Створення інтернет-магазину кави та чаю

Сайт для юридичної компанії

Інтернет-магазину кави та чаю

В останні роки онлайн шопінг набрав великої популярності. Дуже зручно, не виходячи з дому чи офісу, здійснювати різноманітні покупки. Розробка сайту для ведення бізнесу в інтернеті стала надійним та ефективним інструментом збільшення продажів та прибутку. Якщо ви бажаєте вивести свій бізнес на новий рівень і збільшити кількість покупців, настав час взятися за створення інтернет-магазину кави та чаю з нуля. У цьому вам допоможе команда досвідчених спеціалістів веб-студії byShep, яка відкрита до співпраці з компаніями з багатьох інших сфер діяльності.

Ви отримуєте продукт на 100%, що відповідає всім стандартам веб-маркетингу 2024 року.!

+50

Клієнтів, які довірили нам свій бізнес

Обговоримо проект

  Скільки коштує зробити інтернет-магазину кави та чаю - ціна 2024

  Тип сайту Ціна, грн Термін
  ➡️ Landing Page от 8 000 грн Від 3 днів
  ➡️ Сайт візитка от 12 000 грн Від 5 днів
  ➡️ Корпоративний сайт от 20 000 грн От 12 дней
  ➡️ Інтернет магазин от 30 000 грн Від 20 днів
  Шаблонный сайт от 6 000 грн Від 5 днів
  ➡️ Сайт каталог от 25 000 грн Від 20 днів
  ➡️ Ексклюзивний сайт під ключ от 40 000 грн Від 20 днів

  В останні роки онлайн шопінг набрав великої популярності. Дуже зручно, не виходячи з дому чи офісу, здійснювати різноманітні покупки. Розробка сайту для ведення бізнесу в інтернеті стала надійним та ефективним інструментом збільшення продажів та прибутку. Якщо ви бажаєте вивести свій бізнес на новий рівень і збільшити кількість покупців, настав час взятися за створення інтернет-магазину кави та чаю з нуля. У цьому вам допоможе команда досвідчених спеціалістів веб-студії byShep, яка відкрита для співпраці з компаніями з багатьох інших сфер діяльності.

  Розробка інтернет-магазину кави та чаю в Україні – справа перспективна і підійде як великим концернам з широким асортиментом товару, так і представникам дрібної торгівлі, які бажають перейти з низки новачків до професіоналів. Веб-сайт відіграватиме роль офіційного представництва в мережі, візитною карткою бізнесу, засобом реклами та просування, зі збільшенням продажів, приходом нових клієнтів, постачальників та партнерів.

  Особливості розробки інтернет-магазину кави та чаю

  Щоб швидко та якісно вирішить поставлене перед розробниками завдання, а саме створення інтернет-магазину кави та чаю , проводиться аналіз ринку шляхом комерційного моніторингу діяльності підприємця та його прямих конкурентів покладаючись на запити цільової аудиторії. Після чого формується робоча концепція майбутнього проекту, яка складається з наступних етапів:

  • Розробка дизайну , на який насамперед звертатимуть увагу відвідувачі сайту. Ми впроваджуємо UI/UX проектування та сучасний дизайн сторінок, які представляють інтерфейс користувача;
  • Верстка шаблон за допомогою графічного редактора. Формування кодів сторінок мовами HTML та CSS. Розробляється адаптивна верстка для відображення сайту на різних пристроях та пошукових системах;
  • Створення зручної навігації сайту та функціонального інтерфейсу, що збільшить приріст трафіку, а відповідно ваші продажі;
  • Тестування веб-сайту , наповнення всіма видами контенту.
  • Розміщення на хостингу та видача готового проекту замовнику.

  Як формується вартість розробки інтернет-магазину кави та чаю

  Створення інтернет-магазину кави та чаю має індивідуальну ціну в кожному випадку, залежно від таких факторів, як:

  • Підбір індивідуального проекту чи використання готового макета;
  • Розробка модулів та функцій;
  • Тип торгівлі – дропшипінг, онлайн продаж, функціонування на тлі стаціонарної торгової точки та ін;
  • СЕО-просування та наповнення контентом , створення контекстної реклами для залучення нових клієнтів тощо.

  Веб-студія byShep візьме на себе створення інтернет-магазину кави та чаю , врахує всі побажання та зробить сайт лаконічним, коротким, привабливим для клієнтів. Звернувшись до нас, Ви отримаєте не лише якісний сервіс та доступні ціни на розробку, але й допомогу у просуванні та управлінні ресурсом.

  24

  Кількість фахівців, які будуть працювати з вами

  5.0/5.0

  Оцінка від наших клієнтів на Google відгуках

  Ціна залежить від типу сайту та функціональності. Сайт візитівка коштує від 8000 гривень. Все залежить від того, які фахівці будуть задіяні в проект. Чи потрібна буде розробка логотипу для вашого бізнесу, розробка дизайну, сео просування і т.д. Для більш детальної консультації зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або у будь-якому зручному месенджері.

  Все залежить від складності проекту та ваших побажань. Найчастіше, якщо йдеться про розробку візитки – це може тривати близько тижня. Інтернет-магазин може тривати до місяця. Для більш детальної консультації зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або у будь-якому зручному месенджері.

  Так. Технічно ми гарантуємо річну підтримку безкоштовно. У це входить виправлення помилок, оновлення модулів, чищення від вірусів, а також дрібні завдання.

  При розробці сайту ми спочатку налаштовуємо його під Google індексацію для подальшого просування. Тобто після здачі сайту він не буде просто висіти в інтернеті, але для цього є ряд рекомендацій від наших фахівців, які ми дамо по завершенню проекту. Для того, щоб замовити послугу просування сайту, зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або в будь-якому зручному месенджері.

  Ми гарантуємо безкоштовне річне обслуговування сайту, а також безкоштовний домен та хостинг на цілий рік. А також ми офіційна веб студія і несемо відповідальність за все не тільки на словах, а й на документах.

  Ми надаємо послуги по всій Україні. Ми вже співпрацюємо та надаємо послуги в таких містах як: Київ,Одеса Дніпро, Кіровоград, Нікополь, Полтава, Черкаси, Харків, Кременчук і тд. а також у дружніх країнах, такі як: Польща, Казахстан, Америка тощо.

  Скільки може коштувати веб-сайт?

  Скільки часу займає розробка сайту?

  Чи буде подальша підтримка сайту?

  Як далі просувати сайт?

  Чому саме студія byShep?

  В яких містах ви надаєте послуги?