Створення сайту для доставки їжі

Замовити Сайт для доставки їжі

Сайт для дропшипінг платформи

Створення сайту для доставки їжі стало невід'ємною та дуже популярною послугою на ринку. Спеціалісти веб-студія byShep точно знають, як створити привабливий для клієнтів сайт та має всі необхідні ресурси для втілення всіх ваших ідей у життя.

Ви отримуєте продукт на 100%, що відповідає всім стандартам веб-маркетингу 2024 року!

+50

Клієнтів, які довірили нам свій бізнес

Обговоримо проект

  Скільки коштує зробити сайт для доставки їжі - ціна 2024

  Тип сайту Ціна, грн Термін
  ➡️ Landing Page от 8 000 грн Від 3 днів
  ➡️ Сайт візитка от 12 000 грн Від 5 днів
  ➡️ Корпоративний сайт от 20 000 грн От 12 дней
  ➡️ Інтернет магазин от 30 000 грн Від 20 днів
  Шаблонный сайт от 6 000 грн Від 5 днів
  ➡️ Сайт каталог от 25 000 грн Від 20 днів
  ➡️ Ексклюзивний сайт під ключ от 40 000 грн Від 20 днів

  Міський темп життя постійно змінюється, він стає швидшим, а разом з цим, підвищується цінність такого ресурсу, як час. А у зв’язку з карантинними заходами по всьому світу, прогноз на майбутнє очевидний, послуги онлайн доставки їжі завжди будуть мати великий попит. Сервіси з доставки піци, суші та інших страв відрізняються рядом особливостей, які притаманні даній сфері торгівлі.

  Станом на сьогодні, багато ресторанів, кафе, фастфуд закладу, магазини продуктів, заклади, що працюють за франшизою, служби кейтерингу, вийшли на новий рівень і пропонують покупцям сучасний вид послуг, а саме, доставку їжі та продуктів харчування додому чи офісу. Це не просто тренд або чергова забаганка. Зараз це потужний інструмент, ефективний спосіб здійснення рекламної кампанії для свого бізнесу, метод розширення ресторанної справи та залучення нових клієнтів, які стануть постійними споживачами.

  Створення сайту для доставки їжі стало невід’ємною та дуже популярною послугою на ринку. Спеціалісти веб-студія byShep точно знають, як створити привабливий для клієнтів сайт та має всі необхідні ресурси для втілення всіх ваших ідей у ​​життя.

  Головні функції при створенні сайту з доставки їжі

  Якщо у ваших планах лежить ідея розробки сайту з доставки готових страв та продуктів харчування додому, важливо пам’ятати, що ключовий фактор задоволеності споживачів лежить у якісному обслуговуванні та швидкій поставці продукції до клієнтів. Якщо у вас є не лише бажання, а й ресурси для роботи, потрібно починати діяти. Сервіс із постачання складатиметься з:

  • Адаптивний макет, який добре відображається на різних мобільних пристроях та інших гаджетах;
  • Оптимізація графічних елементів, що дозволить швидко завантажувати сторінки для перегляду;
  • Особистого кабінету для адміністратора, клієнтів та інших користувачів;
  • Індивідуальний дизайн із логотипом закладу . Інформація про графік роботи, контакти та місце знаходження, меню, умови оплати та доставки;
  • Меню у вигляді каталогу з картками товарів, презентабельними реальними фото, інформативними описами, в яких вказані інгредієнти, вага, калорії, ціна;
  • Блоки фільтрів та навігації за категоріями;
  • Кошики покупців, сторінки для замовлення, вибір відповідного способу оплати;
  • Можливості залишати коментарі та відгуки, що дозволить дати оцінку роботі закладу та викликати довіру.

  Етап створення сервісу доставки їжі

  Алгоритм дій досить простий:

  • Ознайомлення із ідеєю. На цьому етапі розробники з’ясовують особливості роботи майбутнього сервісу та опрацьовують сценарій його використання;
  • Опрацювання рішень. Аналіз ринку конкурентів та складання технічного завдання.
  • Формування ціни та озвучення термінів виконання робіт.
  • Оформлення з юридичної частини.
  • Покрокова розробка. Поділ проекту на етапи з наступним узгодженням кожного.
  • Адаптація для відображення на мобільних пристроях.
  • Тестування та запуск у роботу. Навчання користування сайтом.

  Скільки коштує створення сайту для доставки їжі?

  Формування ціни є суто індивідуальним і залежить від таких факторів, як:

  Дізнатися точну кошторис на створення сайту для доставки їжі в Україні, ви зможете, звернувшись за консультацією до веб-студії byShep!

  24

  Кількість фахівців, які будуть працювати з вами

  5.0/5.0

  Оцінка від наших клієнтів на Google відгуках

  Ціна залежить від типу сайту та функціональності. Сайт візитівка коштує від 8000 гривень. Все залежить від того, які фахівці будуть задіяні в проект. Чи потрібна буде розробка логотипу для вашого бізнесу, розробка дизайну, сео просування і т.д. Для більш детальної консультації зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або у будь-якому зручному месенджері.

  Все залежить від складності проекту та ваших побажань. Найчастіше, якщо йдеться про розробку візитки – це може тривати близько тижня. Інтернет-магазин може тривати до місяця. Для більш детальної консультації зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або у будь-якому зручному месенджері.

  Так. Технічно ми гарантуємо річну підтримку безкоштовно. У це входить виправлення помилок, оновлення модулів, чищення від вірусів, а також дрібні завдання.

  При розробці сайту ми спочатку налаштовуємо його під Google індексацію для подальшого просування. Тобто після здачі сайту він не буде просто висіти в інтернеті, але для цього є ряд рекомендацій від наших фахівців, які ми дамо по завершенню проекту. Для того, щоб замовити послугу просування сайту, зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або в будь-якому зручному месенджері.

  Ми гарантуємо безкоштовне річне обслуговування сайту, а також безкоштовний домен та хостинг на цілий рік. А також ми офіційна веб студія і несемо відповідальність за все не тільки на словах, а й на документах.

  Ми надаємо послуги по всій Україні. Ми вже співпрацюємо та надаємо послуги в таких містах як: Київ,Одеса Дніпро, Кіровоград, Нікополь, Полтава, Черкаси, Харків, Кременчук і тд. а також у дружніх країнах, такі як: Польща, Казахстан, Америка тощо.

  Скільки може коштувати веб-сайт?

  Скільки часу займає розробка сайту?

  Чи буде подальша підтримка сайту?

  Як далі просувати сайт?

  Чому саме студія byShep?

  В яких містах ви надаєте послуги?