Створення сайту вантажної техніки

Сайт вантажної техніки

Сайт вантажної техніки

Если ваша деятельность непосредственно связана с производством и продажей больших авто, вам определенно не помешает создание сайта грузовой техники. Сделать это быстро, качественно и недорого помогут специалисты веб-студии byShep, у которых на счету много готовых и работающих проектов этой тематики.

Ви отримуєте продукт на 100%, що відповідає всім стандартам веб-маркетингу 2024 року!

+50

Клієнтів, які довірили нам свій бізнес

Обговоримо проект

  Скільки коштує зробити сайт вантажної техніки - ціна 2024

  Тип сайту Ціна, грн Термін
  ➡️ Landing Page от 8 000 грн Від 3 днів
  ➡️ Сайт візитка от 12 000 грн Від 5 днів
  ➡️ Корпоративний сайт от 20 000 грн От 12 дней
  ➡️ Інтернет магазин от 30 000 грн Від 20 днів
  Шаблонный сайт от 6 000 грн Від 5 днів
  ➡️ Сайт каталог от 25 000 грн Від 20 днів
  ➡️ Ексклюзивний сайт під ключ от 40 000 грн Від 20 днів

  Разработка сайта – это трудоемкий процесс, который требует временных затрат и материальных вложений. Над его созданием трудятся интернет-маркетологи, веб-дизайнеры, программисты, тестировщики, верстальщики, контент-менеджеры и другие. В последние годы интернет стал неотъемлемой частью бизнеса. Для каждой компании, будь она большая или маленькая, существует на рынке давно или только взбирается на торговую вершину бизнеса, очень важно заботиться о репутации и удерживать клиентов. Именно интернет станет незаменимым помощником в продвижении и повышении прибыли.

  Якщо ваша діяльність безпосередньо пов’язана з виробництвом та продажем великих авто, вам безперечно не завадить створення сайту вантажної техніки. Зробити це швидко, якісно та недорого допоможуть фахівці веб-студії byShep, які мають на рахунку багато готових та працюючих проектів цієї тематики.

  Особливості сайту вантажної техніки

  Спецтехніка являє собою складний механізм або великогабаритний транспортний засіб, який має певне призначення, і він виробляється з урахуванням галузі експлуатації. Головне завдання таких машин полягає у прискоренні виконання складних робіт на будівельних об’єктах, виконання завдань комунального призначення, перевезень вантажів. Продаж вантажних машин – це широко затребуваний напрямок компаній-виробників, дилерів та дистриб’юторів світових компаній із представництвами у різних країнах. Вони мають як оффлайн магазини, так і онлайн сайти, каталоги, де можна ознайомитися з технікою, що виробляється.

  Головна перевага наявності у виробників спеціалізованого та великогабаритного транспорту полягає у можливості представити продукцію на загальний огляд в інтернеті, дозволити потенційним покупцям ознайомитися з технікою, вибрати відповідні моделі та підписати контракт на поставку або покупку. Саме з цієї причини кожна компанія, що поважає себе, бажає замовити створення сайту вантажної компанії. Це роблять усі великі дилерські фірми з продажу вантажних авто, які користуються веб-сайтами з метою реклами та просування товару, а також пошуку потенційних клієнтів.

  Замовити розробку сайту вантажної техніки можна у досвідчених веб-майстрів, які зроблять потужний інструмент торгівлі. Як правило, на це піде небагато часу, і ви матимете в арсеналі робочий ресурс!

  Етапи створення сайту вантажної техніки

  Веб-ресурси на автомобільну тематику завжди потребують ретельного опрацювання. Тому до їх розробки фахівці компанії byShep підходять відповідально:

  Аналіз. Створення сайту вантажної техніки здійснюється після знайомства із замовником та визначення його вимог. Потрібно з’ясувати, які завдання має вирішувати сайт та яким він має бути. Важливо визначити цільову аудиторію та проаналізувати конкурентів. Це допоможе дійти згоди і зробити ефективний веб-продукт.

