Створення інтернет-магазину спортивних товарів

Інтернет-магазин спортивних товарів

Інтернет-магазин спортивних товарів

За спортивною фігурою ганяються і хлопці, і дівчата, це свідчить не лише про красу, а й здоров'я. Інтерес до здорового способу життя та спортивних занять значно підвищився за останні роки. Ним займаються на аматорському та професійному рівнях. Таке захоплення призводить до підвищення попиту на спортивні товари та різноманітні аксесуари спортивного призначення. Завдяки цьому вже існуючі офлайн магазини відкривають інтернет-магазини, не варто відставати в цій справі і новачкам, які починають бізнес з нуля.

Ви отримуєте продукт на 100%, що відповідає всім стандартам веб-маркетингу 2024 року.!

+50

Клієнтів, які довірили нам свій бізнес

Обговоримо проект

  Скільки коштує зробити інтернет-магазин спортивних товарів — ціна 2024

  Тип сайту Ціна, грн Термін
  ➡️ Landing Page от 8 000 грн Від 3 днів
  ➡️ Сайт візитка от 12 000 грн Від 5 днів
  ➡️ Корпоративний сайт от 20 000 грн От 12 дней
  ➡️ Інтернет магазин от 30 000 грн Від 20 днів
  Шаблонный сайт от 6 000 грн Від 5 днів
  ➡️ Сайт каталог от 25 000 грн Від 20 днів
  ➡️ Ексклюзивний сайт під ключ от 40 000 грн Від 20 днів

  За спортивною фігурою ганяються і хлопці, і дівчата, це свідчить не лише про красу, а й здоров’я. Інтерес до здорового способу життя та спортивних занять значно підвищився за останні роки. Ним займаються на аматорському та професійному рівнях. Таке захоплення призводить до підвищення попиту на спортивні товари та різноманітні аксесуари спортивного призначення. Завдяки цьому вже існуючі офлайн магазини відкривають інтернет-магазини, не варто відставати в цій справі і новачкам, які починають бізнес з нуля.

  Замовити створення інтернет-магазину спортивних товарів в Україні можна у веб-студії byShep, де працюють досвідчені професіонали, які готові створити для вас потужний інструмент просування бізнесу та збільшення прибутку. Ведення торгівлі в інтернеті – справа з високою рентабельністю, що є додатковим бонусом, адже немає потреби орендувати приміщення та наймати працівників. Розпочати торгівлю можна з фірмових спортивних речей, аксесуарів, спортивного харчування та іншої продукції з урахуванням потреб покупців.

  Особливості створення інтернет-магазинів спортивних товарів

  Інтернет-магазин – це той інструмент, за допомогою якого можна сформувати позитивний імідж компанії, вплинути на позиції сайту у видачі пошукової системи, а також розширить клієнтську базу та схилити до здійснення покупки. Однозначного набору функцій та модулів немає, кожен магазин має відмінні індивідуальні особливості. Але найчастіше використовуються такі функції:

  • Демонстрація продукції в інтернет-каталозі, розділеному на категорії з фільтрами, які допоможуть обрати необхідний товар із широкого асортименту. Категорії можна поділити на: тренажери, спорт інвентар, одяг, взуття, аксесуари та ін.
  • Інформування покупців про сезонні розпродажі, знижки, надходження новинок, бонусні програми тощо.
  • Пошукова система для швидкого пошуку товарів та ознайомлення з такими критеріями, як ціна, рейтинг, відгуки, характеристики.
  • Інструменти для комунікації з покупцями та обміну інформацією: онлайн чат, месенджери, дзвінки, зворотний зв’язок, консультація.
  • Інтеграція з платіжними системами, службами доставки, бухгалтерською програмою 1С та складом.
  • Наявність СЕО-модулів просування веб-ресурсу в пошукових системах.
  • Автоматизований експорт та імпорт товару в інтернет-каталог.
  • Особистий кабінет, де можна оформлювати замовлення та відстежувати статус покупок.
  • Адаптація під різні браузери та мобільні пристрої.

  Всі ці особливості обумовлюються на етапі створення технічного завдання, залежно від чого потім формується вартість виготовлення проекту, а саме створення інтернет-магазину спортивних товарів.

  Чому потрібно вибрати веб-студію byShep в Україні?

  Наша команда з радістю та відповідальністю візьметься за створення інтернет-магазину спортивних товарів будь-якої складності, а також проекти іншої спрямованості. Ми забезпечуємо супровід у навчанні користуванням сайтом, технічну підтримку та просування ресурсу у мережі. Звернувшись до нас, Ви гарантовано отримаєте якісний ресурс, готовий приносити прибуток!

  24

  Кількість фахівців, які будуть працювати з вами

  5.0/5.0

  Оцінка від наших клієнтів на Google відгуках

  Ціна залежить від типу сайту та функціональності. Сайт візитівка коштує від 8000 гривень. Все залежить від того, які фахівці будуть задіяні в проект. Чи потрібна буде розробка логотипу для вашого бізнесу, розробка дизайну, сео просування і т.д. Для більш детальної консультації зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або у будь-якому зручному месенджері.

  Все залежить від складності проекту та ваших побажань. Найчастіше, якщо йдеться про розробку візитки – це може тривати близько тижня. Інтернет-магазин може тривати до місяця. Для більш детальної консультації зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або у будь-якому зручному месенджері.

  Так. Технічно ми гарантуємо річну підтримку безкоштовно. У це входить виправлення помилок, оновлення модулів, чищення від вірусів, а також дрібні завдання.

  При розробці сайту ми спочатку налаштовуємо його під Google індексацію для подальшого просування. Тобто після здачі сайту він не буде просто висіти в інтернеті, але для цього є ряд рекомендацій від наших фахівців, які ми дамо по завершенню проекту. Для того, щоб замовити послугу просування сайту, зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або в будь-якому зручному месенджері.

  Ми гарантуємо безкоштовне річне обслуговування сайту, а також безкоштовний домен та хостинг на цілий рік. А також ми офіційна веб студія і несемо відповідальність за все не тільки на словах, а й на документах.

  Ми надаємо послуги по всій Україні. Ми вже співпрацюємо та надаємо послуги в таких містах як: Київ,Одеса Дніпро, Кіровоград, Нікополь, Полтава, Черкаси, Харків, Кременчук і тд. а також у дружніх країнах, такі як: Польща, Казахстан, Америка тощо.

  Скільки може коштувати веб-сайт?

  Скільки часу займає розробка сайту?

  Чи буде подальша підтримка сайту?

  Як далі просувати сайт?

  Чому саме студія byShep?

  В яких містах ви надаєте послуги?