Розробка та створення сайту у Вінниці

Виготовлення інтернет сайтів у Вінниці

Сучасний світ настільки розвинений, що важко уявити підприємця чи ділову людину, та що вже там, звичайне державне підприємство, навчальний заклад та інші, без наявності власного сайту, де буде утримуватися вся необхідна інформативна чи складова, що продає.

У Вас ще немає сайту чи користуєтеся застарілою версією? Бажаєте замовити сайт з оригінальним та привабливим дизайном? Ми з радістю допоможемо Вам у вирішенні проблеми та допоможемо створити сайт «під ключ», який стане гарантією збільшення продажів, зростання клієнтської бази та підтримки позитивного іміджу компанії.

Створити сайт  Вінниці  – означає зробити заяву про себе, свій товар чи послуги у глобальному інтернет світі, подбати про розвиток бізнесу, зайнятися просуванням товарів та послуг. Якщо ви зайшли в глухий кут і не знаєте з чого почати, рекомендуємо скористатися нашими послугами та замовити сайт у Вінниці.

Чому потрібно замовити сайт у Вінниці саме у нас?

Розробка сайтів Вінниці  – це складний та трудомісткий процес просування, наповнення та надання технічної підтримки на всіх етапах. Для досягнень поставленої мети необхідна ціла команда грамотних фахівців, які зроблять все на запит клієнта. Ми пропонуємо:

 • Унікальний дизайн. Займаємося розробкою нових рішень, не вдаючись до використання шаблонів. До кожного клієнта розробляється індивідуальний підхід. Також займаємося  розробкою логотипів .
 • Висока якість виконання робіт та професіоналізм. Кваліфікація спеціалістів на найвищому рівні. Здаємо  сайт «під ключ» у Вінниці  в обумовлені терміни.
 • Повний спектр послуг. Зробимо не тільки дизайн платформи, а й усе необхідне, щоб сайт працював і мав хорошу конкурентоспроможність та орієнтованість клієнта.
 • Технічна підтримка . Замовити сайт у Вінниці або розробку веб-сторінок, що продають – це не все. Ми навчаємо управлінню онлайн ресурсами, завдяки чому Ваша сторінка завжди буде у топі пошукової видачі.

На початку проекту ми проводимо аналіз конкурентів та формуємо технічне завдання, враховуючи специфіку вашого бізнесу. Другим етапом буде сам процес  розробки сайту , що включає програмування, дизайн і тестування, після чого клієнт отримує в роботу готовий торговий майданчик. І хоча може скластися враження, що створення сайтів та їхнє подальше просування, справа складна, проте це не так, якщо Ви довірилися команді фахівців.

Ми робимо все якісно і недорого, а Ви при цьому не витрачаєте шалені кошти на сайт, адже робите інвестиції в розвиток та майбутнє власної улюбленої справи.

Сайт – це двигун Вашого бізнесу! Основна деталь його запуску. Ми чудово знаємо як змусити цей двигун працювати на повну силу. Звернувшись до кампанії byShep, Ви отримаєте повний супровід у цьому питанні.

Створення сайтів Вінниці – допомога у розвитку бізнесу

Створення сайтів є одним з головних і продуктивних напрямків нашої компанії. Наявність сайту є важливим показником успішності та правильного розвитку бізнесу, тому так важливо приділити більше уваги його розробці та подальшому просуванню.

Команда кваліфікованих фахівців готова запропонувати свої послуги та подати на вибір різні рішення: починаючи зі створення сайтів-візиток і закінчуючи повноцінними  інтернет-магазинами . Перед початком роботи ми ретельно вивчаємо галузь, у якій створюватиметься, а надалі працюватиме й конкуруватиме сайт. Створення якісного корпоративного чи продаючого сайту підвищить продаж, покращить імідж компанії, підніме клієнтську лояльність.

