Розробка сайту для готелю, готелю

Створення Сайту для готелю, готелю

Сайт для готелю, готелю

Готельний бізнес процвітає та обов'язковою умовою для власників готелів є створення сайту в інтернеті, за допомогою якого клієнти зможуть замовити онлайн. Наявність хорошого веб-ресурсу підвищить відвідуваність, забезпечить приплив нових клієнтів, збільшить продаж та принесе прибуток.

Ви отримуєте продукт на 100%, що відповідає всім стандартам веб-маркетингу 2023 року!

+50

Клієнтів, які довірили нам свій бізнес

Обговоримо проект

  Скажи слово "Паляниця" та отримай знижку 10%

  Скільки коштує зробити сайт для готелю - ціна 2023

  Тип сайту Ціна, грн Термін
  ➡️ Landing Page от 8 000 грн Від 3 днів
  ➡️ Сайт візитка от 12 000 грн Від 5 днів
  ➡️ Корпоративний сайт от 20 000 грн От 12 дней
  ➡️ Інтернет магазин от 30 000 грн Від 20 днів
  Шаблонный сайт от 6 000 грн Від 5 днів
  ➡️ Сайт каталог от 25 000 грн Від 20 днів
  ➡️ Ексклюзивний сайт під ключ от 40 000 грн Від 20 днів

  Готельний бізнес процвітає та обов’язковою умовою для власників готелів є створення сайту в інтернеті, за допомогою якого клієнти зможуть замовити онлайн. Наявність хорошого веб-ресурсу підвищить відвідуваність, забезпечить приплив нових клієнтів, збільшить продаж та принесе прибуток.

  Наша веб-студія byShep допоможе у створенні красивого сайту із зручним функціоналом. Розробка сайту для готелю та готелю буде швидкою та якісною, а відвідувачі знайдуть для себе всі необхідні сервіси та інформаційні віджети для того, щоб спланувати поїздку чи забронювати номер для подорожі.

  Як створити сайт для готелю – головні пріоритети успіху!

  Сучасний сайт гостинці повинен відповідати вимогам та містити речі, які нестимуть корисну інформацію для відвідувачів: стан конференц-залів, великий номерний фонд, наявність інфраструктури, вільний доступ до WI-FI на території закладу, доступ до розеток для заряджання гаджетів у номерах та ін. .

  Відвідувачі приходять на сайти готелів із певною метою – спланувати місце проживання у відрядженні, організації відпустки тощо. Усі постояльці хочуть провести час у хорошому готелі з гідними умовами. Розробка дизайну сайту дуже важлива, адже саме від його зовнішнього вигляду та функціоналу залежатиме перше враження. Головне завдання веб-ресурсу:

  • Залучити. Отримувати релевантний трафік, працюючи над оптимізацією;
  • Мотивувати. Представити готель у кращому світлі, утримавши відвідувачів на сайті, якнайдовше;
  • Конвертувати. Перетворювати зацікавлених відвідувачів на потенційних клієнтів, тим самим збільшуючи дохід.

  Основні елементи сайту для готелю

  Розробка сайту для готелю відрізняється особливою специфікою і тому потребує комплексного підходу. Для багатьох відвідувачів сайту дуже важливою є візуальна частина, яка закликає до дії забронювати номер.

  Дизайн – простий та лаконічний, без яскравих кольорів у стриманих, спокійних відтінках, допускаються експерименти з білим простором.

  Фото та вигляді контент. Обов’язково завантажити фото номерів, конференц-залів, зон відпочинку та навколишньої території.

  функціонал. Зручна навігація сайтом і легкий пошук необхідної інформації.

  Система онлайн-бронювання. Зручна система допоможе покращити конверсію. Така можливість стримає більшу частину аудиторії, яка готова оплатити онлайн бронь.

  Інформація про готелі та інформаційна карта. Позначення місцевих визначних пам’яток, ресторанів, магазинів та інших корисних місць біля готелю.

  Багатомовність. Для відображення на міжнародному ринку.

  Сумісність із гаджетами. Можливість переглядати номери та бронювати через мобільні пристрої.

  Чому потрібно вибрати веб-студію byShep?

  В Україні попит на створення сайтів для готелю зростає з кожним роком, а наша веб-студія пропонує вигідні умови співробітництва та готова взятися за проекти будь-якої складності. Ми візьмемо до уваги всі вимоги замовників та зробимо сайт привабливим та прибутковим.

  24

  Кількість фахівців, які будуть працювати з вами

  5.0/5.0

  Оцінка від наших клієнтів на Google відгуках

  Ціна залежить від типу сайту та функціональності. Сайт візитівка коштує від 8000 гривень. Все залежить від того, які фахівці будуть задіяні в проект. Чи потрібна буде розробка логотипу для вашого бізнесу, розробка дизайну, сео просування і т.д. Для більш детальної консультації зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або у будь-якому зручному месенджері.

  Все залежить від складності проекту та ваших побажань. Найчастіше, якщо йдеться про розробку візитки – це може тривати близько тижня. Інтернет-магазин може тривати до місяця. Для більш детальної консультації зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або у будь-якому зручному месенджері.

  Так. Технічно ми гарантуємо річну підтримку безкоштовно. У це входить виправлення помилок, оновлення модулів, чищення від вірусів, а також дрібні завдання.

  При розробці сайту ми спочатку налаштовуємо його під Google індексацію для подальшого просування. Тобто після здачі сайту він не буде просто висіти в інтернеті, але для цього є ряд рекомендацій від наших фахівців, які ми дамо по завершенню проекту. Для того, щоб замовити послугу просування сайту, зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або в будь-якому зручному месенджері.

  Ми гарантуємо безкоштовне річне обслуговування сайту, а також безкоштовний домен та хостинг на цілий рік. А також ми офіційна веб студія і несемо відповідальність за все не тільки на словах, а й на документах.

  Ми надаємо послуги по всій Україні. Ми вже співпрацюємо та надаємо послуги в таких містах як: Київ,Одеса Дніпро, Кіровоград, Нікополь, Полтава, Черкаси, Харків, Кременчук і тд. а також у дружніх країнах, такі як: Польща, Казахстан, Америка тощо.

  Скільки може коштувати веб-сайт?

  Скільки часу займає розробка сайту?

  Чи буде подальша підтримка сайту?

  Як далі просувати сайт?

  Чому саме студія byShep?

  В яких містах ви надаєте послуги?