Розробка сайту з проведення онлайн семінарів

Розробка сайту з проведення онлайн семінарів

Сайт з проведення онлайн семінарів

Зараз дуже модно проходити навчальні курси в Інтернеті. Семінари, вебінари, майстер-класи – всі ці можливості дозволяють розвиватись у потрібному напрямку, отримувати нові знання, оновлювати старі. Веб-семінари є відмінним інструментом для реклами продукту або послуг, які можна отримати тільки з доступом до інтернет-мережі.

Ви отримуєте продукт на 100%, що відповідає всім стандартам веб-маркетингу 2024 року!

+50

Клієнтів, які довірили нам свій бізнес

Обговоримо проект

  Скільки коштує зробити сайт з проведення онлайн семінарів — ціна 2024

  Тип сайту Ціна, грн Термін
  ➡️ Landing Page от 8 000 грн Від 3 днів
  ➡️ Сайт візитка от 12 000 грн Від 5 днів
  ➡️ Корпоративний сайт от 20 000 грн От 12 дней
  ➡️ Інтернет магазин от 30 000 грн Від 20 днів
  Шаблонный сайт от 6 000 грн Від 5 днів
  ➡️ Сайт каталог от 25 000 грн Від 20 днів
  ➡️ Ексклюзивний сайт під ключ от 40 000 грн Від 20 днів

  Зараз дуже модно проходити навчальні курси в Інтернеті. Семінари, вебінари, майстер-класи – всі ці можливості дозволяють розвиватись у потрібному напрямку, отримувати нові знання, оновлювати старі. Веб-семінари є відмінним інструментом для реклами продукту або послуг, які можна отримати тільки з доступом до інтернет-мережі. Проведення онлайн заходів має великий попит, адже це чудовий спосіб навчитися, не виходячи з дому. Щоб зробити дистанційні заняття, курси, тренінги доступними для широкої аудиторії, цікавими та ефективними, вам знадобиться розробка сайту для проведення онлайн семінарів. Втілити ідею в життя легко зможуть фахівці веб-студії byShep, які знають, як правильно створити веб-ресурс таким чином, щоб він був ефективний і приносив прибуток.
  Особливості створення сайтів з проведення семінарів у мережі

  Розробка сайту з проведення онлайн семінарів – це відмінний інструмент для просування різних видів послуг. Це маловитратний спосіб, якщо порівнювати з орендою приміщення, який дозволить довести свою діяльність до певних масштабів та значно розширити потенційну аудиторію.

  Яким же критеріям повинен відповідати сайт для семінарів онлайн?

  • Різна міра доступу для учасників тренінгів. Розробка сайту з проведення онлайн семінарів та інших навчальних платформ здійснюється завдяки застосуванню різних систем та модулів. З їх допомогою буде налагоджений доступ до сайту для організатора, адміністратора, перекладача, слухачів та інших учасників. Ці інструменти також використовують для формування бази передплатників, функції реєстрації на ресурсі, підключення до трансляції через ПК та інші сучасні гаджети з правом дивитися записи в особистому кабінеті, залишати коментарі тощо.
  • Функціональність. Спеціальне програмне забезпечення дозволить налагодити безперебійне з’єднання між учасниками семінарів. У організатора буде право використовувати спільний чат, блокувати його для коментарів, включати та вимикати мікрофон, розділяти заняття на теми, здійснювати автоматичне розсилання та нагадування про початок трансляції.
  • Безпека. Дуже важлива складова таких сайтів, адже власникам потрібна гарантія безпеки та систем захисту відео від запису з екрану, завантаження, несанкціонованих входів.
  • Техпідтримка. Розробка сайту проведення онлайн семінарів не зможе нормально функціонувати без забезпечення технічної підтримки. Вона буде надана на всіх етапах роботи та під час проведення онлайн трансляції.
  • Просування. Займатися просуванням будь-яких заходів в Інтернеті необхідно, щоб розрекламувати послугу, залучити аудиторію. Це правильний крок до успіху у веденні бізнесу. Фахівці веб-студії зроблять все, щоб ваші вебінари стали продаваними та залучили великий потік глядачів.

  Вартість створення онлайн проекту

  Розробка сайту з проведення онлайн семінарів не займе багато часу, якщо ви звернетеся за допомогою до професіоналів компанії byShep. Ви за обґрунтовану вартість з розробкою ТЗ, отримаєте високоякісний та ефективний інструмент для ведення тренінгів та марафонів онлайн. Ціна проекту безпосередньо залежатиме від кількості функцій і модулів, терміновості виготовлення сайту.

  24

  Кількість фахівців, які будуть працювати з вами

  5.0/5.0

  Оцінка від наших клієнтів на Google відгуках

  Ціна залежить від типу сайту та функціональності. Сайт візитівка коштує від 8000 гривень. Все залежить від того, які фахівці будуть задіяні в проект. Чи потрібна буде розробка логотипу для вашого бізнесу, розробка дизайну, сео просування і т.д. Для більш детальної консультації зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або у будь-якому зручному месенджері.

  Все залежить від складності проекту та ваших побажань. Найчастіше, якщо йдеться про розробку візитки – це може тривати близько тижня. Інтернет-магазин може тривати до місяця. Для більш детальної консультації зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або у будь-якому зручному месенджері.

  Так. Технічно ми гарантуємо річну підтримку безкоштовно. У це входить виправлення помилок, оновлення модулів, чищення від вірусів, а також дрібні завдання.

  При розробці сайту ми спочатку налаштовуємо його під Google індексацію для подальшого просування. Тобто після здачі сайту він не буде просто висіти в інтернеті, але для цього є ряд рекомендацій від наших фахівців, які ми дамо по завершенню проекту. Для того, щоб замовити послугу просування сайту, зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або в будь-якому зручному месенджері.

  Ми гарантуємо безкоштовне річне обслуговування сайту, а також безкоштовний домен та хостинг на цілий рік. А також ми офіційна веб студія і несемо відповідальність за все не тільки на словах, а й на документах.

  Ми надаємо послуги по всій Україні. Ми вже співпрацюємо та надаємо послуги в таких містах як: Київ,Одеса Дніпро, Кіровоград, Нікополь, Полтава, Черкаси, Харків, Кременчук і тд. а також у дружніх країнах, такі як: Польща, Казахстан, Америка тощо.

  Скільки може коштувати веб-сайт?

  Скільки часу займає розробка сайту?

  Чи буде подальша підтримка сайту?

  Як далі просувати сайт?

  Чому саме студія byShep?

  В яких містах ви надаєте послуги?