Що таке сайт візитка?

17 Грудня, 2021
710

Для початку давайте зрозуміємо, що таке сайт візитка і чим він відрізняється від інших видів сайтів. По суті, сайт візитка це короткий огляд того, що ви займаєтеся. Тобто 5-9 сторінок ознайомлювальної інформації. Давайте розглянемо приклад, якщо ви займаєтеся наданням послуг з вивезення сміття.

Структура веб-сайту візитки.

Головна сторінка

 1. Шапка сайту ( логотип, посилання на соцмережі та месенджери, навігація та кнопка замовити послугу)
 2. Банер із загальною послугою і кнопкою, що примушує до дії ( дуже важливо щоб у першому показі вашого клієнта зацікавив сайт, тому що людина купує очима, навіть послугу з вивезення сміття, тому гарний банер, нічого зайвого)
 3. Короткий перелік послуг з активними кнопками на кожну, щоб людина могла коротко ознайомитися з цінами і якщо їй цікаво перейти на певну послугу і після вивчення чи порівнювання з конкурентами — замовити.
 4. Форма зворотного зв’язку. Дуже важливо, щоб користувач міг зв’язатися з вами на будь-якому етапі ходіння по сайту. Так як якщо людина не може зв’язатися або не бачить номери, він простий піде з нього.
 5. Блок із перевагами роботи саме з вами. Не найважливіший блок, але якщо ви дійсно можете запропонувати щось вашому клієнту, наприклад знижку на перше замовлення, або безготівкову оплату, або вивіз сміття в той же день, то це може бути вирішальним фактором вибору саме вас.
 6. Блочок команди. Так само не обов’язковий, але іноді людям допомагає зробити вибір, тому що в наш час дуже багато шахраїв в інтернеті, а блок з вашою командою говорить про те, що ви справжня компанія, де працюють люди.
 7. Блок відгуків. Також можна створити блок сертифікатів. Дуже корисний інструмент. Навіть якщо він буде виглядати як ніби накручені відгуки, все одно користувачі звикли дивитися на відгуки і довіряти думці людей. Тому ми своїм клієнтам рекомендуємо взяти всі відгуки з Google Business. Також якщо у вас немає, ми займаємося реєстрацією в Google Business.
 8. Можна розмістити ще один блок форми зворотнього зв’язку, зайвої не буде. Воно не буде напружувати клієнта, а навпаки, дозволить не гортаючи сайт, зв’язатися з вами.
 9. Низ сайту, футер (Логотип, дублювання послуг, контактні дані та ваше розташування на карті).

Сторінка послуг

 1. Шапка сайту
 2. Хлібні крихти ( це блочок який показує на якій сторінці ви знаходитесь, і по порядку всі сторінки, які ведуть до неї.
 3. Секція послуги ( Заголовок, опис та картинка товару).
 4. Галерея послуги. Якщо це послуга вивезення будівельного сміття, можна зробити галерею з фотографій де ви вже надавали цю послугу. Це ще більше викликає довіру до вашого сайту та компанії.
 5. Відгуки про послуги, тобто якщо на головній сторінці ми показуємо 5-7 відгуків, а у вас їх набагато більше, на кожній послуги ми можемо вивести також унікальні відгуки.
 6. Форма зворотного зв’язку
 7. Футер, низу сайту.

Сторінка галереї 

 1. Header
 2. Хлібні крихти
 3. Сама галерея (12 – 24 унікальні картинки)
 4. Сео текст (1 – 2 тис символів унікального тексту)
 5. Форма зворотного зв’язку
 6. футер. Низ сайту.

Сторінка контактів

 1. Шапка сайту
 2. Хлібні крихти
 3. Секція із контактами. Тут важливо максимально розписати всі способи зворотного зв’язку. Якщо у вас нема месенджерів, обов’язково зареєструйте. Не сподівайтеся на те, що клієнт вам буде щось додатково встановлювати. Розташування вашого бізнесу на карті, пошті та ін.
 4. Форма зворотного зв’язку
 5. Також можна розмістити сео текст.
 6. Футер, низу сайту.

Сторінка про компанію. Яким би ви бізнесом не займалися, дуже важливо розповісти про вас, як все починалося, хто ваші клієнти, ідеологію вашого підприємства.

