Розробка та створення сайтів у Києві

Виготовлення інтернет сайтів у Києві

Замовити якісну розробку сайтів Київ – це обов’язкова умова для створення інструменту, що діє та просуває. Сайт є одним із найважливіших та ефективних складових успіху в розкручуванні бізнесу в сучасну епоху диджиталізації. Саме з цієї причини дуже важливо, щоб створення сайтів та їх просування здійснювалися справжніми професіоналами своєї справи, якими і є компанія byShep. Розробка сайтів Київ відкриє нові можливості для бізнесу та позитивно позначиться на його розвитку. Цей інструмент зможе:

 • Вигідно піднести вашу компанію потенційним клієнтам та ознайомити з цільовою аудиторією;
 • Покаже всі переваги послуг та продукції, що продається;
 • Спонукати клієнтів до здійснення покупки;
 • Послужити основою довіри та лояльності для покупців;
 • Допомогти проаналізувати аудиторію та попит на продукцію, щоб скоригувати стратегію просування справи.

Замовити сайт Київ можна різних видів та різної складності

Ми працюємо над створенням:

 • Інтернет-магазинів
 • Інтернет-каталогів
 • Корпоративних сайтів
 • Веб-сервісів
 • Сайтів-візиток
 • Цільова сторінка.

Всі перелічені вище різновиди сайтів потребують докладної розробки цілей і встановлення правильних завдань. Перед тим, як замовити сайт Київ, необхідно обговорити всі деталі.

Розробка сайтів Київ має бути ефективною та зрозумілою. Для цього доцільно:

 • Розробити детальне ТЗ з усіма нюансами, які будуть дотримуватись у процесі створення сайту.
 • Підключити зрозумілу та легко керовану систему управління за бажанням клієнта.
 • Застосовувати сучасні інноваційні технології, такі як HTML5, JS, CCS3, Photoshop, Illustrator, PHP, Ruby.
Розробка сайтів у Києві та Київській області

Взяти орієнтир на ЦА та вимоги замовника.

Розробка сайтів Київ – це не лише створення красивого та привабливого дизайну. Це вдалий та високоефективний інструмент для просування та розвитку бізнесу, який застосовується у комерційних цілях та спрямований на множення прибутку. Саме тому важливо, щоб у одному проекті поєднувалися функціонал та візуал. Якщо ви бажаєте замовити сайт Київ, тоді довіртеся професіоналам нашої компанії byShep, які зацікавлені в успіху та високому результаті! Звернувшись за допомогою до нас, Ви неодмінно отримаєте якісний рівень послуг із розробки сайтів різних ступенів складності. Ми представимо чітку розробку концепції, спроектуємо інтерфейс, створимо чіткий та продуманий дизайн.

Із чого складається процес розробки корпоративного сайту Київ?

Замовити сайт Київ та в інших містах України обирають багато підприємців для розвитку свого бізнесу та виведення його у конкурентне середовище. Процес створення сайту – це старанна праця розробників. Серед етапів є не лише програмування та дизайн. Сюди також входять аналітика, побудова стратегії, вироблення концепції, які призводять до створення потужного інструменту збільшення продажів і залучення потенційних клієнтів.

Розробка сайтів Київ має свою чітку послідовність, якої необхідно дотримуватись:

Зустріч із замовником – особиста чи онлайн. На цьому етапі заповнюється бриф, беруться загальні відомості про бізнес, визначаються цілі та завдання нового проекту. Прораховується приблизна вартість та термін здачі сайту.

Формування ТЗ та проведення маркетингового аналізу. Вивчається ніша, в якій працює замовник та наявність конкурентів, аналізується цільова аудиторія та ціноутворення, попит на товари.

Прототипування. Розробка сайтів Київ потребує створення прототипу. Це дає можливість запобігти помилкам і візуалізувати сайт. Прототип сайту прискорює терміни його створення та усуває нерозуміння між веб-дизайнерами та клієнтами.

Дизайн сайту. Дуже важливий та найвідповідальніший етап у розробці сайтів Київ. Адже навіть на сайті зустрічають по першому побаченому. Дизайнер відштовхується у роботі від ТЗ та прототипу. Також він враховує, виходячи з особистого професійного досвіду, особливості сприйняття інформації людиною та запам’ятовування.

