Які типи веб-сайтів існують?

17 Лютого, 2023
108

Існує безліч типів сайтів, але кілька найбільш поширених:

  1. Інформаційні сайти : надають інформацію про конкретну тему, наприклад новини, блоги, статті, енциклопедії та інші.
  2. Інтернет-магазини : дозволяють користувачам переглядати та купувати товари або послуги в Інтернеті.
  3. Корпоративні сайти : створені для компаній, які хочуть подати свою інформацію, продукти або послуги в Інтернеті.
  4. Сайти соціальних мереж: дозволяють користувачам спілкуватися, ділитися контентом та створювати спільноти.
  5. Портфоліо та особисті сайти: створені для людей, які хочуть подати свої роботи, навички, проекти або особисту інформацію.
  6. Сайти форумів та обговорень: дозволяють користувачам обговорювати різні теми та ставити запитання іншим користувачам.
  7. Сайти з мультимедіа-контентом: містять аудіо- та відеофайли, зображення та інший мультимедійний контент, такий як YouTube або Netflix.
  8. Блоги : являють собою онлайн-щоденники, які містять особисту інформацію та думки автора на різні теми.
  9. Сайти з пошуку роботи: дозволяють користувачам шукати роботу, переглядати оголошення та відправляти резюме.

Це лише кілька прикладів типів веб-сайтів. Всі вони можуть бути унікальними і можуть мати різні функції, що залежать від цілей створення сайту .

24

Кількість фахівців, які будуть працювати з вами

5.0/5.0

Оцінка від наших клієнтів на Google відгуках

Ціна залежить від типу сайту та функціональності. Сайт візитівка коштує від 8000 гривень. Все залежить від того, які фахівці будуть задіяні в проект. Чи потрібна буде розробка логотипу для вашого бізнесу, розробка дизайну, сео просування і т.д. Для більш детальної консультації зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або у будь-якому зручному месенджері.

Все залежить від складності проекту та ваших побажань. Найчастіше, якщо йдеться про розробку візитки – це може тривати близько тижня. Інтернет-магазин може тривати до місяця. Для більш детальної консультації зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або у будь-якому зручному месенджері.

Так. Технічно ми гарантуємо річну підтримку безкоштовно. У це входить виправлення помилок, оновлення модулів, чищення від вірусів, а також дрібні завдання.

При розробці сайту ми спочатку налаштовуємо його під Google індексацію для подальшого просування. Тобто після здачі сайту він не буде просто висіти в інтернеті, але для цього є ряд рекомендацій від наших фахівців, які ми дамо по завершенню проекту. Для того, щоб замовити послугу просування сайту, зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або в будь-якому зручному месенджері.

Ми гарантуємо безкоштовне річне обслуговування сайту, а також безкоштовний домен та хостинг на цілий рік. А також ми офіційна веб студія і несемо відповідальність за все не тільки на словах, а й на документах.

Ми надаємо послуги по всій Україні. Ми вже співпрацюємо та надаємо послуги в таких містах як: Київ,Одеса Дніпро, Кіровоград, Нікополь, Полтава, Черкаси, Харків, Кременчук і тд. а також у дружніх країнах, такі як: Польща, Казахстан, Америка тощо.

Скільки може коштувати веб-сайт?

Скільки часу займає розробка сайту?

Чи буде подальша підтримка сайту?

Як далі просувати сайт?

Чому саме студія byShep?

В яких містах ви надаєте послуги?