Створення інтернет-магазину сумок та валіз

інтернет-магазин сумок та валіз

Інтернет-магазин сумок та валіз

На сьогоднішній день усі власники процвітаючого бізнесу зацікавлені у відкритті е-commerce. Це важливий етап розвитку, просування та залучення потенційних клієнтів. Великою популярністю, безумовно, користуються речі першої необхідності, такі як одяг та взуття. Але жодна жінка не зможе завершити образ, не маючи в арсеналі гарних сумочок. Жодна подорож не відбудеться без зручного рюкзака чи валізи. Саме тому так важливо замовити створення інтернет-магазину сумок і валіз в компанії byShep, яка спеціалізується на розробці веб-ресурсів будь-яких рівнів складності. Завдяки наявності цікавих пропозицій та готових форматів з нашого боку та індивідуальним побажанням з боку замовника, вдасться сформувати ефективний робочий інструмент з набором стандартних та додаткових функцій, які покращать конверсію та прибутковість.

Ви отримуєте продукт на 100%, що відповідає всім стандартам веб-маркетингу 2023 року!

+50

Клієнтів, які довірили нам свій бізнес

Обговоримо проект

  Скільки коштує зробити інтернет-магазин сумок та валіз — ціна 2023

  Тип сайту Ціна, грн Термін
  ➡️ Landing Page от 8 000 грн Від 3 днів
  ➡️ Сайт візитка от 12 000 грн Від 5 днів
  ➡️ Корпоративний сайт от 20 000 грн От 12 дней
  ➡️ Інтернет магазин от 30 000 грн Від 20 днів
  Шаблонный сайт от 6 000 грн Від 5 днів
  ➡️ Сайт каталог от 25 000 грн Від 20 днів
  ➡️ Ексклюзивний сайт під ключ от 40 000 грн Від 20 днів

  На сьогоднішній день усі власники процвітаючого бізнесу зацікавлені у відкритті е-commerce. Це важливий етап розвитку, просування та залучення потенційних клієнтів. Великою популярністю, безумовно, користуються речі першої необхідності, такі як одяг та взуття. Але жодна жінка не зможе завершити образ, не маючи в арсеналі гарних сумочок. Жодна подорож не відбудеться без зручного рюкзака чи валізи. Саме тому так важливо замовити створення інтернет-магазину сумок і валіз в компанії byShep, яка спеціалізується на розробці веб-ресурсів будь-яких рівнів складності. Завдяки наявності цікавих пропозицій та готових форматів з нашого боку та індивідуальним побажанням з боку замовника, вдасться сформувати ефективний робочий інструмент із набором стандартних та додаткових функцій,

  Переваги створення веб-ресурсу з продажу аксесуарів галантереї

  У роботі над кожним проектом команда досвідчених фахівців вкладає не лише свої сили та знання в IT та SEO-технологіях, а й виявляє творчий підхід у створенні індивідуального дизайну. Приділяючи увагу дрібним деталям та функціональним модулям, можна підкреслити сильний бік підприємства та змістити фокус відвідувачів на якісний товар, який доступний до придбання.

  Серед переваг при створенні інтернет-магазину сумок та валіз можна виділити:

  • Зручна навігація сайту та грамотна структура. Коли сайт корисний, інформативний і все розкладено по поличках за принципами мерчандайзингу, жоден клієнт не піде з порожніми руками. Дані функції спрямовані на покращення конкурентоспроможності, збільшення продажів.
  • Оригінальний веб-дизайн. Обов’язковою умовою є розробка логотипу компанії, наявність корисної інформації на сторінках сайту, якісного фото та текстового контенту з описами карток товару, що підвищить імідж інтернет-магазину.
  • Зручні умови на сайті. Від цього показника залежатиме задоволеність клієнтів під час пошуку необхідного товару, швидкого завантаження сторінок, своєчасної доставки товару, актуальності ціни та ін. Чим більше варіантів оплати замовлення, тим більше буде бажаючих купити товар.
  • Авто наповнення товаром. Завантаження товару на сайт має здійснюватися автоматично, що заощадить час та роботу менеджера сайту. Також ця опція дозволяє синхронізувати сайт зі складом та системою 1С.
  • Адаптація сайту під мобільну версію та різні дозволи екранів. Зручне розміщення кошика, шрифт, що читається, швидка швидкість завантаження зроблять покупки зручними.
   Багатоканальність. Ця функція дозволить налагодити комунікаційний канал безперервної роботи з клієнтами та відвідувачами сайту. Сюди відноситься налаштування електронної пошти, телефону, соцмереж, вайбер, телеграм та інших програм.

  Замовити розробку сайту для інтернет-магазину

  Якщо ви готові співпрацювати і вас цікавить створення інтернет-магазину сумок і валіз, веб-студія byShep надасть всі необхідні умови для розробки ефективного веб-ресурсу. При особистій зустрічі або онлайн бесіді ми позначимо цілі та затвердимо ТЗ, за яким виконуватимуться роботи. Ми гарантуємо швидке виконання та своєчасну здачу проекту, обґрунтовані ціни, навчання користуванням адмін-панеллю, технічну підтримку та просування сайту у пошукових системах.

  24

  Кількість фахівців, які будуть працювати з вами

  5.0/5.0

  Оцінка від наших клієнтів на Google відгуках

  Ціна залежить від типу сайту та функціональності. Сайт візитівка коштує від 8000 гривень. Все залежить від того, які фахівці будуть задіяні в проект. Чи потрібна буде розробка логотипу для вашого бізнесу, розробка дизайну, сео просування і т.д. Для більш детальної консультації зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або у будь-якому зручному месенджері.

  Все залежить від складності проекту та ваших побажань. Найчастіше, якщо йдеться про розробку візитки – це може тривати близько тижня. Інтернет-магазин може тривати до місяця. Для більш детальної консультації зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або у будь-якому зручному месенджері.

  Так. Технічно ми гарантуємо річну підтримку безкоштовно. У це входить виправлення помилок, оновлення модулів, чищення від вірусів, а також дрібні завдання.

  При розробці сайту ми спочатку налаштовуємо його під Google індексацію для подальшого просування. Тобто після здачі сайту він не буде просто висіти в інтернеті, але для цього є ряд рекомендацій від наших фахівців, які ми дамо по завершенню проекту. Для того, щоб замовити послугу просування сайту, зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або в будь-якому зручному месенджері.

  Ми гарантуємо безкоштовне річне обслуговування сайту, а також безкоштовний домен та хостинг на цілий рік. А також ми офіційна веб студія і несемо відповідальність за все не тільки на словах, а й на документах.

  Ми надаємо послуги по всій Україні. Ми вже співпрацюємо та надаємо послуги в таких містах як: Київ,Одеса Дніпро, Кіровоград, Нікополь, Полтава, Черкаси, Харків, Кременчук і тд. а також у дружніх країнах, такі як: Польща, Казахстан, Америка тощо.

  Скільки може коштувати веб-сайт?

  Скільки часу займає розробка сайту?

  Чи буде подальша підтримка сайту?

  Як далі просувати сайт?

  Чому саме студія byShep?

  В яких містах ви надаєте послуги?