Створення сайту для агентства нерухомості

Сайт для агентства нерухомості

Сайт для агентства нерухомості

Ріелторські послуги в сучасному світі займають важливу позицію при купівлі або оренді житла. При зверненні до таких фахівців клієнти звертають увагу на професіоналізм, наявність досвіду, знання багатьох нюансів роботи та правових питань, уміння укладати угоди відповідно до законодавства, наявність у співпраці нотаріусів та юристів. Але, крім того, важливо, щоб рієлтор викликав довіру і міг надати своє робоче портфоліо. Найкращим сполучним інструментом для зв'язку АН та клієнтів стане створення сайту для агентства нерухомості.

Ви отримуєте продукт на 100%, що відповідає всім стандартам веб-маркетингу 2023 року!

+50

Клієнтів, які довірили нам свій бізнес

Обговоримо проект

  Скільки коштує зробити сайт для агентства нерухомості — ціна 2023

  Тип сайту Ціна, грн Термін
  ➡️ Landing Page от 8 000 грн Від 3 днів
  ➡️ Сайт візитка от 12 000 грн Від 5 днів
  ➡️ Корпоративний сайт от 20 000 грн От 12 дней
  ➡️ Інтернет магазин от 30 000 грн Від 20 днів
  Шаблонный сайт от 6 000 грн Від 5 днів
  ➡️ Сайт каталог от 25 000 грн Від 20 днів
  ➡️ Ексклюзивний сайт під ключ от 40 000 грн Від 20 днів

  Ріелторські послуги в сучасному світі займають важливу позицію при купівлі або оренді житла. При зверненні до таких фахівців клієнти звертають увагу на професіоналізм, наявність досвіду, знання багатьох нюансів роботи та правових питань, уміння укладати угоди відповідно до законодавства, наявність у співпраці нотаріусів та юристів. Але, крім того, важливо, щоб рієлтор викликав довіру і міг надати своє робоче портфоліо. Найкращим сполучним інструментом для зв’язку АН та клієнтів стане створення сайту для агентства нерухомості.

  Розробкою таких онлайн проектів займаються фахівці компанії byShep, які мають необхідні оптом і створять якісний та конкурентний ресурс.

  Що чекають на замовники від сайту для агентства нерухомості?

  Ми займаємось розробкою сайтів різної складності для АН, які відповідають сучасним тенденціям. Вони відрізняються привабливим та адаптивним дизайном, швидко завантажуються та видають результат пошуку, мають чітку та ефективну структуру, просту в управлінні адмін-панель. При розробці сайтів ми використовуємо:

  • Сучасні IT та SEO технології;
  • Розширений функціонал;
  • Останні технології для модернізації та покращення роботи сайту.

  У сайту, розробленого нашою компанією, буде дуже високий рейтинг, завдяки чому він дасть можливість надавати та отримувати інформацію клієнтам, проводити онлайн консультації з ріелторських послуг, здійснювати підбір об’єктів згідно з вимогами замовників, а також швидко здійснювати продаж, оренду або купівлю об’єктів нерухомості.

  Терміни здачі сайту нерухомості та його вартість

  Створення сайту для агентства нерухомості в Україні має кілька етапів:

  • Формування ТЗ відповідно до специфіки діяльності організації та побажань клієнта;
  • Прототипування та створення шаблону дизайну;
  • Верстка;
  • Програмування;
  • Наповнення контентом, заповнення фото та відеоматеріалів;
  • Тестування всіх модулів та систем;
  • Здавання готового проекту, термін якого залежатиме від складності функціоналу та дизайну, кількості модулів для певного сайту.

  Щодо прорахунку вартості розробки сайту для АН, то вона формується індивідуально. Загалом ціна визначається кількістю годин, витрачених розробником, FrontEnd та Backend розробкою модулів та іншими критеріями, дізнатися про які Ви зможете, звернувшись для консультації у веб-студію byShep!

  24

  Кількість фахівців, які будуть працювати з вами

  5.0/5.0

  Оцінка від наших клієнтів на Google відгуках

  Ціна залежить від типу сайту та функціональності. Сайт візитівка коштує від 8000 гривень. Все залежить від того, які фахівці будуть задіяні в проект. Чи потрібна буде розробка логотипу для вашого бізнесу, розробка дизайну, сео просування і т.д. Для більш детальної консультації зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або у будь-якому зручному месенджері.

  Все залежить від складності проекту та ваших побажань. Найчастіше, якщо йдеться про розробку візитки – це може тривати близько тижня. Інтернет-магазин може тривати до місяця. Для більш детальної консультації зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або у будь-якому зручному месенджері.

  Так. Технічно ми гарантуємо річну підтримку безкоштовно. У це входить виправлення помилок, оновлення модулів, чищення від вірусів, а також дрібні завдання.

  При розробці сайту ми спочатку налаштовуємо його під Google індексацію для подальшого просування. Тобто після здачі сайту він не буде просто висіти в інтернеті, але для цього є ряд рекомендацій від наших фахівців, які ми дамо по завершенню проекту. Для того, щоб замовити послугу просування сайту, зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або в будь-якому зручному месенджері.

  Ми гарантуємо безкоштовне річне обслуговування сайту, а також безкоштовний домен та хостинг на цілий рік. А також ми офіційна веб студія і несемо відповідальність за все не тільки на словах, а й на документах.

  Ми надаємо послуги по всій Україні. Ми вже співпрацюємо та надаємо послуги в таких містах як: Київ,Одеса Дніпро, Кіровоград, Нікополь, Полтава, Черкаси, Харків, Кременчук і тд. а також у дружніх країнах, такі як: Польща, Казахстан, Америка тощо.

  Скільки може коштувати веб-сайт?

  Скільки часу займає розробка сайту?

  Чи буде подальша підтримка сайту?

  Як далі просувати сайт?

  Чому саме студія byShep?

  В яких містах ви надаєте послуги?