Розробка та створення сайтів у Харкові

Виготовлення інтернет сайтів у Харкові

Вже давно користувачі інтернет павутини знайшли для себе зручним варіант здійснення покупок в інтернет-магазинах, замовлення різних послуг онлайн та пошуком інформації про різні компанії. Мати свій веб-сайт для кожного підприємця стало потребою. Замовити сайт Харків зможе кожен, адже це чудовий спосіб просунути бізнес та знайти нових клієнтів, що збільшить продаж та прибуток. У нашій веб-студії byShep доступна до замовлення розробка сайтів Харків, а також інших містах України за приємними цінами. Ми пропонуємо найпрогресивніші рішення для ведення бізнесу в інтернет-просторі. Створення потужного інтернет ресурсу, який зможе конкурувати з іншими – це наш коник!

Розробка сайтів Харків – це не лише творчий процес, а й складна технічна робота, для якої необхідні глибокі знання та добрий досвід. Щоб втілити у життя всі вимоги клієнтів, наша команда вдається до нестандартних рішень. Ми з радістю візьмемося за створення:

 • Сайт-візитки. Замовити сайт Харків невеликого розміру воліють підприємства, організації та приватні особи, для розміщення основної інформації про себе, свої товари та послуги, контактні дані тощо.
 • Landing page. Вебсторінка, основна мета якої полягає у збиранні контактних даних цільової аудиторії.
 • Інтернет-магазин. Займаємося розробкою функціональних та унікальних сайтів із широкими можливостями.
 • Інтернет-каталогу. Допомагають підвищити клієнтську лояльність, функціональні та швидкі.
 • Порталу. Створюємо їх для В2В та В2С сегмента
 • Маркетплейс. Продають сайти, які мають великий попит.
 • Корпоративний сайт. Варіант, який дозволить легше просуватися у сфері бізнесу та підтримувати зв’язок партнерами та клієнтами.

Ми працюємо не на час, а на якість, що означає, що ви неодмінно залишитеся задоволені сайтом, який працюватиме на вас!

Покроковий процес створення сайтів у Харкові

Замовити сайт Харків досить просто, якщо ви звернетеся до нас за допомогою. Спочатку необхідна особиста зустріч для обговорення всіх деталей та побажань клієнтів, щоб досягти максимального розуміння та згоди у розробці майбутнього проекту. Подальші кроки включають:

Позначення мети проекту та аналіз конкурентів. Розробка сайтів Харків не займе надто багато часу та буде ефективною тоді, коли буде проведено дослідження конкурентної ніші, трендів та ресурсів опонентів. Це дозволить зробити сайт зручним для серфінгу та зрозумілим для цільової аудиторії.

Прототипування сайту. Створення шаблону або паперового макета, на якому буде зображено зразкове розташування модулів, блоків, а саме меню, кнопок на сторінках, щоб сайт був зрозумілим і юзабельним.

Формування структури та оформлення дизайну. На цьому етапі веб-дизайнер створює візуал, який буде оригінальним і сучасним, враховуючи побажання клієнта.

Верстка та підключення функціональних модулів. Цей етап можна охарактеризувати як формування робочого сайту із готових макетів. Завдяки роботі програмістів вдається підключити програмні модулі та необхідні скрипти. Усі сторінки сайту підходять адаптацію під різні гаджети та розміри екранів.

Тестування. Наповнення вмістом. Розробка сайтів Харків – процес, який потребує правильної послідовності. Після заповнення сторінок корисною інформацією, як текстової, так і візуальної, перевіряється відображення сторінок. Проходить функціонал тестування. Якщо є помилки, вони швидко усуваються. Сайт підключається та отримує ім’я домену.

Сео-оптимізація. Допомагає у просуванні сайту, коли він уже готовий до експлуатації. Для сторінок прописуються мета-теги, між сторінками проводиться перелінковка. Також використовуються рекомендації для оптимізації сайту під вимоги різних пошукових систем.