 1. Шапка
 2. Хлібні крихти
 3. Секція із описом вашого бізнесу.
 4. Ваші покупці. Дуже часто люди починають довіряти сайту, коли бачать із ким ви працюєте або кому ви надаєте послуги.
 5. Форма зворотного зв’язку.
 6. Низ сайту.

Сторінка FAQ (часті питання) дуже корисна сторінка для вашого клієнта. На ній можна показати список питань, які задають вам зазвичай і написати відповіді. Наприклад, скільки коштуватиме вивезення сміття в двома вантажниками або чи є у вас дозвіл на вивіз сміття.

 1. Шапка сайту
 2. Хлібні крихти
 3. Секція з питаннями та відповідями. Подумайте, якщо відповіді короткі їх можна показувати відразу, якщо дуже довгі відповіді — є сенс їх ховати і показувати після натискання на запитання.
 4. Форма зворотного зв’язку
 5. футер.

Це стандартна схема, як ми розробляємо сайти візитки. Все може змінюватись в залежності від ваших вимог.

СЕО просування сайту візитки.

Тепер давайте трохи поспілкуємося про те, як сайт візитка розвиватиметься в кути. Наприклад візьмемо той самий вивіз сміття.

 1. Перший фактор, це вік домену. Якщо ви тільки купили домен і повісили сайт, ви не побачите результатів, тому що один із факторів ранжирування – це вік домену. Тому якщо ви вирішили замовити сайт, відразу зареєструйте домен і забороніть гуглу його індексувати, нехай дитина росте.
 2. Унікальний контент. Навіть якщо ви створите візитку з десятками сторінок послуг, все розпишіть до дрібниць, створіть всі сторінки, які ми писали вище, але при цьому весь контент десь скопіюєте – це не дасть жодного результату. Навпаки, ви можете загнати ваш домен до чорного списку. Потрібно зібрати семантичне ядро, вирішити які послуги ви представлятимете і грамотно написати тексту або замовити тексту. Дуже важливо, щоб вони були унікальні, грамотно написані та мали правильну структуру. Тобто якщо це сторінка з вивезення сміття у Дніпрі, немає жодного сенсу писати про вивіз сміття у Кременчуці. Тобто, грамотний заголовок, наприклад, Послуги вивезення сміття у Дніпрі, опис із правильно прописаними під заголовками. Унікальні картинки теж можуть зробити свою справу, тому що люди гуглять також за картинками. Запам’ятайте,
 3. Правильне прописування СЕО заголовком та описи. Тут дуже важливо не спамити ключовими словами, гуглу не буде легше зрозуміти якщо будете через кому писати всі синоніми до слів вивіз сміття, а навпаки, він подумає що ви спаміть і може прийняти певні дії до вашого домену, які вам навряд чи сподобаються.

Screenshot 44

 1. Також в описі сторінки можна вказати схожі послуги та ваш номер телефону. Використовувати емодзі в описах ми не наполягаємо, але на нашу думку, так сайт виділяється з усіх, тому робимо 😀.
 2. Сторінки robots.txt та sitemap.xml. Дуже важливі сторінки. Перше це прохання гуглу пропускати певні сторінки, наприклад, сторінка входу в адмін панель і тд. А карта сайту, це перелік сторінок, який дуже допоможе гуглу при індексації вашого сайту. Навіть тут можна легко накосити, якщо не додати карту сайту, при цьому ви будете використовувати плагін yoast seo, на даний момент найпопулярніший СЕО плагін, тим самим ви робите дві карти сайту, який гуглу не потрібні. Йому потрібна одна зрозуміла карта.
 3. Мертві сайти гугла не цікавить. Якщо ви замовили сайт і розмістили його в домені — це ще не кінець. Потрібно продумати, що можна додавати на сайт. Наприклад, унікальні статті, які будуть цікаві для вашого користувача. І не намагайтеся робити все для гугла, робіть для людей.
 4. Додайте можливість залишати відгуки або коментарі, це допоможе вашим користувачем щось запитати, або прокоментувати статтю, а може навіть подякувати. Навіть сео спеціаліста від Google стверджують, що ранжування сайту з відгуками та коментарями дуже сильно покращують позиції сайту. Але це не означає, що потрібно самому залишати відгуки і відповідати на них, хоч і робот, але дуже розумний.
 5. Посилальна маса. Чи не мало важливий фактор, а іноді буває найважливішим. Після розміщення сайту, попросіть друзів та знайомих поділиться посиланням на нього. Але і тут варто врахувати, що просто посилання не дуже ефективне, бажано щоб посилання було оточене текстом, який описує ваші послуги, також унікальним. як Google може опустити ваш домен вниз або взагалі викинути з індексування. Втім, якщо не вмієте, то краще довіриться професіоналам.
 6. Створіть соціальні мережі вашої компанії та посилайтеся на сайт, пишіть на них пости та посилайтеся на різні сторінки сайту. Якщо раніше це був один із способів забустити, то зараз це не погана рекомендація. Зайвим точно не буде.
 7. Швидкість оптимізації сайту На даний момент Google запускає перевірку за допомогою мобільного робота, тобто час завантаження сайту з телефону зараз у пріоритеті, оскільки велика кількість користувачів використовує саме цей гаджет. Але не можна забувати про комп’ютерну версію сайту. Для перевірки швидкість сайту можна використовувати такі ресурси як:

