Розробка та створення сайту в Полтаві

Виготовлення інтернет сайтів у Полтаві

Сучасний світ важко уявити без інтернету. Багато хто воліє працювати і розвивати свій бізнес у мережі, адже в наш час тільки лінивий не має такого шансу збільшити продажі. Кожен прибутковий бізнес незалежно від розміру, має сайт з оригінальним і привабливим дизайном, який допомагає залучити клієнтом і розширити споживчу цільову аудиторію. Замовити сайт Полтава – це створити потужний інструмент, який стане справжньою паличкою виручалочкою для вашої підприємницької справи. Можна замовити як великий та складний сайт, так і маленький, але функціональний.

Розробка сайтів Полтава в компанії byShep – це:

 • Сучасний та унікальний дизайн, який допоможе залучити клієнтів та збільшити продажі.
 • Наявність чіткої структури, лаконічний контент, все для зручності користувачів.
 • Особисті консультації та узгодження на всіх робочих етапах.
 • Повна адаптованість сайту під різну роздільну здатність екрану та різний гаджети.
 • Висока продуктивність та швидкість завантаження у всіх пошукових системах.
 • Можливість розширювати функціональні особливості після здачі проекту, якщо це передбачено на початок його створення.
 • Кросбраузерність – робота сайту на будь-якому браузері та відповідність усім встановленим стандартам.
 • Підвищення кількості продажів та отримання високого прибутку за мінімальних витрат.
 • Автоматизація процесів звільнить від рутинної роботи.
 • Повне просування сайту , SEO, SMM, реклама та ін.


Замовити сайт Полтава можна будь-якого типу та рівня складності. Ми здійснюємо розробку сайтів візиток, корпоративних сайтів, інтернет-каталогів, інтернет-магазинів, порталів, маркетплейсів, лендинг пейдж.

Процес створення сайтів у Полтаві

Всі хто бажають замовити сайт Полтава за відмінним співвідношенням ціни та якості повинні звернутися за допомогою до компанії byShep, де на кожному етапі розробки ви отримаєте всю необхідну інформацію і в кінцевому підсумку станете власником унікального сайту.

Розробка сайтів Полтава складається з кроків:

Особиста зустріч та обговорення проекту з клієнтом. Якщо такої можливості немає, ви знаходитесь в іншому місті, розмову можна провести через скайп, вайбер, телеграм.

Розробка технічного завдання. Важливий початковий етап, затвердивши який клієнт підписує бриф і сайт відправляється в роботу. У ТЗ будуть прописані всі нюанси та вимоги до сайту. Основне завдання Технічного завдання – отримати чітку попередню картинку як виглядатиме сайт.

Прототипування всіх сторінок сайту . Якщо ви вирішили замовити сайт Полтава, то цей етап розробки просто необхідний, тому що за його допомогою вдасться створити чорнову модель майбутнього сайту чи його макет на паперовій основі. Важливо розуміти, що тут не обговорюється сам дизайн, лише планується розміщення сторінок та інших важливих модулів і навігаційних кнопок.

ДизайнРозробка сайтів Полтава у всій своїй красі здійснюється саме на цьому етапі. Всі користувачі зустрічають сайт за зовнішнім виглядом та зручним функціоналом. Основне завдання, яке має виконувати дизайн, – залучення потенційних клієнтів. Дизайн сайту має відрізнятися від конкурентів, передавати головну мету компанії, відповідати корпоративному стилю та не створювати перешкод для просування.

Верстка. Це процес творчого характеру, який має чіткого алгоритму дій. Це нарізка елементів дизайну макету в тому вигляді, в якому їх доцільно використовувати для створення сайту.
Програмування. Це етап, який з’єднується в єдине ціле попередні. Програмування є найважливішим, складним та дорогим етапом. Воно може бути і не складним, якщо сайт звичайнісінький. Якщо ж передбачено складніший функціонал, то тут без послуг програмістів не обійтися.

Наповнення вмістом. Якщо ви вирішили замовити сайт Полтава, важливо заздалегідь подумати про його заповнення фотографіями, таблицями, текстами та іншою інформацією. Тексти- це основний інструмент просування пошукових систем. Текст буде якісним, якщо будуть правильно підібрані ключові слова, щоб висунути ваш сайт у ТОП.

