Розробка сайту з працевлаштування

Замовити Сайт з працевлаштування

Сайт з працевлаштування

Сотні тисяч людей перебувають у пошуку роботи в Україні та навіть за її межами. Як зробити правильний вибір, щоб не помилитися та не потрапити на аферистів? Ходити та дивитися оголошення на дошках та стовпах вулицями міста, здавалося б, уже минуле століття. Тому є альтернативне рішення, створення спеціального веб-порталу, на якому буде зібрано всі оголошення про працевлаштування в різних галузях.

Ви отримуєте продукт на 100%, що відповідає всім стандартам веб-маркетингу 2023 року!

+50

Клієнтів, які довірили нам свій бізнес

Обговоримо проект

  Скажи слово "Паляниця" та отримай знижку 10%

  Скільки коштує зробити сайт з працевлаштування — ціна 2023

  Тип сайту Ціна, грн Термін
  ➡️ Landing Page от 8 000 грн Від 3 днів
  ➡️ Сайт візитка от 12 000 грн Від 5 днів
  ➡️ Корпоративний сайт от 20 000 грн От 12 дней
  ➡️ Інтернет магазин от 30 000 грн Від 20 днів
  Шаблонный сайт от 6 000 грн Від 5 днів
  ➡️ Сайт каталог от 25 000 грн Від 20 днів
  ➡️ Ексклюзивний сайт під ключ от 40 000 грн Від 20 днів

  Сотні тисяч людей перебувають у пошуку роботи в Україні та навіть за її межами. Як зробити правильний вибір, щоб не помилитися та не потрапити на аферистів? Ходити та дивитися оголошення на дошках та стовпах вулицями міста, здавалося б, уже минуле століття. Тому є альтернативне рішення створення спеціального веб-порталу, на якому будуть зібрані всі оголошення про працевлаштування в різних галузях. Розробка сайту з працевлаштування – процес, який можна довірити лише досвідченим фахівцям. Наша веб-студія byShep допоможе у швидкі терміни, за доступною вартістю та якісно створити вузькоспеціалізований проект, який матиме попит у відвідувачів. Залучення досвідчених програмістів дасть змогу оформити оригінальний дизайн, який привабить цільову аудиторію та налаштувати безліч корисних функцій. Знайти роботу стане легше,

  Різновиди сайтів з пошуку роботи

  Різноманітність сайтів з працевлаштування дозволяє шукачам заробітку знайти вакансію, не виходячи з дому, а компаніям швидко знайти нових співробітників. Інформаційно-довідкові портали надають постійне оновлення вакансій та налагоджують зв’язок між найманцями та здобувачами. Наша компанія займається розробкою сайтів з працевлаштування таких видів: Дошка оголошень. Це веб-проект, де розміщені актуальні оголошення, а здобувач та найманці можуть вести діалог у внутрішньому чаті.

  Сайт-агрегатор. Веб-ресурс, що відрізняється більш складною структурою, за допомогою якого шанси знайти хорошу зайнятість значно вищі. Тут зібрані оголошення з офіційних сайтів, кадрових агенцій та ін. Можна здійснювати перехід за посиланнями на вакансії спеціалізованих галузей.

  Профільні сайти. Ця своєрідна тематичні портали, наприклад, для стоматологів, нотаріусів і т.д.

  Сайти для фрілансерів. Біржа віддаленої діяльності – варіант для тих, хто вибирає зайнятість вдома або ж готовий поєднувати основну роботу з дистанційною.

  Функціональні особливості порталу для пошуку роботи

  Розробка сайту з працевлаштування пропонує велику кількість вакансій. Для цього необхідно створити ресурс з усіма модулями, які забезпечуватимуть високоефективність роботи сайту. Сюди можна зарахувати такі інструменти:

  • Панель із фільтрами. Полегшує пошук вакансій за вказаними параметрами.
  • Розсилка оголошень за категоріями відповідно до встановлених фільтрів.
  • Фільтрування вакансій у сфері діяльності.
  • Модуль для здійснення оплати на сайті.

  Вартість створення інтернет-порталу

  Якщо ви вирішили замовити для веб-сайту з працевлаштування в Україні, то найкраще впоратися з цим завданням команда досвідчених IT-фахівців веб-студії byShep, яка береться за проекти всіх рівнів складності та гарантує високу якість виконання робіт. Ціна розробки веб-ресурсу залежатиме від зазначених у ТЗ модулів та складності.

  24

  Кількість фахівців, які будуть працювати з вами

  5.0/5.0

  Оцінка від наших клієнтів на Google відгуках

  Ціна залежить від типу сайту та функціональності. Сайт візитівка коштує від 8000 гривень. Все залежить від того, які фахівці будуть задіяні в проект. Чи потрібна буде розробка логотипу для вашого бізнесу, розробка дизайну, сео просування і т.д. Для більш детальної консультації зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або у будь-якому зручному месенджері.

  Все залежить від складності проекту та ваших побажань. Найчастіше, якщо йдеться про розробку візитки – це може тривати близько тижня. Інтернет-магазин може тривати до місяця. Для більш детальної консультації зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або у будь-якому зручному месенджері.

  Так. Технічно ми гарантуємо річну підтримку безкоштовно. У це входить виправлення помилок, оновлення модулів, чищення від вірусів, а також дрібні завдання.

  При розробці сайту ми спочатку налаштовуємо його під Google індексацію для подальшого просування. Тобто після здачі сайту він не буде просто висіти в інтернеті, але для цього є ряд рекомендацій від наших фахівців, які ми дамо по завершенню проекту. Для того, щоб замовити послугу просування сайту, зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном +38 (067) 737 0360 або в будь-якому зручному месенджері.

  Ми гарантуємо безкоштовне річне обслуговування сайту, а також безкоштовний домен та хостинг на цілий рік. А також ми офіційна веб студія і несемо відповідальність за все не тільки на словах, а й на документах.

  Ми надаємо послуги по всій Україні. Ми вже співпрацюємо та надаємо послуги в таких містах як: Київ,Одеса Дніпро, Кіровоград, Нікополь, Полтава, Черкаси, Харків, Кременчук і тд. а також у дружніх країнах, такі як: Польща, Казахстан, Америка тощо.

  Скільки може коштувати веб-сайт?

  Скільки часу займає розробка сайту?

  Чи буде подальша підтримка сайту?

  Як далі просувати сайт?

  Чому саме студія byShep?

  В яких містах ви надаєте послуги?