  Рішення. На даному етапі йде взаємодія двох сторін: розробників та замовника, які складають бриф та узгоджують ТЗ. Щоб створення сайту для продажу вантажної техніки принесло бажану користь, потрібний індивідуальний підхід до проекту. Важливо визначити, чи буде сайт нести інформаційно-ознайомчий характер, чи він виконуватиме роль онлайн вітрини з продукцією, чи вестиметься прямий продаж. Це дозволить розробникам спланувати макет функціональної та візуальної частини. Складаючи ТЗ, важливо взяти до уваги всі аспекти та нюанси бізнесу, без яких розробка сайту вантажної техніки буде неможлива.

  Проектування. Промалювати сайт можна лише тоді, коли вже продумано юзабіліті та всі модулі. Від того, наскільки грамотно буде складено архітектуру веб-сторінок, залежатиме подальше створення сайту автомобільної тематики.

  Використання. Після затвердження замовником усіх макетів, розробники підходять до виконання технічної частини, а саме: верстки та програмування. Створення сайту вантажної техніки передбачає наявність об’ємного функціоналу, особливо якщо він виконуватиме роль інтернет-магазину. У такому проекті важливо, щоб все було ідеальним і без помилок. Після того, як тестувальники перевіряють готовність ресурсу до роботи, його розробка майже добігає кінця. Сайту надається домен, і він розміщується на хостингу. Після цього клієнт навчає готовий інтернет-сайт з можливістю подальшого просування та технічною підтримкою.

  Чому потрібно вибрати компанію byShep?

  Веб-студія byShep займається створенням сайтів різних рівнів складності протягом довгих років і встигла створити багато аналогічних проектів, які успішно працюють та мають високий прибуток у сфері продажу великогабаритної автотехніки. Ми робимо роботу оперативно та якісно, ​​щоб у клієнтів не виникало питань з огляду на всі побажання до сайту.

  24

  Кількість фахівців, які будуть працювати з вами

  5.0/5.0

  Оцінка від наших клієнтів на Google відгуках

  Ціна залежить від типу сайту та функціональності. Сайт візитівка коштує від 8000 гривень. Все залежить від того, які фахівці будуть задіяні в проект. Чи потрібна буде розробка логотипу для вашого бізнесу, розробка дизайну, сео просування і т.д. Для більш детальної консультації зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або у будь-якому зручному месенджері.

  Все залежить від складності проекту та ваших побажань. Найчастіше, якщо йдеться про розробку візитки – це може тривати близько тижня. Інтернет-магазин може тривати до місяця. Для більш детальної консультації зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або у будь-якому зручному месенджері.

  Так. Технічно ми гарантуємо річну підтримку безкоштовно. У це входить виправлення помилок, оновлення модулів, чищення від вірусів, а також дрібні завдання.

  При розробці сайту ми спочатку налаштовуємо його під Google індексацію для подальшого просування. Тобто після здачі сайту він не буде просто висіти в інтернеті, але для цього є ряд рекомендацій від наших фахівців, які ми дамо по завершенню проекту. Для того, щоб замовити послугу просування сайту, зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або в будь-якому зручному месенджері.

  Ми гарантуємо безкоштовне річне обслуговування сайту, а також безкоштовний домен та хостинг на цілий рік. А також ми офіційна веб студія і несемо відповідальність за все не тільки на словах, а й на документах.

  Ми надаємо послуги по всій Україні. Ми вже співпрацюємо та надаємо послуги в таких містах як: Київ,Одеса Дніпро, Кіровоград, Нікополь, Полтава, Черкаси, Харків, Кременчук і тд. а також у дружніх країнах, такі як: Польща, Казахстан, Америка тощо.

  Скільки може коштувати веб-сайт?

  Скільки часу займає розробка сайту?

  Чи буде подальша підтримка сайту?

  Як далі просувати сайт?

  Чому саме студія byShep?

  В яких містах ви надаєте послуги?