Google Page Speed

Site Checker

PingDom

Дуже важливо, щоб після здачі сайту він піднімався в топ і приносив вам гроші. Якщо вам розробили сайт і він не приносить клієнтів, зверніться до нас і ми проведемо безкоштовний аналіз і постараємося максимально вам допомогти.

Як зробити ваш сайт візитку захищеним від злому?

Не рідкісний випадок, коли конкуренти намагаються зламати наші сайти, але на щастя у них не виходить, тому що ми проводимо постійний моніторинг дірок на сайті і закриваємо всі можливі шляхи злому.

 1. Старі плагіни (модулі) на вашому сайті. Оскільки найчастіше після здачі сайту за ним ніхто не стежить, хоча ми в свою чергу, обіцяємо клієнту технічну підтримку протягом року, з’являється загроза злому. Тобто в плагінах буває ситуації, коли при розробці могли пропустити якусь частину, тим самим зробивши дірку для входу у ваш сайт. Але найчастіше, якщо плагіни популярні, їх оновлюють і ці дірки закриваються, але цього потрібно активно оновлювати плагіни.
 2. Ненадійний пароль. Якщо вам розробник говорити, що логін admin і пароль admin – це на перший час, не слухайте його, і наполягайте на важкому паролі, бажано випадково згенерований, 20-30 символів. Так як ми часто зустрічали сайти, навіть дуже крутих веб студій, але стандартні паролі. Це забувається. Будьте мудрішими, і повністю контролюйте це, це ваш бізнес, і ваші гроші.
 3. Ставте на форми зворотний зв’язок перевірку на робота. Так це може трохи сповільнити швидкість провантаження, зате вас не зможуть завантажити спамом, а це повірте дуже неприємний вид злому. Уявіть, що у вас є корпоративна пошта, яку ви використовували протягом 10 років, і всі ваші клієнти її чудово знають і надсилають туди листи. І тут ваш конкурент кидає вашу пошту в спам, є такі програми, і все, вважайте ви втратили пошту. Оскільки миттєво на неї може приходити до 10000 листів, і знайти реальний лист від вашого клієнта неможливо.
 4. Закрийте доступ для створення користувачів, якщо це сайт візитка, це не потрібно вам, а може допомогти зломщикам.
 5. Нікому не давайте доступи до сайту, але якщо дуже потрібно створіть окремого користувача, щоб можна було розуміти, хто що робив.
 6. Завжди робіть бекапи. Якщо ви використовуєте хостинг або сервер, налаштуйте бекапи щодня. Якщо вам трапляться хороші хакери і зможуть обійти захист, ви завжди зможете зробити бекап, тим самим прибравши все, що вони зроблять і поміняти допуски.

Якщо ваш сайт все ж таки змогли зламати і ви не можете нічого зробити – зверніться до нас і ми допоможемо вам.

Скільки коштує зробити сайт візитівку?

У наш час, коли всі прагнуть продавати і говорити про себе в інтернеті, з’явився реальний попит на розробку сайту, особливо сайту візитки. І цим ринок поділився на три категорії. Дешево. Середнє і дуже дороге. У чому різниця? – У підході.

Дешевий сайт візитка.

Погодьтеся що вам не хочеться працювати розуміючи, що це не оплачується або оплата занадто мала, ось так і зі студіями. Хтось ставить роботу на потік, тобто конвеєр. І просто фігачить сайти за пару днів, і за це вимагає трохи грошей. До 4000 гривень. Але що ви за це отримаєте? — не унікальний контент, дизайну буде взяти з якогось готового шаблону, а ще гірше вже з готового сайту. Жодного захисту. Ніякої підтримки та й ставлення як до одного з клієнтів. Нічого особливого. Саме тому ми ставимося із середньою ціною і рухаємося до дорогих сайтів, чому?

