Створення інтернет-магазину парфумерії

Інтернет-магазин парфумерії

Інтернет-магазин парфумерії

Запахи мають потужну силу і мають можливість повертати нас у минуле, даруючи приємні спогади. З часом старі аромати, що полюбилися, йдуть з виробництва, а на зміну їм приходять нові парфуми, які підкорюють серця і набувають нової популярності. І якщо раніше потрібно було їхати до спеціалізованих магазинів або замовляти постачання парфумів, то зараз це можна зробити без зусиль, зробивши пару кліків на сайті.

Ви отримуєте продукт на 100%, що відповідає всім стандартам веб-маркетингу 2023 року!

+50

Клієнтів, які довірили нам свій бізнес

Обговоримо проект

  Скільки коштує зробити інтернет-магазин парфумерії — ціна 2023

  Тип сайту Ціна, грн Термін
  ➡️ Landing Page от 8 000 грн Від 3 днів
  ➡️ Сайт візитка от 12 000 грн Від 5 днів
  ➡️ Корпоративний сайт от 20 000 грн От 12 дней
  ➡️ Інтернет магазин от 30 000 грн Від 20 днів
  Шаблонный сайт от 6 000 грн Від 5 днів
  ➡️ Сайт каталог от 25 000 грн Від 20 днів
  ➡️ Ексклюзивний сайт під ключ от 40 000 грн Від 20 днів

  Запахи мають потужну силу і мають можливість повертати нас у минуле, даруючи приємні спогади. З часом старі аромати, що полюбилися, йдуть з виробництва, а на зміну їм приходять нові парфуми, які підкорюють серця і набувають нової популярності. І якщо раніше потрібно було їхати до спеціалізованих магазинів або замовляти постачання парфумів, то зараз це можна зробити без зусиль, зробивши пару кліків на сайті.

  Сучасний вибір ароматичної продукції представлений широким асортиментом у різних цінових діапазонах і має великий попит серед покупців. Ринок парфумерії зміцнює позиції та стрімко розвивається, а значить, щоб покращити обсяг продажу та залучити більше клієнтів, вам знадобиться створення інтернет-магазину парфумерії в Україні , яке можна замовити у веб-студії byShep. Все просто – зробимо сайт, а ви розширите зони впливу та прорекламуєте себе.

  Особливості інтернет-магазину парфумерії

  Створення інтернет-магазину парфумерії не потребує особливих зусиль. Завдяки роботі досвідчених спеціалістів та керівництву алгоритмами пошукових систем, дотримання сучасних технологій, вдасться розробити веб-ресурс, який приноситиме прибуток своєму власнику. Ми беремо до уваги перспективу розвитку бізнесу та особисті побажання клієнтів, закладаємо у структуру сайту лише найнеобхідніші для функціонування модулі. Сайт, який отримає замовник, матиме:

  • Чітку та зрозумілу структуру, логічну послідовність, завдяки чому збільшиться цільова аудиторія та індексація пошукових систем;
  • Оригінальний дизайн, який відобразить головний напрямок та стиль компанії;
  • Зручний функціонал для споживачів та управління сайтом;
  • Високу швидкість завантаження сторінок, що позитивно впливає на зростання конверсії, ранжування, відвідуваність та інші показники;
  • Адаптацію під різні браузери та гаджети;
  • Наповнення унікальним та інформативним контентом , що буде мотивувати до здійснення покупки.

  Основні модулі для інтернет-магазину парфумерії

  Юзабіліті. Створення інтернет-магазину парфумерії має включати найпростіші, але важливі модулі. Тому важливо, щоб юзабіліті був зручним для відвідувачів та тих, хто хоче зробити замовлення на парфумерію. Ніщо не повинно відволікати чи перешкоджати орієнтуванню на сторінках сайту.

  Каталог товарів. Це найважливіший атрибут усіх інтернет-магазинів без винятку. Він фільтрується за типом продукції, брендами, ароматами, ціною, виробником, обсягом флакона та іншими характеристиками. Усю продукцію необхідно подати за допомогою фото та відео контенту з змістовним описом.

  Особистий кабінет. Розробка особистого кабінету дозволяє користувачам отримати доступ до таких функцій, як реєстрація для відстеження статусу замовлень. Провайдер в особистому кабінеті зможе вести облік трафіку, бачити історію платежів та замовлень, змінювати паролі та ціни, а також здійснювати інші операції.

  Оформлення замовлення. Щоб замовити товар, потрібний зручний кошик, у якому відображатиметься обрана покупцем продукція. Для зручності здійснення замовлення повинна бути фора замовлення, вибір способів оплати та доставки, чат для спілкування, контактна інформація та ін.

  Інтеграція. Проводиться для поєднання роботи інтернет-магазину із службами доставки та системами оплати, а також 1С та складу.

  Автоматизація імпорту та експорту товарів. Ця функція розроблена для швидкого розвантаження та завантаження одиниць товару, їх переоцінки, що скоротить час робіт.

  Усі функції та умови обговорюються на етапі формування технічного завдання в залежності від побажань замовника та специфіки бізнесу. Якщо ви вирішили почати справу з нуля або вивести вже існуючий офлайн магазин на новий рівень, то сміливо звертайтеся до веб-студії byShep, і ми виконаємо всі роботи для створення інтернет-магазину парфумерії.

  24

  Кількість фахівців, які будуть працювати з вами

  5.0/5.0

  Оцінка від наших клієнтів на Google відгуках

  Ціна залежить від типу сайту та функціональності. Сайт візитівка коштує від 8000 гривень. Все залежить від того, які фахівці будуть задіяні в проект. Чи потрібна буде розробка логотипу для вашого бізнесу, розробка дизайну, сео просування і т.д. Для більш детальної консультації зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або у будь-якому зручному месенджері.

  Все залежить від складності проекту та ваших побажань. Найчастіше, якщо йдеться про розробку візитки – це може тривати близько тижня. Інтернет-магазин може тривати до місяця. Для більш детальної консультації зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або у будь-якому зручному месенджері.

  Так. Технічно ми гарантуємо річну підтримку безкоштовно. У це входить виправлення помилок, оновлення модулів, чищення від вірусів, а також дрібні завдання.

  При розробці сайту ми спочатку налаштовуємо його під Google індексацію для подальшого просування. Тобто після здачі сайту він не буде просто висіти в інтернеті, але для цього є ряд рекомендацій від наших фахівців, які ми дамо по завершенню проекту. Для того, щоб замовити послугу просування сайту, зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або в будь-якому зручному месенджері.

  Ми гарантуємо безкоштовне річне обслуговування сайту, а також безкоштовний домен та хостинг на цілий рік. А також ми офіційна веб студія і несемо відповідальність за все не тільки на словах, а й на документах.

  Ми надаємо послуги по всій Україні. Ми вже співпрацюємо та надаємо послуги в таких містах як: Київ,Одеса Дніпро, Кіровоград, Нікополь, Полтава, Черкаси, Харків, Кременчук і тд. а також у дружніх країнах, такі як: Польща, Казахстан, Америка тощо.

  Скільки може коштувати веб-сайт?

  Скільки часу займає розробка сайту?

  Чи буде подальша підтримка сайту?

  Як далі просувати сайт?

  Чому саме студія byShep?

  В яких містах ви надаєте послуги?