Створення та розробка сайту для кафе чи ресторану

Сайт для кафе чи ресторану

Сайт для кафе или ресторана

Напевно, вже немає такого ресторану чи кафе, які б не пропонували свої послуги в інтернеті. Погодьтеся, це чудовий спосіб залучити клієнтів, представити свій заклад у вигідному світлі та збільшити прибуток за рахунок замовлень свят та банкетів. Безглуздо втрачати таку прекрасну можливість презентувати свій бізнес, адже така інвестиція швидко окупиться. Виготовлення сайту для кафе чи ресторану – це завдання веб-студії byShep, звернувшись до якої, ви зможете отримати не лише якісне обслуговування, а й чудовий проект.

Ви отримуєте продукт на 100%, що відповідає всім стандартам веб-маркетингу 2024 року!

+50

Клієнтів, які довірили нам свій бізнес

Обговоримо проект

  Скільки коштує зробити сайт для кафе чи ресторану — ціна 2024

  Тип сайту Ціна, грн Термін
  ➡️ Landing Page от 8 000 грн Від 3 днів
  ➡️ Сайт візитка от 12 000 грн Від 5 днів
  ➡️ Корпоративний сайт от 20 000 грн От 12 дней
  ➡️ Інтернет магазин от 30 000 грн Від 20 днів
  Шаблонный сайт от 6 000 грн Від 5 днів
  ➡️ Сайт каталог от 25 000 грн Від 20 днів
  ➡️ Ексклюзивний сайт під ключ от 40 000 грн Від 20 днів

  Напевно, вже немає такого ресторану чи кафе, які б не пропонували свої послуги в інтернеті. Погодьтеся, це чудовий спосіб залучити клієнтів, представити свій заклад у вигідному світлі та збільшити прибуток за рахунок замовлень свят та банкетів. Безглуздо втрачати таку прекрасну можливість презентувати свій бізнес, адже така інвестиція швидко окупиться. Виготовлення сайту для кафе чи ресторану – це завдання веб-студії byShep, звернувшись до якої, ви зможете отримати не лише якісне обслуговування, а й чудовий проект.

  Навіщо замовляти розробку сайту для ресторану

  Всі зайняті люди воліють не тільки працювати в інтернеті, а й замовляти продукти, купувати речі, організовувати дозвілля та різноманітні заходи. Забронювати столик на пам’ятну дату, на святкування дня народження, побачення, зустрічі з друзями або просто для посиденьок після важкого робочого дня можна в тому випадку, якщо в улюбленому закладі є свій сайт з такою можливістю. Виготовлення сайту для кафе чи ресторану в Україні – це індивідуальний процес, спрямований на вирішення конкретних завдань у сфері громадського харчування. Підійти до цієї справи необхідно з грамотною аналітикою, маркетинговим та технічним супроводом проекту. З красивим та функціональним сайтом вдасться не лише випередити конкурентів, а й знайти нових потенційних клієнтів.

  Обов’язкові модулі для оформлення сайту

  • Меню. Гості приходять на сайт з однією метою – подивитися, нагуляти апетит та замовити. На головній сторінці краще показати найкращі страви вашої кухні. Кожну категорію страв супроводжувати фотографіями салатів, піци, бургерів, гарячих страв, десертів тощо. Головне меню має бути не просто красивим, а й зручним.
  • Фото блюда. Ресторани та кафе відвідують через смачну їжу. Потрапляючи на сайт, відвідувачі «їдять» очима. Використовуйте професійні фотографії з високою якістю зображень. Картинки повинні привертати увагу та поєднуватися із загальним дизайном. Щоб запобігти використанню ваших фото, краще використовувати авторські знаки.
  • Наявність мобільної версії та адаптація під різні браузери. Зручний доступ до сайту через сучасні гаджети знадобиться для залучення клієнтів та оформлення замовлення у будь-який час. Головне в мобільній версії оптимізувати вагу зображень та структурувати меню.
  • Контактна інформація та адреса закладу. Обов’язково зобразити схему проїзду з додаванням віджету Google Maps, вказати телефон для зв’язку на видному місці. Можна зробити форму зворотного дзвінка за бажанням замовника.
  • Календар подій. Такий пункт буде актуальним, якщо на базі закладу проводяться майстер-класи, вечірки, творчі вечори та інші івенти.
  • Онлайн замовлення та доставка їжі. Якщо ваш сайт – це не просто іміджева візитна картка, організуйте можливість замовлень через мобільний додаток та доставку.

  Замовити виготовлення сайту для кафе та ресторану в byShep

  Ціна на виготовлення сайту для закладу харчування визначається для кожного замовника в індивідуальному порядку, виходячи з рамок бюджету та особистих побажань. Команда досвідчених фахівців візьметься за створення веб-ресурсу будь-якої складності та дозволить вашому кафе чи ресторану вийти на новий рівень!

  24

  Кількість фахівців, які будуть працювати з вами

  5.0/5.0

  Оцінка від наших клієнтів на Google відгуках

  Ціна залежить від типу сайту та функціональності. Сайт візитівка коштує від 8000 гривень. Все залежить від того, які фахівці будуть задіяні в проект. Чи потрібна буде розробка логотипу для вашого бізнесу, розробка дизайну, сео просування і т.д. Для більш детальної консультації зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або у будь-якому зручному месенджері.

  Все залежить від складності проекту та ваших побажань. Найчастіше, якщо йдеться про розробку візитки – це може тривати близько тижня. Інтернет-магазин може тривати до місяця. Для більш детальної консультації зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або у будь-якому зручному месенджері.

  Так. Технічно ми гарантуємо річну підтримку безкоштовно. У це входить виправлення помилок, оновлення модулів, чищення від вірусів, а також дрібні завдання.

  При розробці сайту ми спочатку налаштовуємо його під Google індексацію для подальшого просування. Тобто після здачі сайту він не буде просто висіти в інтернеті, але для цього є ряд рекомендацій від наших фахівців, які ми дамо по завершенню проекту. Для того, щоб замовити послугу просування сайту, зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або в будь-якому зручному месенджері.

  Ми гарантуємо безкоштовне річне обслуговування сайту, а також безкоштовний домен та хостинг на цілий рік. А також ми офіційна веб студія і несемо відповідальність за все не тільки на словах, а й на документах.

  Ми надаємо послуги по всій Україні. Ми вже співпрацюємо та надаємо послуги в таких містах як: Київ,Одеса Дніпро, Кіровоград, Нікополь, Полтава, Черкаси, Харків, Кременчук і тд. а також у дружніх країнах, такі як: Польща, Казахстан, Америка тощо.

  Скільки може коштувати веб-сайт?

  Скільки часу займає розробка сайту?

  Чи буде подальша підтримка сайту?

  Як далі просувати сайт?

  Чому саме студія byShep?

  В яких містах ви надаєте послуги?