Створення сайту для хостинг компанії

Сайт для хостинг компанії

Сайт для хостинг компанії

Якщо ви є або тільки плануєте стати хостинг провайдером, а вашим головним завданням буде надання комплексу послуг з розміщення та підтримки різних інтернет-проектів для компаній та фізичних осіб, то настав час подбати про це і замовити створення сайту для хостинг компанії у веб-студії byShep. Команда досвідчених фахівців швидко та якісно виконає роботу з розробки сайту будь-якої складності. Ще однією неоціненною перевагою вигідної співпраці з нами є обґрунтована вартість проектів.

Ви отримуєте продукт на 100%, що відповідає всім стандартам веб-маркетингу 2024 року.!

+50

Клієнтів, які довірили нам свій бізнес

Обговоримо проект

  Скільки коштує зробити сайт для хостинг компанії - ціна 2024

  Тип сайту Ціна, грн Термін
  ➡️ Landing Page от 8 000 грн Від 3 днів
  ➡️ Сайт візитка от 12 000 грн Від 5 днів
  ➡️ Корпоративний сайт от 20 000 грн От 12 дней
  ➡️ Інтернет магазин от 30 000 грн Від 20 днів
  Шаблонный сайт от 6 000 грн Від 5 днів
  ➡️ Сайт каталог от 25 000 грн Від 20 днів
  ➡️ Ексклюзивний сайт під ключ от 40 000 грн Від 20 днів

  Якщо ви є або тільки плануєте стати хостинг провайдером, а вашим головним завданням буде надання комплексу послуг з розміщення та підтримки різних інтернет-проектів для компаній та фізичних осіб, то настав час подбати про це і замовити створення сайту для хостинг компанії у веб-студії byShep. Команда досвідчених фахівців швидко та якісно виконає роботу з розробки сайту будь-якої складності. Ще однією неоціненною перевагою вигідної співпраці з нами є обґрунтована вартість проектів.

  Що таке сайт для хостинг компанії?

  Це хостинговий майданчик, який розміщений на ринку IT-обслуговування і надає можливість реєструвати домени, орендувати сервери, розміщувати сайти на своїх технічних майданчиках. Вона дає кожному клієнту сервер із необхідним обсягом можливостей та надійну техпідтримку для імен доменів.

  Особливості розробки сайту для хостинг компанії

  Розробка веб-ресурсів з різними тарифними планами – це складне завдання і потрібне спеціальних навичок. Але для фахівців нашої веб-студії немає нічого непосильного. Ми завжди прагнемо створення індивідуального проекту з оригінальним дизайном, якісним інформаційним контентом. В цілому, ваш новий сайт буде відповідати таким функціональним параметрам:

  • Висока технологічність. Веб-ресурс зможе надати хостинг для сайтів-візиток, інтернет-магазинів, порталів з новинами, які розроблені на популярних платформах WordPress, Joomla, DLE та інших модулях як платних, так і безкоштовних.
  • Висока швидкість завантаження. Забезпечить швидку та стабільну роботу сайту у всіх струмах світу.
  • Забезпечення безпеки даних.
  • Наявність місця на диску з можливістю збільшення його обсягу за додаткову вартість.

  Який спектр послуг надає хостинг?

  Створення сайту для хостинг компанії виведе ваш бізнес на новий рівень і зробить повноцінним користувачем на ринку IT-технологій. На видах такого сервісу можна добре заробляти такими шляхами:

  • орендувати фізичний сервер з правом для клієнтів керувати ним;
  • VDS або відомий як віртуальний виділений хостинг – резерв клієнтом певного обсягу дискової пам’яті для подальшого використання та встановлення будь-яких програм;
  • Dedicated – виділений сервер, який надається фізичною машиною. Використовується для сайтів з високими вимогами та для запуску складних програм;
  • SaaS – форма обслуговування для реєстрації доменних імен, коли пропонується прикладне програмне забезпечення та інші види послуг.

  Ціна на розробку сайту для хостинг компанії

  У веб-студії byShep діє обґрунтована цінова політика та вартість кожного проекту прораховується та встановлюється в індивідуальному порядку. Приблизні рамки будуть відомі після складання технічного завдання та обговорення повного переліку робіт над проектом. Вартість залежатиме від графіки, складності верстки, кількості програмних модулів та наповнення контентом.

  24

  Кількість фахівців, які будуть працювати з вами

  5.0/5.0

  Оцінка від наших клієнтів на Google відгуках

  Ціна залежить від типу сайту та функціональності. Сайт візитівка коштує від 8000 гривень. Все залежить від того, які фахівці будуть задіяні в проект. Чи потрібна буде розробка логотипу для вашого бізнесу, розробка дизайну, сео просування і т.д. Для більш детальної консультації зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або у будь-якому зручному месенджері.

  Все залежить від складності проекту та ваших побажань. Найчастіше, якщо йдеться про розробку візитки – це може тривати близько тижня. Інтернет-магазин може тривати до місяця. Для більш детальної консультації зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або у будь-якому зручному месенджері.

  Так. Технічно ми гарантуємо річну підтримку безкоштовно. У це входить виправлення помилок, оновлення модулів, чищення від вірусів, а також дрібні завдання.

  При розробці сайту ми спочатку налаштовуємо його під Google індексацію для подальшого просування. Тобто після здачі сайту він не буде просто висіти в інтернеті, але для цього є ряд рекомендацій від наших фахівців, які ми дамо по завершенню проекту. Для того, щоб замовити послугу просування сайту, зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або в будь-якому зручному месенджері.

  Ми гарантуємо безкоштовне річне обслуговування сайту, а також безкоштовний домен та хостинг на цілий рік. А також ми офіційна веб студія і несемо відповідальність за все не тільки на словах, а й на документах.

  Ми надаємо послуги по всій Україні. Ми вже співпрацюємо та надаємо послуги в таких містах як: Київ,Одеса Дніпро, Кіровоград, Нікополь, Полтава, Черкаси, Харків, Кременчук і тд. а також у дружніх країнах, такі як: Польща, Казахстан, Америка тощо.

  Скільки може коштувати веб-сайт?

  Скільки часу займає розробка сайту?

  Чи буде подальша підтримка сайту?

  Як далі просувати сайт?

  Чому саме студія byShep?

  В яких містах ви надаєте послуги?