Тестування. На цьому етапі йде перевірка сайту на працездатність та можуть виявити помилки, які потрібно виправити перед здаванням проекту.

Здача проекту . Після того, як внесено всі правки, розрахована вартість, сайт публікується на домені замовника. Здійснюється реєстрація хостингу. Закінчивши роботу, сайт передається замовнику з паролями та логічно для входу в управління. Проводиться навчання клієнтів по роботі із сайтом.

Просування та технічна підтримка. Робота з сайтом на цьому не закінчується і використовується різні варіанти розкрутки сайту.

Замовити сайт Полтава – це найкраще рішення для тих, хто готовий вивести свій бізнес на новий рівень, вибравши найефективніший інструмент. Компанія byShep завжди відкрита до діалогу, ми працюємо швидко та якісно!

+50

Клієнтів, які довірили нам свій бізнес

Обговоримо проект

  Скільки коштує зробити сайт у Полтаві — ціна 2023

  Тип сайту Ціна, грн Термін
  ➡️ Landing Page от 8 000 грн Від 3 днів
  ➡️ Сайт візитка от 12 000 грн Від 5 днів
  ➡️ Корпоративний сайт от 20 000 грн От 12 дней
  ➡️ Інтернет магазин от 30 000 грн Від 20 днів
  Шаблонный сайт от 6 000 грн Від 5 днів
  ➡️ Сайт каталог от 25 000 грн Від 20 днів
  ➡️ Ексклюзивний сайт під ключ от 40 000 грн Від 20 днів

  Замовити сайт Полтава

  Miami Auto Concierge

  Сайт каталог Miami Auto Concierge

   Корпоративний сайт виробника Альфатекс

  Корпоративний сайт виробника Альфатекс

  Інтернет магазин Maison La Fleur

  Інтернет магазин Maison La Fleur

  Дропшипінг платформа Phantom

  Дропшипінг платформа Phantom

  Ми розробляэмо такі сайти у Полтаві

  24

  Кількість фахівців, які будуть працювати з вами

  5.0/5.0

  Оцінка від наших клієнтів на Google відгуках

  Ціна залежить від типу сайту та функціональності. Сайт візитівка коштує від 8000 гривень. Все залежить від того, які фахівці будуть задіяні в проект. Чи потрібна буде розробка логотипу для вашого бізнесу, розробка дизайну, сео просування і т.д. Для більш детальної консультації зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або у будь-якому зручному месенджері.

  Все залежить від складності проекту та ваших побажань. Найчастіше, якщо йдеться про розробку візитки – це може тривати близько тижня. Інтернет-магазин може тривати до місяця. Для більш детальної консультації зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або у будь-якому зручному месенджері.

  Так. Технічно ми гарантуємо річну підтримку безкоштовно. У це входить виправлення помилок, оновлення модулів, чищення від вірусів, а також дрібні завдання.

  При розробці сайту ми спочатку налаштовуємо його під Google індексацію для подальшого просування. Тобто після здачі сайту він не буде просто висіти в інтернеті, але для цього є ряд рекомендацій від наших фахівців, які ми дамо по завершенню проекту. Для того, щоб замовити послугу просування сайту, зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або в будь-якому зручному месенджері.

  Ми гарантуємо безкоштовне річне обслуговування сайту, а також безкоштовний домен та хостинг на цілий рік. А також ми офіційна веб студія і несемо відповідальність за все не тільки на словах, а й на документах.

  Ми надаємо послуги по всій Україні. Ми вже співпрацюємо та надаємо послуги в таких містах як: Київ,Одеса Дніпро, Кіровоград, Нікополь, Полтава, Черкаси, Харків, Кременчук і тд. а також у дружніх країнах, такі як: Польща, Казахстан, Америка тощо.

  Скільки може коштувати веб-сайт?

  Скільки часу займає розробка сайту?

  Чи буде подальша підтримка сайту?

  Як далі просувати сайт?

  Чому саме студія byShep?

  В яких містах ви надаєте послуги?