Створення інтернет-магазину одягу

Інтернет-магазин одягу

Інтернет-магазин одягу

Здійснювати покупки в інтернеті вже стало повсякденною справою. Людям стало настільки вигідно купувати онлайн, що попит на створення інтернет-магазину одягу за останні роки значно зріс і вже просто не знайти такого підприємця, який не мав би свого торгового сайту. Мода настільки швидкоплинна, а поява нових моделей одягу не дає спокою затятим модницям, які готові витратити останні гроші і купити все і відразу на своє задоволення. Кожен підприємець прагне отримати з цього зиск і заробити на продажі трендового одягу.

Ви отримуєте продукт на 100%, що відповідає всім стандартам веб-маркетингу 2023 року.!

+50

Клієнтів, які довірили нам свій бізнес

Обговоримо проект

  Скільки коштує зробити інтернет-магазин взуття — ціна 2023

  Тип сайту Ціна, грн Термін
  ➡️ Landing Page от 8 000 грн Від 3 днів
  ➡️ Сайт візитка от 12 000 грн Від 5 днів
  ➡️ Корпоративний сайт от 20 000 грн От 12 дней
  ➡️ Інтернет магазин от 30 000 грн Від 20 днів
  Шаблонный сайт от 6 000 грн Від 5 днів
  ➡️ Сайт каталог от 25 000 грн Від 20 днів
  ➡️ Ексклюзивний сайт під ключ от 40 000 грн Від 20 днів

  Здійснювати покупки в інтернеті вже стало повсякденною справою. Людям стало настільки вигідно купувати онлайн, що попит на створення інтернет-магазину одягу за останні роки значно зріс і вже просто не знайти такого підприємця, який не мав би свого торгового сайту. Мода настільки швидкоплинна, а поява нових моделей одягу не дає спокою затятим модницям, які готові витратити останні гроші і купити все і відразу на своє задоволення. Кожен підприємець прагне отримати з цього зиск і заробити на продажі трендового одягу.

  Створення інтернет-магазину одягу стане ефективним і надійним інструментом для залучення цільової аудиторії, а ваш бізнес зробить привабливим зі стабільним доходом. Реалізувати свій задум вам допоможуть фахівці веб-студії byShep, які мають великий досвід у цій сфері та готові втілити ваш проект у життя.

  Які переваги у розробки інтернет-магазину одягу?

  Інтернет-магазин одягу вважається офіційним представником вашого бізнесу в мережі. Він виконує роль візитної картки та рекламного інструменту для просування товарів та продукції, привертає увагу цільової аудиторії, повідомляє про досягнення бренду, умови кооперації, програми лояльності та інші новини. Він складається з каталогу із широким асортиментом продукції, яка підходить для чоловічої, жіночої чи дитячої аудиторії. На сайті можна вирішувати різні організаційні питання, деталі поставок, здійснювати рекламу та ін. Спеціально розроблені модулі дозволять відповідати на вхідні дзвінки та коментарі, вести облік товару, керувати замовленнями, проводити консультації, надсилати повідомлення та повідомлення на поштову скриньку.

  Модулі для інтернет-магазину одягу

  Якщо ваш бізнес вже досконало налагоджений та працює, визначена цільова аудиторія, є концепція магазину, надійні постачальники, залишилася справа за малим, довірити створення інтернет-магазину одягу веб-студії byShep. Наші фахівці швидко та якісно розроблять для сайту всі необхідні модулі та функції. У вашого інтернет-магазину буде:

  • Індивідуальний дизайн , створений згодні останнім вимогам та вашим особистим побажанням. Буде дотримано правильної верстки, кросбраузерності для відображення сайту в різних браузерах;
  • Просте та практичне юзабіліті.
  • Сайт буде легким для сприйняття та мати гарну конверсію;
  • Хороший функціонал, що спростить користування сайтом для аудиторії та дозволить швидко вчиняти необхідні дії;
  • Наявність базових функцій як фільтрів, вибору товару за характеристиками, кошик для покупок, форма оформлення замовлення, панель управління та інші;
  • Такі важливі модулі для роботи, як експорт та імпорт товарів, що дозволяє завантажувати велику кількість позицій, інтеграція з 1С та перевірка наявності на складах, служба доставки, оплата, зв’язок із соцмережами, мультимовність та ін.

  Чому вигідно замовити створення інтернет-магазину одягу в Україні в byShep?

  Наша компанія має великий досвід у розробці інтернет-магазинів одягу та інших напрямків. Ми пропонуємо вигоні умови співпраці та прийнятну вартість послуг. Команда фахівців відповідає за швидкі терміни здачі проекту, хороше завантаження ресурсу, розкручування та постійну технічну підтримку .

  Звертайтесь і ми вирішимо найскладніші завдання!

  24

  Кількість фахівців, які будуть працювати з вами

  5.0/5.0

  Оцінка від наших клієнтів на Google відгуках

  Ціна залежить від типу сайту та функціональності. Сайт візитівка коштує від 8000 гривень. Все залежить від того, які фахівці будуть задіяні в проект. Чи потрібна буде розробка логотипу для вашого бізнесу, розробка дизайну, сео просування і т.д. Для більш детальної консультації зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або у будь-якому зручному месенджері.

  Все залежить від складності проекту та ваших побажань. Найчастіше, якщо йдеться про розробку візитки – це може тривати близько тижня. Інтернет-магазин може тривати до місяця. Для більш детальної консультації зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або у будь-якому зручному месенджері.

  Так. Технічно ми гарантуємо річну підтримку безкоштовно. У це входить виправлення помилок, оновлення модулів, чищення від вірусів, а також дрібні завдання.

  При розробці сайту ми спочатку налаштовуємо його під Google індексацію для подальшого просування. Тобто після здачі сайту він не буде просто висіти в інтернеті, але для цього є ряд рекомендацій від наших фахівців, які ми дамо по завершенню проекту. Для того, щоб замовити послугу просування сайту, зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або в будь-якому зручному месенджері.

  Ми гарантуємо безкоштовне річне обслуговування сайту, а також безкоштовний домен та хостинг на цілий рік. А також ми офіційна веб студія і несемо відповідальність за все не тільки на словах, а й на документах.

  Ми надаємо послуги по всій Україні. Ми вже співпрацюємо та надаємо послуги в таких містах як: Київ,Одеса Дніпро, Кіровоград, Нікополь, Полтава, Черкаси, Харків, Кременчук і тд. а також у дружніх країнах, такі як: Польща, Казахстан, Америка тощо.

  Скільки може коштувати веб-сайт?

  Скільки часу займає розробка сайту?

  Чи буде подальша підтримка сайту?

  Як далі просувати сайт?

  Чому саме студія byShep?

  В яких містах ви надаєте послуги?