Дорогі та середні сайти візитки.

Описувати всі пункти вгорі, ми просто описали те, як ми працюємо. Для нас кожен клієнт є унікальним. Ми готові стати вашими партнерами, а не просто розробниками. Пройти з вами всі етапи, від початку і до завершення проекту, а також безкоштовно підтримувати. Уявіть як зручно, якщо ви на сайті, через півроку, хочете щось змінити ви можете звернутися до нас, у будь-який зручний час і ми зрозуміємо і зробимо як потрібно. Так ми будемо стежити за просування вашого сайту, поступово щось додавати, що ми вважаємо за потрібне для його просування. Так само постійно повідомлятиме що можна ще зробити або додавши. Ви платите більше не за слова, а за події. Не за послуги одного розробника, який сидить удома на дивані, а за повноцінну команду. Дизайн сайту буде розробляти наші дизайнери. Унікальні тексти будуть писати копірайтери. Верстку та код писатимуть програмісти. Також послуги Google реклами від наших кращих рекламників. Тобто вашим сайтом займатимуться мінімум 5 осіб. Кожен зі своєю думкою та смаком. Тому не намагайтеся заощадити, постарайтеся допомогти нам вам заробити грошей.

Сайт візитка від нашої студії може коштувати від 12 000 гривень, і це цілком виправдана ціна, з зусиллями, які будуть вкладені у ваш сайт.

На чому найкраще робити сайт візитівку?

Ми робимо сайти візитки CMS WordPress. І тут варто позначити усі плюси.

 1. Це простота використання та редагування. Все просто редагується, якщо правильно зробити.
 2. Невелика вага. Якщо порівнювати двигуни, то WordPress дуже легкий, як база сайту так і сам двигун. При завантаженні картинок їх можна стискати, тим самим ще більше економити місце.
 3. Дуже функціональна адмін панель
 4. Велика кількість програмістів на цьому двигуні. Тобто хто б вам не робив сайт, завжди можна буде знайти спеціаліста, який зможе доопрацювати функціонал або додати його.
 5. Та й головний плюс, на WordPress можна зробити все, що завгодно, починаючи сайтом візитівкою і закінчуючи великою дропшипінг платформою .
24

Кількість фахівців, які будуть працювати з вами

5.0/5.0

Оцінка від наших клієнтів на Google відгуках

Ціна залежить від типу сайту та функціональності. Сайт візитівка коштує від 8000 гривень. Все залежить від того, які фахівці будуть задіяні в проект. Чи потрібна буде розробка логотипу для вашого бізнесу, розробка дизайну, сео просування і т.д. Для більш детальної консультації зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або у будь-якому зручному месенджері.

Все залежить від складності проекту та ваших побажань. Найчастіше, якщо йдеться про розробку візитки – це може тривати близько тижня. Інтернет-магазин може тривати до місяця. Для більш детальної консультації зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або у будь-якому зручному месенджері.

Так. Технічно ми гарантуємо річну підтримку безкоштовно. У це входить виправлення помилок, оновлення модулів, чищення від вірусів, а також дрібні завдання.

При розробці сайту ми спочатку налаштовуємо його під Google індексацію для подальшого просування. Тобто після здачі сайту він не буде просто висіти в інтернеті, але для цього є ряд рекомендацій від наших фахівців, які ми дамо по завершенню проекту. Для того, щоб замовити послугу просування сайту, зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або в будь-якому зручному месенджері.

Ми гарантуємо безкоштовне річне обслуговування сайту, а також безкоштовний домен та хостинг на цілий рік. А також ми офіційна веб студія і несемо відповідальність за все не тільки на словах, а й на документах.

Ми надаємо послуги по всій Україні. Ми вже співпрацюємо та надаємо послуги в таких містах як: Київ,Одеса Дніпро, Кіровоград, Нікополь, Полтава, Черкаси, Харків, Кременчук і тд. а також у дружніх країнах, такі як: Польща, Казахстан, Америка тощо.

Скільки може коштувати веб-сайт?

Скільки часу займає розробка сайту?

Чи буде подальша підтримка сайту?

Як далі просувати сайт?

Чому саме студія byShep?

В яких містах ви надаєте послуги?