Створення інтернет-магазину чоловічого та жіночого взуття

Замовити інтернет-магазин чоловічого та жіночого взуття

Інтернет-магазин взуття

Якою б не була ситуація, є такі речі, без яких неможливе повноцінне існування, а це означає, що на ринку завжди знайдеться для них місце. До категорій першої необхідності належить одяг та взуття. У сфері e-commerce завжди актуальний цілорічний продаж чоловічого та жіночого взуття. Що означає, якщо це ваш напрямок у торгівлі, то створення інтернет-магазину чоловічого та жіночого взуття стане рентабельною пропозицією та вигідною бізнес-ідеєю, яка приноситиме високий дохід у будь-який сезон року. Розробка такого інтернет-магазину – один із профілів веб-студії byShep. Наявність великого досвіду та кваліфікованих співробітників допоможуть створити конкурентно-здатну платформу для продажу вашого товару та просувати його в інтернет-мережі.

Ви отримуєте продукт на 100%, що відповідає всім стандартам веб-маркетингу 2023 року.!

+50

Клієнтів, які довірили нам свій бізнес

Обговоримо проект

  Скільки коштує зробити інтернет-магазин взуття — ціна 2023

  Тип сайту Ціна, грн Термін
  ➡️ Landing Page от 8 000 грн Від 3 днів
  ➡️ Сайт візитка от 12 000 грн Від 5 днів
  ➡️ Корпоративний сайт от 20 000 грн От 12 дней
  ➡️ Інтернет магазин от 30 000 грн Від 20 днів
  Шаблонный сайт от 6 000 грн Від 5 днів
  ➡️ Сайт каталог от 25 000 грн Від 20 днів
  ➡️ Ексклюзивний сайт під ключ от 40 000 грн Від 20 днів

  Якою б не була ситуація, є такі речі, без яких неможливе повноцінне існування, а це означає, що на ринку завжди знайдеться для них місце. До категорій першої необхідності належить одяг та взуття. У сфері e-commerce завжди актуальний цілорічний продаж чоловічого та жіночого взуття. Що означає, якщо це ваш напрямок у торгівлі, то створення інтернет-магазину чоловічого та жіночого взуття стане рентабельною пропозицією та вигідною бізнес-ідеєю, яка приноситиме високий дохід у будь-який сезон року. Розробка такого інтернет-магазину – один із профілів веб-студії byShep. Наявність великого досвіду та кваліфікованих співробітників допоможуть створити конкурентно-здатну платформу для продажу вашого товару та просувати його в інтернет-мережі.

  Особливості торгівлі взуттям в Інтернеті

  Незважаючи на те, чи ви є оптовим або роздрібним торговцем, вам як власнику прибуткового бізнесу, вдасться залучити цільову аудиторію і зробити собі якісну рекламну кампанію. Управління таким видом діяльності нескладне та може здійснюватись з будь-якого міста чи країни, з можливістю цілодобового оформлення замовлень. Перш ніж зайнятися розробкою інтернет-магазину, необхідно:

  • Вивчити структуру веб-сайту, проаналізувати ринок та продукцію конкурентів. Дізнатися, які види взуття мають великий попит серед покупців залежно від сезону;
  • Визначити цільову аудиторію, з якою ви хочете працювати та встановити ціновий сегмент продукції;
  • Знайти надійних постачальників та укласти з ними контракти для співробітництва;
  • Створити сайт для торгівлі взуттям.

  Чинники, які потрібно врахувати перед розробкою інтернет-магазину взуття

  Завдання веб-студії byShep – створення інтернет-магазину чоловічого та жіночого взуття, а ваше – отримувати прибуток та ефективно працювати. Щоб сайт працював безперервно та був захищений, розробниками використовується багато модулів та функцій, які стануть головним інструментом взаємодії між клієнтами та продавцем.

  • Унікальний дизайн. Оригінальність та індивідуальність дизайну з гарним оформленням та наявністю логотипу стане запорукою успішної роботи сайту та ефективності продажів.
  • Зручна навігація. Найзамінніший інструмент, якість якого визначає простоту переміщення по сайту та пошуку необхідної інформації. Цей показник підвищує конверсію та допомагає успішно просувати веб-ресурс у пошукових системах.
  • Коректна структура. Важливо розділити сайт на логічні блоки, які будуть розміщені в правильному порядку. Передбачено наявність розділів, категорій, карток товарів та інших інформаційних та службових блоків. Сайти з чудовою структурою будуть привабливі для пошукових систем.
  • Наповнення продукцією. Формування каталогу вручну – справа трудомістка і займає багато часу. Тому краще використовувати нові технології, що дозволяють синхронізувати каталог та замовлення зі складом та системою 1С.
  • Якісний контент. Кожна товарна позиція має мати повний опис, хороші фотозображення.
  • Модулі для найкращого обслуговування. Сюди відносяться платіжні системи, інтеграція із службами доставки.

  Замовити створення інтернет-магазину взуття в Україні

  Вибравши співпрацю з веб-студією byShep, ви отримаєте натомість добре зроблений проект для продажу чоловічого та жіночого взуття будь-якої складності. Ми надаємо до використання надійний інструмент, який отримає надійний захист від зламів та збільшить прибуток. Також ми навчаємо роботі з адмін-панеллю, забезпечуємо техпідтримку та просування сайту в інтернеті. Ціна на створення сайту для чоловічого та жіночого взуття розраховується індивідуально для кожного замовника, виходячи з ТЗ, складності графіки та верстки, а також інших етапів розробки.

  24

  Кількість фахівців, які будуть працювати з вами

  5.0/5.0

  Оцінка від наших клієнтів на Google відгуках

  Ціна залежить від типу сайту та функціональності. Сайт візитівка коштує від 8000 гривень. Все залежить від того, які фахівці будуть задіяні в проект. Чи потрібна буде розробка логотипу для вашого бізнесу, розробка дизайну, сео просування і т.д. Для більш детальної консультації зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або у будь-якому зручному месенджері.

  Все залежить від складності проекту та ваших побажань. Найчастіше, якщо йдеться про розробку візитки – це може тривати близько тижня. Інтернет-магазин може тривати до місяця. Для більш детальної консультації зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або у будь-якому зручному месенджері.

  Так. Технічно ми гарантуємо річну підтримку безкоштовно. У це входить виправлення помилок, оновлення модулів, чищення від вірусів, а також дрібні завдання.

  При розробці сайту ми спочатку налаштовуємо його під Google індексацію для подальшого просування. Тобто після здачі сайту він не буде просто висіти в інтернеті, але для цього є ряд рекомендацій від наших фахівців, які ми дамо по завершенню проекту. Для того, щоб замовити послугу просування сайту, зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або в будь-якому зручному месенджері.

  Ми гарантуємо безкоштовне річне обслуговування сайту, а також безкоштовний домен та хостинг на цілий рік. А також ми офіційна веб студія і несемо відповідальність за все не тільки на словах, а й на документах.

  Ми надаємо послуги по всій Україні. Ми вже співпрацюємо та надаємо послуги в таких містах як: Київ,Одеса Дніпро, Кіровоград, Нікополь, Полтава, Черкаси, Харків, Кременчук і тд. а також у дружніх країнах, такі як: Польща, Казахстан, Америка тощо.

  Скільки може коштувати веб-сайт?

  Скільки часу займає розробка сайту?

  Чи буде подальша підтримка сайту?

  Як далі просувати сайт?

  Чому саме студія byShep?

  В яких містах ви надаєте послуги?