Верстка. На етапі верстки створюється робочий сайт. Тут же створюються сторінки та категорії, розміщуються гіперпосилання. У ресурсу вимальовується структура, яку бачитимуть відвідувачі сайту. Верстка потрібна для розробки адаптивного дизайну для відображення сайту на мобільних пристроях.

Програмування. Етап для підключення до роботи сайту додаткових функцій.

Перенесення на хостинг та отримання сайту замовником. Розробка сайтів Київ на завершальному етапі полягає у перенесенні на хостинг, сайту присвоюється домен. Готовий проект перевіряють на наявність помилок, якщо такі є, сайт допрацьовують. Після чого клієнт отримує логіни та паролі для входу в систему управління.

Якщо Ваша мета – замовити сайт Київ для покращення продажів та розширення бізнес-можливостей, то найкращим варіантом буде звернутися до byShep, де Ви отримаєте якісний та ефективний результат. Працюємо швидко, надійно та якісно!

+50

Клієнтів, які довірили нам свій бізнес

Обговоримо проект

  Скажи слово "Паляниця" та отримай знижку 10%

  Скільки коштує зробити сайт у Києві — ціна 2023

  Тип сайту Ціна, грн Термін
  ➡️ Landing Page от 8 000 грн Від 3 днів
  ➡️ Сайт візитка от 12 000 грн Від 5 днів
  ➡️ Корпоративний сайт от 20 000 грн От 12 дней
  ➡️ Інтернет магазин от 30 000 грн Від 20 днів
  Шаблонный сайт от 6 000 грн Від 5 днів
  ➡️ Сайт каталог от 25 000 грн Від 20 днів
  ➡️ Ексклюзивний сайт під ключ от 40 000 грн Від 20 днів

  Замовити сайт Київ

  Miami Auto Concierge

  Сайт каталог Miami Auto Concierge

   Корпоративний сайт виробника Альфатекс

  Корпоративний сайт виробника Альфатекс

  Інтернет магазин Maison La Fleur

  Інтернет магазин Maison La Fleur

  Дропшипінг платформа Phantom

  Дропшипінг платформа Phantom

  Ми розробляэмо такі сайти у Києві

  24

  Кількість фахівців, які будуть працювати з вами

  5.0/5.0

  Оцінка від наших клієнтів на Google відгуках

  Ціна залежить від типу сайту та функціональності. Сайт візитівка коштує від 8000 гривень. Все залежить від того, які фахівці будуть задіяні в проект. Чи потрібна буде розробка логотипу для вашого бізнесу, розробка дизайну, сео просування і т.д. Для більш детальної консультації зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або у будь-якому зручному месенджері.

  Все залежить від складності проекту та ваших побажань. Найчастіше, якщо йдеться про розробку візитки – це може тривати близько тижня. Інтернет-магазин може тривати до місяця. Для більш детальної консультації зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або у будь-якому зручному месенджері.

  Так. Технічно ми гарантуємо річну підтримку безкоштовно. У це входить виправлення помилок, оновлення модулів, чищення від вірусів, а також дрібні завдання.

  При розробці сайту ми спочатку налаштовуємо його під Google індексацію для подальшого просування. Тобто після здачі сайту він не буде просто висіти в інтернеті, але для цього є ряд рекомендацій від наших фахівців, які ми дамо по завершенню проекту. Для того, щоб замовити послугу просування сайту, зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або в будь-якому зручному месенджері.

  Ми гарантуємо безкоштовне річне обслуговування сайту, а також безкоштовний домен та хостинг на цілий рік. А також ми офіційна веб студія і несемо відповідальність за все не тільки на словах, а й на документах.

  Ми надаємо послуги по всій Україні. Ми вже співпрацюємо та надаємо послуги в таких містах як: Київ,Одеса Дніпро, Кіровоград, Нікополь, Полтава, Черкаси, Харків, Кременчук і тд. а також у дружніх країнах, такі як: Польща, Казахстан, Америка тощо.

  Скільки може коштувати веб-сайт?

  Скільки часу займає розробка сайту?

  Чи буде подальша підтримка сайту?

  Як далі просувати сайт?

  Чому саме студія byShep?

  В яких містах ви надаєте послуги?