Розробка дропшипінг платформи

9 Жовтня, 2021
639
Давно думали підшукати додатковий заробіток? Чи хотіли б мати роботу, що дозволяє працювати віддалено і добре заробляти без великих вкладень? Ніколи раніше не думали про ведення власного бізнесу? Отже, час настав, адже ми можемо запропонувати найлегший, найсучасніший і найпростіший спосіб заробітку в інтернеті! 

Розробка дроп платформи і навіщо він потрібний?

Дропшиппінг – термін, який на слуху вже багато років, здавалося б, тільки лінивий не знає, що це ще не встиг скористатися даним видом продажів. Дропшиппінг – нічим іншим, як логістична модель реалізації товару без ризику, коли він знижуються зобов’язання магазину, а постачальник продає товар безпосередньо покупцю. Ви є лише сполучною ланкою – посередником. Завдання магазину полягає виключно у залученні та обслуговуванні клієнтів, забезпеченні продажного та післягарантійного обслуговування.

Що таке дропплафторм?

Розробка дропшипінгу платформи – це створення справжньої «бомби» в інтернет бізнесі. Дропшипінг в Україні набирає обертів дуже швидко, майже наздогнавши європейські темпи. Дана система торгівлі не вимагає великих вкладень, оскільки товар відправляється того ж дня покупцеві, а після оплати Ви отримуєте різницю. Із необхідних для роботи інструментів знадобляться лише комп’ютер та доступ до інтернету, щоб розмістити товари та оформляти замовлення. Відкривши свій інтернет магазин , не потрібно мати склад для зберігання, ви не залежатимете від коливання цін, отримаєте широке поле збуту та свободу просування. Завдяки дропшипінг платформі, Ви вже сьогодні зможете відкрити свій інтернет-магазин! Вона дасть доступ до широкої бази постачальників, які пропонують різні продукти високої якості за хорошими цінами. Тепер знайти нішу продажів та визначити вигідну цільову аудиторію буде легше завдяки великому асортименту товару.

Функціонал сайту дропплатформи

Крім перерахованих вище плюсів співпраці з платформою, можна виділити й інші критерії:

  • Надсилання товару в день оформлення замовлення;
  • Інтеграція із маркетплейсами;
  • Надійні постачальники;
  • Співпраця з Новою поштою, Укрпоштою та Justin;
  • Повне вивантаження товарів (YML/Excel/XML);
  • Оптові ціни;
  • До кожного дропшиппера прикріплений персональний менеджер, який слідкує за роботою та надає статистику;
  • Діє система бонусів;
  • Зручний для користування особистий кабінет та функціонал сайту ;
  • Швидкі виплати.

Робота з сайтом для дропшипера не відрізняється складністю. Ви просто завантажуєте необхідний товар на інтернет ресурсах: ОЛХ, інстаграм, особистий сайт, торгова сторінка та ін. Отримуєте замовлення, домовляєтеся з покупцем про спосіб відправлення та оплати, оформляєте замовлення на сайті. Коли людина отримає посилку та сплатить за товар, ви отримаєте свій заробіток — різницю.

Приклад успішної дроп платформи

Вже давно робити інтернет покупки набагато зручніше, легше та вигідніше в інтернеті, адже для цього не потрібно виходити за межі будинку, залишати робоче місце, витрачати час на походи магазинами у пошуку потрібного товару. Багато представників офлайн бізнесу створили інтернет-магазини. Основне завдання створення такого торгового майданчика полягає у розширенні бізнесу за рахунок організації продажів. Це чудова можливість, маючи сучасний торговий канал, здійснювати продаж своїх товарів для великої аудиторії. Наявність інтернет платформи дропшипінг звільнить підприємців від дзвінків, формування ТТН, відправок, упаковок. Ви зможете отримати не лише прибуток, а й збережіть більше часу. Починайте заробляти на трендових товарах!

Наша веб-студія допоможе розробити сайт будь-якої складності. Якщо Ви вирішили створити сайт для дропшипінгу і знаходитеся в пошуку відповідної команди, то ми з радістю та високим професіоналізмом реалізуємо Ваш проект!

Також вам буде цікаво детальніше дізнатися про процес розробки сайту візитки

aveopt
24

Кількість фахівців, які будуть працювати з вами

5.0/5.0

Оцінка від наших клієнтів на Google відгуках

Ціна залежить від типу сайту та функціональності. Сайт візитівка коштує від 8000 гривень. Все залежить від того, які фахівці будуть задіяні в проект. Чи потрібна буде розробка логотипу для вашого бізнесу, розробка дизайну, сео просування і т.д. Для більш детальної консультації зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або у будь-якому зручному месенджері.

Все залежить від складності проекту та ваших побажань. Найчастіше, якщо йдеться про розробку візитки – це може тривати близько тижня. Інтернет-магазин може тривати до місяця. Для більш детальної консультації зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або у будь-якому зручному месенджері.

Так. Технічно ми гарантуємо річну підтримку безкоштовно. У це входить виправлення помилок, оновлення модулів, чищення від вірусів, а також дрібні завдання.

При розробці сайту ми спочатку налаштовуємо його під Google індексацію для подальшого просування. Тобто після здачі сайту він не буде просто висіти в інтернеті, але для цього є ряд рекомендацій від наших фахівців, які ми дамо по завершенню проекту. Для того, щоб замовити послугу просування сайту, зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або в будь-якому зручному месенджері.

Ми гарантуємо безкоштовне річне обслуговування сайту, а також безкоштовний домен та хостинг на цілий рік. А також ми офіційна веб студія і несемо відповідальність за все не тільки на словах, а й на документах.

Ми надаємо послуги по всій Україні. Ми вже співпрацюємо та надаємо послуги в таких містах як: Київ,Одеса Дніпро, Кіровоград, Нікополь, Полтава, Черкаси, Харків, Кременчук і тд. а також у дружніх країнах, такі як: Польща, Казахстан, Америка тощо.

Скільки може коштувати веб-сайт?

Скільки часу займає розробка сайту?

Чи буде подальша підтримка сайту?

Як далі просувати сайт?

Чому саме студія byShep?

В яких містах ви надаєте послуги?