Здача проекту. Після виконання всіх робіт, сайт передається замовнику разом із логіном та паролем для входу в систему управління. Всім клієнтам надається навчання користуванням адмін-панеллю та технічна підтримка.

Чому потрібно замовити сайт Харків у byShep?

Замовити сайт Харків – це потрібна послуга, в яку входять великий комплекс робіт з візуальної та технічної частини. Щоб отримати хороший результат, необхідно використати правильне планування та звернути увагу на розробку структури ресурсу. Наша компанія готова виконати роботу будь-якої складності та створити найкращі та оригінальні сайти для вашого бізнесу. Звернувшись до нас, розробка сайтів Харків буде доступна у швидкі терміни та за доступною ціною. Ми робимо все для того, щоб клієнти були задоволені результатом нашої роботи!

+50

Клієнтів, які довірили нам свій бізнес

Обговоримо проект

  Скільки коштує зробити сайт у Харкові — ціна 2023

  Тип сайту Ціна, грн Термін
  ➡️ Landing Page от 8 000 грн Від 3 днів
  ➡️ Сайт візитка от 12 000 грн Від 5 днів
  ➡️ Корпоративний сайт от 20 000 грн От 12 дней
  ➡️ Інтернет магазин от 30 000 грн Від 20 днів
  Шаблонный сайт от 6 000 грн Від 5 днів
  ➡️ Сайт каталог от 25 000 грн Від 20 днів
  ➡️ Ексклюзивний сайт під ключ от 40 000 грн Від 20 днів

  Замовити сайт Харків

  Miami Auto Concierge

  Сайт каталог Miami Auto Concierge

   Корпоративний сайт виробника Альфатекс

  Корпоративний сайт виробника Альфатекс

  Інтернет магазин Maison La Fleur

  Інтернет магазин Maison La Fleur

  Дропшипінг платформа Phantom

  Дропшипінг платформа Phantom

  Ми розробляэмо такі сайти у Харкові

  24

  Кількість фахівців, які будуть працювати з вами

  5.0/5.0

  Оцінка від наших клієнтів на Google відгуках

  Ціна залежить від типу сайту та функціональності. Сайт візитівка коштує від 8000 гривень. Все залежить від того, які фахівці будуть задіяні в проект. Чи потрібна буде розробка логотипу для вашого бізнесу, розробка дизайну, сео просування і т.д. Для більш детальної консультації зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або у будь-якому зручному месенджері.

  Все залежить від складності проекту та ваших побажань. Найчастіше, якщо йдеться про розробку візитки – це може тривати близько тижня. Інтернет-магазин може тривати до місяця. Для більш детальної консультації зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або у будь-якому зручному месенджері.

  Так. Технічно ми гарантуємо річну підтримку безкоштовно. У це входить виправлення помилок, оновлення модулів, чищення від вірусів, а також дрібні завдання.

  При розробці сайту ми спочатку налаштовуємо його під Google індексацію для подальшого просування. Тобто після здачі сайту він не буде просто висіти в інтернеті, але для цього є ряд рекомендацій від наших фахівців, які ми дамо по завершенню проекту. Для того, щоб замовити послугу просування сайту, зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або в будь-якому зручному месенджері.

  Ми гарантуємо безкоштовне річне обслуговування сайту, а також безкоштовний домен та хостинг на цілий рік. А також ми офіційна веб студія і несемо відповідальність за все не тільки на словах, а й на документах.

  Ми надаємо послуги по всій Україні. Ми вже співпрацюємо та надаємо послуги в таких містах як: Київ,Одеса Дніпро, Кіровоград, Нікополь, Полтава, Черкаси, Харків, Кременчук і тд. а також у дружніх країнах, такі як: Польща, Казахстан, Америка тощо.

  Скільки може коштувати веб-сайт?

  Скільки часу займає розробка сайту?

  Чи буде подальша підтримка сайту?

  Як далі просувати сайт?

  Чому саме студія byShep?

  В яких містах ви надаєте послуги?