Переваги використання власного сайту у Вінниці

Замовити сайт на WordPress у Вінниці та запустити його у роботу – це зробити перший крок до успішної комерції. Наявність у розпорядженні такого ресурсу дає низку переваг:

 • Можливість підняти відсоток продажів;
 • Забезпечення зворотного зв’язку із споживачами;
 • Впізнаваність бренду чи торгової марки;
 • Розширення географії продаж;
 • Можливість проведення серед своєї цільової аудиторії акцій, знижок;
 • Збільшення доходу рахунок заповнення частини інтернет-ринку.

Розробка сайтів в Україні  доступна для кожного клієнта, незалежно від галузі та товару, що він реалізує. Ми надаємо надійну підтримку на всіх етапах співробітництва та детальну консультацію з подальшим супроводом у роботі сайту. Такий комплексний підхід до роботи дасть усім клієнтам стабільний та високий результат як збільшення бізнесу обороту.

+50

Клієнтів, які довірили нам свій бізнес

Обговоримо проект

  Скільки коштує зробити сайт у Вінниці — ціна 2023

  Тип сайту Ціна, грн Термін
  ➡️ Landing Page от 8 000 грн Від 3 днів
  ➡️ Сайт візитка от 12 000 грн Від 5 днів
  ➡️ Корпоративний сайт от 20 000 грн От 12 дней
  ➡️ Інтернет магазин от 30 000 грн Від 20 днів
  Шаблонный сайт от 6 000 грн Від 5 днів
  ➡️ Сайт каталог от 25 000 грн Від 20 днів
  ➡️ Ексклюзивний сайт під ключ от 40 000 грн Від 20 днів

  Замовити сайт у Вінниця

  Miami Auto Concierge

  Сайт каталог Miami Auto Concierge

   Корпоративний сайт виробника Альфатекс

  Корпоративний сайт виробника Альфатекс

  Інтернет магазин Maison La Fleur

  Інтернет магазин Maison La Fleur

  Дропшипінг платформа Phantom

  Дропшипінг платформа Phantom

  Ми розробляэмо такі сайти у Вінниці

  24

  Кількість фахівців, які будуть працювати з вами

  5.0/5.0

  Оцінка від наших клієнтів на Google відгуках

  Ціна залежить від типу сайту та функціональності. Сайт візитівка коштує від 8000 гривень. Все залежить від того, які фахівці будуть задіяні в проект. Чи потрібна буде розробка логотипу для вашого бізнесу, розробка дизайну, сео просування і т.д. Для більш детальної консультації зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або у будь-якому зручному месенджері.

  Все залежить від складності проекту та ваших побажань. Найчастіше, якщо йдеться про розробку візитки – це може тривати близько тижня. Інтернет-магазин може тривати до місяця. Для більш детальної консультації зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або у будь-якому зручному месенджері.

  Так. Технічно ми гарантуємо річну підтримку безкоштовно. У це входить виправлення помилок, оновлення модулів, чищення від вірусів, а також дрібні завдання.

  При розробці сайту ми спочатку налаштовуємо його під Google індексацію для подальшого просування. Тобто після здачі сайту він не буде просто висіти в інтернеті, але для цього є ряд рекомендацій від наших фахівців, які ми дамо по завершенню проекту. Для того, щоб замовити послугу просування сайту, зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або в будь-якому зручному месенджері.

  Ми гарантуємо безкоштовне річне обслуговування сайту, а також безкоштовний домен та хостинг на цілий рік. А також ми офіційна веб студія і несемо відповідальність за все не тільки на словах, а й на документах.

  Ми надаємо послуги по всій Україні. Ми вже співпрацюємо та надаємо послуги в таких містах як: Київ,Одеса Дніпро, Кіровоград, Нікополь, Полтава, Черкаси, Харків, Кременчук і тд. а також у дружніх країнах, такі як: Польща, Казахстан, Америка тощо.

  Скільки може коштувати веб-сайт?

  Скільки часу займає розробка сайту?

  Чи буде подальша підтримка сайту?

  Як далі просувати сайт?

  Чому саме студія byShep?

  В яких містах ви надаєте послуги?