців, які ми дамо по завершенню проекту. Для того, щоб замовити послугу просування сайту, зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або в будь-якому зручному месенджері.

  Ми гарантуємо безкоштовне річне обслуговування сайту, а також безкоштовний домен та хостинг на цілий рік. А також ми офіційна веб студія і несемо відповідальність за все не тільки на словах, а й на документах.

  Ми надаємо послуги по всій Україні. Ми вже співпрацюємо та надаємо послуги в таких містах як: Київ,Одеса Дніпро, Кіровоград, Нікополь, Полтава, Черкаси, Харків, Кременчук і тд. а також у дружніх країнах, такі як: Польща, Казахстан, Америка тощо.

  Скільки може коштувати веб-сайт?

  Скільки часу займає розробка сайту?

  Чи буде подальша підтримка сайту?

  Як далі просувати сайт?

  Чому саме студія byShep?

  В яких містах ви надаєте послуги?