Створення сайту для державної організації

Розробка сайту для державної організації

Розробка сайту для державної організації

Створення сайту для державної організації допоможе грамотно подати інформацію громадянам в електронному форматі, а також, надасть простір для публікації матеріалів новин, формування розділів і т.д.

Ви отримуєте продукт на 100%, що відповідає всім стандартам веб-маркетингу 2023 року!

+50

Клієнтів, які довірили нам свій бізнес

Обговоримо проект

  Скільки коштує зробити сайт для державної організації - ціна 2023

  Тип сайту Ціна, грн Термін
  ➡️ Landing Page от 8 000 грн Від 3 днів
  ➡️ Сайт візитка от 12 000 грн Від 5 днів
  ➡️ Корпоративний сайт от 20 000 грн От 12 дней
  ➡️ Інтернет магазин от 30 000 грн Від 20 днів
  Шаблонный сайт от 6 000 грн Від 5 днів
  ➡️ Сайт каталог от 25 000 грн Від 20 днів
  ➡️ Ексклюзивний сайт під ключ от 40 000 грн Від 20 днів

  Як свідчить законодавство України, ряд державних установ має мати веб-ресурс, який виступатиме перед користувачами гарантом отримання останньої актуальної інформації про організацію та її діяльність. Попит на розробку викликаний зростанням популярності та доступності інтернету для громадян. Створення сайту для державної організації потрібно довіряти лише професіоналам, які мають досвід у цій сфері. Саме під такі вимоги підходить веб-студія byShep, яка виконує роботи швидко, якісно згідно запитів замовника. За період своєї діяльності на ринку ми брали участь у створенні подібних проектів, тому ми легко зробимо веб-ресурс, де будуть вказані офіційні дані про організацію, режим роботи, проводитиметься публікація документів та постанов, вказано список послуг.

  Особливості розробки сайтів для державних структур

  Створення сайту для державної організації допоможе грамотно подати інформацію громадянам в електронному форматі, а також, надасть простір для публікації матеріалів новин, формування розділів і т.д. Розробка веб-ресурсу має ряд відмінних рис, які виражаються у дотриманні вимог до дизайну, контенту, технічних параметрів та юзабіліті.

  • Дизайн сайту має підходити під вимоги W3C, WAI та мати єдиний стиль оформлення;
  • Висловлювати дружелюбність та зацікавленість до відвідувачів;
  • Мати зручне розташування модулів та гарну навігацію;
  • У кольоровій гамі важливо дотримуватися кольорів державного прапора;
  • Обов’язкове використання символіки;
  • Наявність форми для пошуку;
  • Кросбраузерність;
  • Відсутність банерів та флеш-роликів;
  • Доступність та достовірність викладеної інформації;
  • Безпека та надійний захист від зломів та хакерських атак.

  Для яких державних організацій потрібний сайт?

  Список установ, яким потрібна розробка надійного веб-ресурсу, досить широкий і включає:

  • Правоохоронні органи та пожежну службу;
  • Організація державного призначення – податкова служба, міські адміністрації та інші бюджетні заклади;
  • Освітній заклад;
  • Лікарні та інші медичні установи, санаторії, поліклініки;
  • Банки, пенсійні фонди, центри зайнятості та багато інших органів державної влади.

  Замовити створення сайту для державної організації в Україні

  Веб-студія byShep займається розробкою проектів різної складності. Усі створені під нашим керівництвом сайти проходять ретельну перевірку перед здачею в експлуатацію та мають гарантію якості. Наше завдання – створити якісний проект, який буде особою тієї чи іншої організації.

  24

  Кількість фахівців, які будуть працювати з вами

  5.0/5.0

  Оцінка від наших клієнтів на Google відгуках

  Ціна залежить від типу сайту та функціональності. Сайт візитівка коштує від 8000 гривень. Все залежить від того, які фахівці будуть задіяні в проект. Чи потрібна буде розробка логотипу для вашого бізнесу, розробка дизайну, сео просування і т.д. Для більш детальної консультації зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або у будь-якому зручному месенджері.

  Все залежить від складності проекту та ваших побажань. Найчастіше, якщо йдеться про розробку візитки – це може тривати близько тижня. Інтернет-магазин може тривати до місяця. Для більш детальної консультації зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або у будь-якому зручному месенджері.

  Так. Технічно ми гарантуємо річну підтримку безкоштовно. У це входить виправлення помилок, оновлення модулів, чищення від вірусів, а також дрібні завдання.

  При розробці сайту ми спочатку налаштовуємо його під Google індексацію для подальшого просування. Тобто після здачі сайту він не буде просто висіти в інтернеті, але для цього є ряд рекомендацій від наших фахівців, які ми дамо по завершенню проекту. Для того, щоб замовити послугу просування сайту, зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або в будь-якому зручному месенджері.

  Ми гарантуємо безкоштовне річне обслуговування сайту, а також безкоштовний домен та хостинг на цілий рік. А також ми офіційна веб студія і несемо відповідальність за все не тільки на словах, а й на документах.

  Ми надаємо послуги по всій Україні. Ми вже співпрацюємо та надаємо послуги в таких містах як: Київ,Одеса Дніпро, Кіровоград, Нікополь, Полтава, Черкаси, Харків, Кременчук і тд. а також у дружніх країнах, такі як: Польща, Казахстан, Америка тощо.

  Скільки може коштувати веб-сайт?

  Скільки часу займає розробка сайту?

  Чи буде подальша підтримка сайту?

  Як далі просувати сайт?

  Чому саме студія byShep?

  В яких містах ви надаєте послуги?