Створення сайту з виробів з каменю та мармуру

Сайт з виробів з каменю та мармуру

Сайт з виробів з каменю та мармуру

Натуральний камінь завжди вважався цінним матеріалом для оздоблення та створення різних виробів. Екологічно чистий, красивий зовні, довговічний у використанні, він є основою для створення дизайнів різних приміщень, внутрішньої та зовнішньої обробки. Якщо ваш бізнес побудований на обробці натуральних каменів, то створення сайту з каменю та мармуру для вас просто безпрограшний варіант розширення меж торгівлі.

Ви отримуєте продукт на 100%, що відповідає всім стандартам веб-маркетингу 2023 року.!

+50

Клієнтів, які довірили нам свій бізнес

Обговоримо проект

  Скільки коштує зробити сайт з виробів з каменю та мармуру — ціна 2023

  Тип сайту Ціна, грн Термін
  ➡️ Landing Page от 8 000 грн Від 3 днів
  ➡️ Сайт візитка от 12 000 грн Від 5 днів
  ➡️ Корпоративний сайт от 20 000 грн От 12 дней
  ➡️ Інтернет магазин от 30 000 грн Від 20 днів
  Шаблонный сайт от 6 000 грн Від 5 днів
  ➡️ Сайт каталог от 25 000 грн Від 20 днів
  ➡️ Ексклюзивний сайт під ключ от 40 000 грн Від 20 днів

  Натуральний камінь завжди вважався цінним матеріалом для оздоблення та створення різних виробів. Екологічно чистий, красивий зовні, довговічний у використанні, він є основою для створення дизайнів різних приміщень, внутрішньої та зовнішньої обробки. Якщо ваш бізнес побудований на обробці натурального каміння, то створення сайту з каменю та мармуру для вас просто безпрограшний варіант розширення меж торгівлі. Розробка сайту з мармуру та каменю зіграє роль візитної картки, виступить рекламою, надійним інструментом для збільшення прибутку. Компанія byShep пропонує свої послуги з розробки проектів різних рівнів складності та гарантує високу якість виконуваних робіт. Серед інших переваг співпраці можна виділити доступну вартість,

  Особливості сайту з продажу виробів з натурального каміння та мармуру

  Створення сайту з каменю та мармуру вимагає підключення особливих модулів, які зроблять його роботу максимально ефективною. Основні завдання сайту:

  • Ознайомити відвідувачів з вашим підприємством або магазином, розповісти про особливості діяльності, виробництво, умови співпраці;
  • Представити аудиторії шаблони готових рішень щодо виготовлення продукції, варіанти облицювання фасадів, створення інтер’єрних предметів, приклади їх використання у ландшафтному дизайні тощо;
  • Дати потенційним покупцям можливість швидкого завантаження сторінок, зручну та просту навігацію сайтом, адаптацію до мобільних пристроїв;
  • Привабити нову аудиторію оригінальним дизайном. Запропонувати програми лояльності, бонуси, акції пропозиції;
  • Зацікавити своєю продукцією потенційних інвесторів та постачальників.

  Формування структури сайту

  У сферу діяльності цього напряму, якій знадобиться створення сайту з виробів з каменю та мармуру, входить не лише реалізація готової продукції, а й замовлення виробництва відповідно до запитів клієнта. Також може здійснюватися встановлення, монтаж кам’яних виробів, обробка натурального каміння, постачання мармуру в різні регіони країни. Зважаючи на ці особливості, можна створити структуру майданчика, яка займе місце між інтернет-магазином та порталом, що містить каталог із широким асортиментом виробу для замовлення.

  Обов’язковою умовою буде представити каталог каменів, з якими працює ваше підприємство, з повним описом, властивостями та характеристиками. Не обійтися без розділу «Перелік послуг», в якому буде вказана інформація про види послуг, які ви надаєте. Для зручності користувачів та розташування до себе, як виробнику, варто залишити графу для відгуків, коментарів, публікувати у блозі відгуки, статті та навчальний відеоконтент. Якщо є потреба, фахівці компанії впровадять до системи додаткові програмні модулі, які не входять до стандартного переліку CMS:

  • Пошук по сайту;
  • Автоматичне розсилання матеріалу;
  • Передплата;
  • Блок із новинами;
  • Фотогалерея;
  • Форма заповнення заявки;
  • Інтеграція зі службами доставки та різні форми оплати.

  Також у ТЗ можна включити контекстне наповнення, технічну підтримку та професійне просування. Всі умови співпраці обговорюються зі спеціалістами веб-студії byShep в Україні, які швидко та якісно розроблять для вас готовий інтернет-проект.

  24

  Кількість фахівців, які будуть працювати з вами

  5.0/5.0

  Оцінка від наших клієнтів на Google відгуках

  Ціна залежить від типу сайту та функціональності. Сайт візитівка коштує від 8000 гривень. Все залежить від того, які фахівці будуть задіяні в проект. Чи потрібна буде розробка логотипу для вашого бізнесу, розробка дизайну, сео просування і т.д. Для більш детальної консультації зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або у будь-якому зручному месенджері.

  Все залежить від складності проекту та ваших побажань. Найчастіше, якщо йдеться про розробку візитки – це може тривати близько тижня. Інтернет-магазин може тривати до місяця. Для більш детальної консультації зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або у будь-якому зручному месенджері.

  Так. Технічно ми гарантуємо річну підтримку безкоштовно. У це входить виправлення помилок, оновлення модулів, чищення від вірусів, а також дрібні завдання.

  При розробці сайту ми спочатку налаштовуємо його під Google індексацію для подальшого просування. Тобто після здачі сайту він не буде просто висіти в інтернеті, але для цього є ряд рекомендацій від наших фахівців, які ми дамо по завершенню проекту. Для того, щоб замовити послугу просування сайту, зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або в будь-якому зручному месенджері.

  Ми гарантуємо безкоштовне річне обслуговування сайту, а також безкоштовний домен та хостинг на цілий рік. А також ми офіційна веб студія і несемо відповідальність за все не тільки на словах, а й на документах.

  Ми надаємо послуги по всій Україні. Ми вже співпрацюємо та надаємо послуги в таких містах як: Київ,Одеса Дніпро, Кіровоград, Нікополь, Полтава, Черкаси, Харків, Кременчук і тд. а також у дружніх країнах, такі як: Польща, Казахстан, Америка тощо.

  Скільки може коштувати веб-сайт?

  Скільки часу займає розробка сайту?

  Чи буде подальша підтримка сайту?

  Як далі просувати сайт?

  Чому саме студія byShep?

  В яких містах ви надаєте послуги?