Створення сайту для фотографа

Розробка сайту з оренди автобусів

Сайт з оренди автобусів

Якщо ваше життя пов'язане з фотографією, це не тільки заробіток, але ще й цікаве хобі, вам необхідно замовити створення сайту для фотографа. Робити красиві знімки – це справжній талант, який дозволяє сфотографувати найважливіші моменти життя.

Ви отримуєте продукт на 100%, що відповідає всім стандартам веб-маркетингу 2024 року.!

+50

Клієнтів, які довірили нам свій бізнес

Обговоримо проект

  Скільки коштує зробити сайт з оренди автобусів — ціна 2024

  Тип сайту Ціна, грн Термін
  ➡️ Landing Page от 8 000 грн Від 3 днів
  ➡️ Сайт візитка от 12 000 грн Від 5 днів
  ➡️ Корпоративний сайт от 20 000 грн От 12 дней
  ➡️ Інтернет магазин от 30 000 грн Від 20 днів
  Шаблонный сайт от 6 000 грн Від 5 днів
  ➡️ Сайт каталог от 25 000 грн Від 20 днів
  ➡️ Ексклюзивний сайт під ключ от 40 000 грн Від 20 днів

  Якщо ваше життя пов’язане з фотографією, це не тільки заробіток, але ще й цікаве хобі, вам необхідно замовити створення сайту для фотографа. Робити красиві знімки – це справжній талант, який дозволяє сфотографувати найважливіші моменти життя. А коли хобі стає улюбленою роботою, це подвійно виграшний варіант, який допоможе залучити клієнтів та розрекламувати свої послуги широкій цільовій аудиторії.

  З веб-студією byShep створення сайту для фотографа в Україні стане не просто мрією, а справжньою реальністю. Ми пропонуємо оперативне виконання робіт будь-якої складності та розробку якісного продукту згідно з усіма вимогами замовника.

  Кому потрібен сайт для фотографа

  Одне з найскладніших завдань у бізнесі та його просуванні – знайти та залучити потенційних клієнтів. Але тут усі засоби хороші та наявність веб-ресурсу фотографу зіграє на руку. Якщо у вас не буде сайту, присвяченого вашій улюбленій справі, про це знатимуть лише постійні та прямі клієнти, передплатники із соціальних мереж та близьке коло друзів. Створення сайту для фотографа відкриє перед вами цілий новий світ можливостей та клієнтів, які користуються Інтернетом.

  Які модулі необхідно розробити для сайту фотографа?

  Перш ніж приступити до створення сайту, ми обговорюємо із замовником усі нюанси, складаємо бриф і затверджуємо ТЗ, яким буде виконуватися сайт. Ресурс обов’язково повинен мати привабливий дизайн, який спонукатиме до покупки послуг. Крім цього, проект повинен містити такі розділи:

  “Про фотографа”. Тут можна опублікувати особисте фото, пост-знайомство з короткою інформацією про себе та рід діяльності, який ви тут уявляєте. Вітається креативний підхід.
  Перелік послуг. Визначте для клієнтів свою спеціалізацію – портретна зйомка, студійна, весільна, корпоративна та інші напрямки фотографії. Вкажіть умови роботи, оплати тощо.

  Портфоліо. Завдяки наочним прикладам, клієнти зможуть дізнатися про ваш індивідуальний стиль і навички у фотографії. Завантажуйте лише найкращі роботи, які відрізняються складними техніками та живими емоціями.

  Контакти. Надайте варіанти зв’язку, це може бути віконце форми замовлення, телефон, зв’язок через соцмережі, поштову скриньку. Даний розділ краще розмістити на самому видному місці для зручності відвідувачів та швидкого зв’язку.

  Прайс. Не всі фотографи зазначають вартість своїх послуг на сайті. Але якщо ви хочете, щоб відсутність інформації не відштовхувала потенційних клієнтів, краще розміщувати цю інформацію, що сповістить їх про ціновий діапазон.

  Чому потрібно замовити створення сайту для фотографа у byShep?

  Наша веб-студія займається розробкою веб-ресурсів різних рівнів складності та зарекомендувала себе як надійний виконавець. Ми надаємо гарантію якості, навчаємо роботі з адмін-панеллю, надаємо технічну підтримку власникам сайту. Ми робимо все потрібне, щоб новий веб-продукт приносив прибуток замовнику!

  24

  Кількість фахівців, які будуть працювати з вами

  5.0/5.0

  Оцінка від наших клієнтів на Google відгуках

  Ціна залежить від типу сайту та функціональності. Сайт візитівка коштує від 8000 гривень. Все залежить від того, які фахівці будуть задіяні в проект. Чи потрібна буде розробка логотипу для вашого бізнесу, розробка дизайну, сео просування і т.д. Для більш детальної консультації зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або у будь-якому зручному месенджері.

  Все залежить від складності проекту та ваших побажань. Найчастіше, якщо йдеться про розробку візитки – це може тривати близько тижня. Інтернет-магазин може тривати до місяця. Для більш детальної консультації зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або у будь-якому зручному месенджері.

  Так. Технічно ми гарантуємо річну підтримку безкоштовно. У це входить виправлення помилок, оновлення модулів, чищення від вірусів, а також дрібні завдання.

  При розробці сайту ми спочатку налаштовуємо його під Google індексацію для подальшого просування. Тобто після здачі сайту він не буде просто висіти в інтернеті, але для цього є ряд рекомендацій від наших фахівців, які ми дамо по завершенню проекту. Для того, щоб замовити послугу просування сайту, зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або в будь-якому зручному месенджері.

  Ми гарантуємо безкоштовне річне обслуговування сайту, а також безкоштовний домен та хостинг на цілий рік. А також ми офіційна веб студія і несемо відповідальність за все не тільки на словах, а й на документах.

  Ми надаємо послуги по всій Україні. Ми вже співпрацюємо та надаємо послуги в таких містах як: Київ,Одеса Дніпро, Кіровоград, Нікополь, Полтава, Черкаси, Харків, Кременчук і тд. а також у дружніх країнах, такі як: Польща, Казахстан, Америка тощо.

  Скільки може коштувати веб-сайт?

  Скільки часу займає розробка сайту?

  Чи буде подальша підтримка сайту?

  Як далі просувати сайт?

  Чому саме студія byShep?

  В яких містах ви надаєте послуги?